Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: schindler-bogi, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2012. november 30.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

zsoca8888

2013. július 2.

Nekem eddig ez vált be a legjobban a kissé száraz arcbőrömre, a csillámok meg kifejezetten tetszenek benne, nem zavaró :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Kiscsillag5

2013. június 29.

A hidratáló hatása gyenge, nem tetszett az állaga és zavartak nagyon a csillámok is. Egyedül az illata jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

novak.v

2013. március 12.

Nagy csalódás volt, ami nagyon meglepett. Ez az egyetlen Balea termék, amitől írtózom. A legjobb szó rá a förtelem és teljes pénzkidobás volt számomra. Az illata elfogadható, az állaga sűrű, ami nálam hiba pont. A kombinált bőrömet kifényesítette és egyben szárította. Nem is tudtam, hogy ez lehetséges. :D Kétszer próbálkoztam vele, mindkétszer le kellett mosnom. Azóta (kb. egy éve) ott figyel a polcon leghátul, de azt hiszem megérett a kidobásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

valaholmessze

2013. március 6.

A nővéremtől örököltem meg, igazából nem vettem észre, hogy bármit is csinálna a bőrömmel, de rutinszerűen minden este használom, főleg a finom illata miatt. A csillámokat amúgy én észre se vettem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

makeuplover20

2013. január 31.

Az illata fincsi,de engem nagyon zavarnak benne a csillámok.. ha tudtam volna biztosan nem veszem meg,2 próba után nem is használtam többet..egyébként jól hidratál,de a Garnieres nekem sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

ForestNymph

2012. december 22.

Egyszer volt, nekem nem vált be. Az illata egynek elmegy, de azon kívül, hogy zsírosít és nem issza be a bőr, mást nem csinál. Hajfestéskor szoktam a hajvonalaknál bekenni vele a bőröm, arra jó, hogy ne fogjon be a festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

pajti

2012. november 1.

Gyorsan beszívódik, nem marad az arcon az a 'krémezett' hatás, nagyon jó illat, ami tartósan érezhető, tetszenek az apró csillámok, nem fénylik utána az arcom. Jóval drágább társainál is jobban hidratál, szóval ár/érték arányában is tökéletes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 1.

Dark4ngel

2012. szeptember 12.

Tényleg jó kis arckrém, valóban hidratál, az ára is megfelelő. Nagyon szeretem az illatát, viszonylag gyorsan beszívódik, és a csillámokkal is meg lehet barátkozni... Puhább, selymesebb lett az arcbőröm tőle, de nem napi szinten használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Vintage Lady

2012. szeptember 7.

Nagyon nem tetszik benne, hogy csillámos. Nekem fénylik az arcom tőle. Sajnos mikor az egész arcomra használom mindig kijön 1-2 pattanás, úgyhogy nem tudom elhasználni. Maximum kézkrémnek jó lesz. Amúgy a hidratálásával nem volt gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Delenalove

2012. szeptember 4.

Szeretem az illatát és jól hidratál.Gyorsan beszívódik.Látni a csillámokat,de szerintem nem zavaró és nem feltünő.Nem fénylik tőle az arcom,pedig sok hidratálónál az volt a bajom.Az állaga viszont elég furi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).