Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nóri, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Hidratáló arcápoló nappali krém normál bőrre, C- és E- vitaminnal,B5 provitaminnal és F10 UVA/UVB védelemmel.

mnikc

2015. január 29.

Kellemes illata van :) nem zsírosít nagyon de smink előtt nem a legjobb mivel nehezen szívódik be :S ezért óvatosan kell bánni vele ne kukacosodjon :S Nekem nem okozott se mitesszereket se pattanások összességében és árérték arányban szerintem jó krém :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 29.

ninacska

2014. április 1.

4, azaz 400 Ft-ért oké kis krém. Nem szívódik be azonnal, de nem gázos; kicsit nehezebb, mint a Balea kék hidratáló krémje (Balea Aqua Feuchtigkeitspflege). Kissé csillogóvá teszi a bőröm. Az illata erőteljes, épp határon van, hogy néha soknak, néha/többnyire kellemesnek érzem. Azonban a bőröm szép és egyenletes lesz tőle, ezért az enyhe kritikák ellenére jó krémnek tartom. (Előnyben részesítem a Balea Aqua Feuchtigkeitspflege-t, a könnyedsége és illata miatt, de a bőröm igényli a váltogatást, és szerintem oké lesz.)

UD: annyira csillog utána a bőröm, és annyira erőteljes az illata (az illat maga nem kellemetlen, de már-már agresszívan erős), hogy nem veszem újra. Ennél sokkal jobb krémem is volt már.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

Malachite

2014. február 2.

A pénztárnál várakozva pillantottam meg ennek az apró, 8-10ml-es tubusos "próbálj-ki" verzióját, és azonnal szimpatikus lett, el is hoztam. A bőröm agresszíven zsírosodik a legtöbb hidratálótól/mattítótól, de néha, uszoda után, vagy most, hámlasztás idején érzem, hogy igényli a gyenge hidratálást. Az illata nagyon kellemes, az állaga a folyékony-géles-krémes egy ritka hibridje. Nem okozott kifényesedést (ami hihetetlenül ritka nálam), nem okozott pattanásokat, mitesszereket (szintén ritka), és pillanatok alatt beszívódik. Emellett SPF 10-es UVA/UVB védelmet nyújt, A, B15 és C vitaminokkal megpakolt. Kedvenc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

cirmok

2013. december 26.

Egy pici mintatubus landolt a kosaramban, már nem is emlékszem, miért, gondolom, a csomagolás miatt, meg azért, hogy majd jó lesz utazós vésztartaléknak. Kinyitottam, és ahogy a rajzfilm mondja, whoaaaah, megcsapott az alkohol meg valamilyen teljesen szintetikus illat. Ráadásul tartós is, még kézmosás után is éreztem. Érzékeny bőrre semmiképpen sem való, és szerintem nyárra sem, hiába a spf 10, meg a nagyon csábító krémzselé elnevezés (amely ráadásul nem is fedi a valóságot), ha egyszer az alkohol rommá szárítja a bekent felületet. A csomagolásért megy az egy csilli, mert nagyon friss, üde látvány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 26.

azoszlardori

2013. december 26.

A legelső dolog, ami kicsúszott a számon a krém első használatakor: 'Fúj, hát ez nagyon büdös!'
Állagát tekintve nem rossz, az én száraz szomjazó bőröm pedig szerintem akármit felszív, bármilyen szintű hidratálást is nyújtson.
Elájulni nem sikerült tőle, az árát tekintve jó, de a megszokott baleás minőséghez képest nagyon alulteljesít. Valószínűleg elhasználom éjszakai krémként, újravásárolni viszont nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Drusee

2013. december 22.

Egyre többször csalódom a Balea termékekben, és kezd nem tetszeni a dolog.... Lassan szívódik be, nem érzem, hogy teljesen hidratálna. Az hagyján, hogy reggelre olyan a bőröm mintha egy kismanó éjjel olajjal kente volna be nagy titokban, de napközben is extra hamar kifényesedik. Ahogy abbahagyom, 2 nap múlva máris mérséklődik a zsírosodás.Kidobni nem fogom, mert azért annyira nem rossz, de nagyon várom már, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

Alien

2013. szeptember 23.

Rémálom volt számomra... komolyan... valami allergiás reakció jött ki nekem rajta -ami oké az én hibám(?)- és az állaga se tetszett.... és az illatát se bírtam :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 23.

THAlien

2013. augusztus 12.

Sajnos nekem nem valt be :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Sajnos nekem nem valt be :/

zsozsi

2013. július 11.

Szerintem kellemes az illata és könnyű krém.Én minden este szoktam használni.Nem a legjobb, de ahogy azt előttem leírták 600 forintért megteszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

reka000

2013. március 10.

szerintem közel sincs wc tisztító illata inkább átlagos krém illata nekem nem vészes ez az illat amúgy szerintem egész jó bár én még nem vagyok nagyon tapasztalt ilyen téren de szerintem egész könnyű krém meg szerintem se vészesek az össetevői, bár az igaz hogy kell egy kis idő mire beszívódik. igazábol valami aqua nevű krémet akartam venni de azért ezt vettem mert erre volt pénzem úgyhogy az egész olcsö árához képest szerintem egészen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).