Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. május 25.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Az arcmaszk zöld tea és mangó kivonattal, mandulaolajjal, E-vitaminnal és panthenollal ápolja, nyugtatja a bőrt.

Barackvirag1

2019. november 24.

Sajnos hülye voltam és 15 perc után lemostam, de még így is szinte csodát tett az extrém módon kipirosodott bőrömmel. Nagyon szépen enyhítette azalatt a 15 perc alatt is a pírt és a bőr húzódását, puha és hidratált lett az arcom, bár kicsit zsíros maradt utána. Sajnálom, hogy már sehol nem látom, pedig nagyon szívesen vennék még belőle, mert az én bőröm mindig jól reagál a pantenolra és az E-vitaminra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

SimonO

2019. november 16.

A mangós illata megfogott, amilyen sűrű termék, olyan jól hidratálta az arcbőröm. Nem okozott irritációt, alkoholt nem éreztem rajta, kis arcfrissítésre bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Kacifantkisasszony

2019. augusztus 25.

Nem rossz termék.
Ár-érték arányban szuper,kiadós adag, hidratál, egész jó az illata, nekem mégis inkább a tejes-mézes arcmaszk lett az abszolút szerelem.
Nekem sajnos nem hozta el azt a nyugtató hatást,amiről a többiek beszámoltak, ezért 4*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Nem rossz termék.

Anita97

2019. január 26.

Tetszett az illata, puhább lett a bőröm, de csodát nem tett és egy örökkévalóság (ahogy a többi balea) leszedni
De megéri az árát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

De megéri az árát

vikicseresznye

Korcsoport: < 18
2018. november 24.

Az illata nagyon jó , de miután veszívódik elég zsíros , 'tömény' érzetet hagy maga után .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 24.

Oraculum

2018. szeptember 6.

Vegyes bőröm van, ez egy testes éjszakai krémhez hasonló, én felkentem az egész 1 tasakot és rengeteget beszívott, bár vagy 2 órát biztos rajtam volt.
Lemosni könnyű, az illata finom, zöldes, visszafogott. Nagyon jól hidratált, tényleg puha bőrt eredményez.
4 és fél csillagot adnék az összetevők miatt, illetve csodaszernek nem mondanám, de tényleg jó és 1 próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

nellory816

2018. augusztus 31.

Nem pont ezt vettem, hanem egy ananászos verziót amit külön nem találok itt. De gondolom kb ugyanaz a termék. Szóval én meg vagyok vele elégedve, mert
- nagyon jó az illata, kellemes érzés a bőrömön
- könnyű lemosni
- elég jól beszívódik, én kb 1 órát szoktam magamon hagyni, egy idő után kb el is felejtem hogy a fejemen van
- foltokban szárad a bőröm néha, egy ilyen kezelés után nyoma sincs, másnap reggelre pihepuha a bőröm mindenhol
- egy ilyen kis kockányit 2 alkalommal használok el, mert kibontva sem szárad ki és elég sok van benne
- nem drága, totál megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

- nagyon jó az illata, kellemes érzés a bőrömön
- könnyű lemosni
- nem drága, totál megéri

Helene

2018. augusztus 9.

Nekem négy alkalomra volt elég ez a 16ml-s kiszerelésű. Szépen lehúzta a pirosságot az arcomról, szinte meg is szüntette.. érezhetően nyugtatta, és hidratálta is egyben. Valóban nagyon kellemes illata van, Nyárra szerintem ez éppen elég hidratálást nyújt. Kár hogy limitált kiadású :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Vanylia

2018. július 29.

Puha lett tőle a bőröm. Az illata csodás. Rendesen ápolta az arcbőröm. Újravevős. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

fanni06

2018. július 27.

Használata után kisebb pattanások keletkeztek az arcbőrömön. Nagyon sajnálom, mert az illata nagyon tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol