Balea Young  Soft + Clear Pattanás Elleni Maszk

Balea

Balea Young Soft + Clear Pattanás Elleni Maszk

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2011. szeptember 20.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásokra és mitesszerekre szalicilsavval és cinkkel

A tisztító hatású maszk szalicilsavval és cinkkel segít eltüntetni a pattanásokat és mitesszereket, valamint megelőzi azok kialakulását. Használatával a pórusok összehúzódnak. Természetes tónust kölcsönöz a bőrnek.

kékvelúrcipő

2014. február 8.

Na ez csodaszer volt a javából, ha tudom, hogy kivonják a forgalomból betáraztam volna belőle.
Jó volt a tubusos csomagolása is, sokkal több alkalomra volt elég, mint amennyi rá volt írva.
Követelem, hogy hozzák vissza! :(
Nagyon jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Követelem, hogy hozzák vissza! :(
Nagyon jó volt.

fairy girl

2014. február 7.

Nem csodaszer, de egész jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 7.

Nem csodaszer, de egész jó :)

THAlien

2013. augusztus 12.

Nekem nem igazan hasznalt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Nekem nem igazan hasznalt.

andrea

2013. május 8.

Nekem bevalt .de sajnos egy ido utan nagyon szaritotta az arcom es abbahagytam a hasznalatat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 8.

vercso1

2012. július 9.

Nekem az arctisztító géllel együtt nagyon bevált. Ha rossz volt a helyzet, felraktam és mikor lemostam máris sokkal szebb lett a bőröm, a csökkent a gyulladás és kisebbek lettek a pattanások. Ráadásul nekem sokáig is elég, és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

dinolips

2012. július 9.

mitesszereket nem igazán tüntette el az orromról, eddig még nem igazán találkoztam olyan csodaszerrel, de azonfelül jól radíroz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

Clinique

2012. június 20.

Nagyon sok alkalomra elég volt. Nem is tudom hányat írtak, de bőven olyan 30-40-szer használtam...és úgy, hogy nagyon sokat nyomtam ki belőle, hogy fogyjon már el. A hátamra is kentem már, de csak nem akart elfogyni :D. Kellemes puha volt utána a bőröm, jól tisztított. Pattanásokat, mitesszereket nem vettem észre, hogy segített volna eltüntetni. Nem csodaszer. Csípte a bőröm néha, ezért csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Silverfang

2012. május 7.

Én kb. egy éve vettem, nekem még mindig van benne. Szuper hatása van, rajta hagyom egy fél óráig az arcomon és a dekoltázsomon, és utána pihe puha és szép lesz a bőröm. Kár, hogy már nem árulják a boltokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

summer88

2012. március 14.

Én még régebben vettem egyet, de nekem nem csinált semmit. Sőt utána kissé olajosnak éreztem tőle az arcom. Még mindig van belőle, mert nem igazán tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 14.

77troli

2012. február 23.

Ez volt a legjobb termék amit pórusösszehúzóként használtam. Nem értem miért vitték ki, nagyon szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium Lactate, Caprylyl Glycol, Zinc PCA