Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: savanyúcukor, Módosítva: 2011. augusztus 11.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Arctisztító, bőrradír és maszk egyben. Szabályozza a faggyútermelést, mattít, nyugtatja a bőrt.

hamireni

2019. május 16.

Évek óta mindig van otthon egy csomag, sokszor újravettem már. Menstruáció alatt mindig kipirosodik az arcom, teli lesz gyulladt pattanásokkal, olyankor szoktam használni. Szépen nyugtatja a bőrt, és kevesebb pattanásom lesz utána.
Az árához képest szerintem nagyon is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Az árához képest szerintem nagyon is megéri.

ponyakata

2018. november 26.

Egész jó, szkeptikus voltam, de nekem bevalt. Nagyon puha utána a bőröm 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

Egész jó, szkeptikus voltam, de nekem bevalt. Nagyon puha utána a bőröm 🙂

Adala

2018. augusztus 9.

Ha ezt használom másnapra sokkal szebb lesz az arcom☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Ha ezt használom másnapra sokkal szebb lesz az arcom☺️

Ennie86

2018. március 3.

Szeretem a baleának ezt a gyümölcssavas kollekcióját. :) Én bőrradírként és maszkként szoktam használni. Nagyon puha lesz a bőröm és az illatát is csípem. :) Sokáig nem szoktam fent hagyni, mert eléggé 'leégett arcot' varázsol, szóval érzékeny bőrűek csak óvatosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

pinkprincess112

2018. február 23.

Anyum mindig vett nekem ilyet, de nem szerettem annyira, igazából semmi extra hatása sincs

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

vertesiren

2018. január 7.

Ahogy többen is írták, csodát velem sem művelt. De az árához képest szerintem elég hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Pappetra99

2017. július 8.

Nagyon megszerettem ezt a terméket. Nagyon szép simává , puhává varázsolta a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

aaFruska

2017. március 26.

Nem rossz de mivel nekem érzékeny a bőröm így kipattogzom tőle . Az illata tetszik viszont

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

pigglypig

2017. március 23.

Szerintem már egy éve is megvan, most fog elfogyni. Valószínűleg újraveszem, mert többé-kevésbé meg voltam vele elégedve, nagy csodát ne várjatok, de pl. egész jól lemattítja a bőrt anélkül, hogy túlzottan szárítaná, és az illata nekem nagyon bejött :) Finom, frissítő, tiszta. Radírozni heti 2x szoktam vele, abból az egyik alkalommal fenthagyom maszknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Maxina

2016. november 22.

Nehezen tudom lemosni nagyon tapad az arcra. Teszi a dolgát , nem rossz termék de nekem macerás .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0