Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crash08, Módosítva: 2016. május 1.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

teleke22

2015. november 20.

Két tizenéves fiamnak vettem, nagyon hatásos a pattanásokra mindkettőjüknél, 1 nap alatt a nagyobb gyulladások is szemmel láthatóan gyógyulnak. Nagyon jó az állaga, ha megszárad, akkor észrevétlen a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

erika81

2015. szeptember 19.

Az egyik Clinique krém miatt (az én hibámból, nem a bőrömnek megfelelőt használtam) elég durva pattanásaim lettek. Nagyon olcsó, így gondoltam nem vesztek vele sokat. Pár nap alatt szépen visszahúzta a pattanásaimat. Természetesen gondoltam hogy azonnal nem fog hatni, de idővel hatott. Először a pirosságot húzta vissza, majd a pattanást szüntette meg. Amikor már majdnem elmúlt a pattanás és felkentem szárította nagyon a heget, így ezzel vigyáznom kell. Bízom benne, hogy nem fogom elhasználni! :) Mindenképpen megtartom vész esetére. Nekem más a tubusa, de a neve ugyan az.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Reddiamond

2015. június 10.

Több évig folyamatosan használtam. Sokat segített. De már két éve mást használok, ami olcsóbb és hatékonyabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

fairy girl

2014. február 7.

Én annyira nem szerettem, de egy próbát megért. Egy kicsit segített, bár annyira pattanásos nem voltam/vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 7.

lollippi

2013. október 4.

Csodát nem tett velem sose, bár eleve nem vagyok pattanásos típus, csak azért vettem, mert egyszer gyorsan kellett valami, de kell neki kis idő, és szúr a szaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

eveartstar

2013. szeptember 13.

Az apróbb pattanásokat hamar lehúzza. A kialakulókkal is hamar elbánik. Én estére szoktam felkenni, hogy reggelre szebb legyen a pofim.
Fájdalmas, vagy nagyobb duzzanatokhoz idő kell neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Fájdalmas, vagy nagyobb duzzanatokhoz idő kell neki.

Kiscsillag5

2013. augusztus 24.

Segít valamicskét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Segít valamicskét.

Alien

2013. augusztus 15.

Hááááát... Nekem semmit sem használ sajnos :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Hááááát... Nekem semmit sem használ sajnos :/

Fricska

2013. augusztus 6.

Kialakulóban lévő pattanások ellen nekem ő a favorit. Amikor már kezd duzzadni, pirosodni, nem egyszerűen rákenem, hanem kis bogyót teszek rá, és szépen lehúzza. Kell neki idő, de hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

pipcsip

2013. július 19.

Összefoglalva: 0 hatás, de cserébe olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 19.

Összefoglalva: 0 hatás, de cserébe olcsó.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Zinc PCA, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.