KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Zuhanyzás közbeni testápoló aktív szénnel, kókuszos illattal. Sugárzóan szép és intenzíven ápolt bőrt biztosít. Napi használatra alkalmas, és jól eloszlatható.

Jaderie

2018. augusztus 27.

Imádom, a használata egyszerű. Főleg nyáron javaslom, amikor nem szeretnék semmilyen testápoló krémtől sem ragadni, az illata diszkrét, így ha valami erősebb illatú tusfürdőt használok, sem zavaró.

Jaderie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

lillike

2018. augusztus 17.

Kókuszos testápolót kerestem, így esett a választásom rá. Ezelőtt még nem próbáltam zuhanyzás közbeni testápoló terméket, így viszonyítási alapom nincs. Zuhanyzás során könnyen lemosható, puha bőrt hagy maga után. Kíváncsi leszek, hogyan hidratálja a bőrömet tartós használat mellett. Az illata kellemes, nem tolakodó. Első használat után megelőlegzem neki az öt csillagot.

Update: egy hét napi használat után csak 3 csillagot adnék neki.A zuhanyzás utáni puha bőrt és az illatát nagyon szeretem, de a hidratáló hatás nem igazán érződik, sőt, amióta használom jobban szárad a bőröm. Elhasználom a bevált testápolómmal kiegészítve, de nem fogom újravenni.

lillike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

b5bea

2018. július 3.

Sokkal sötétebb színt vártam, tudtam, hogy nem fekete lesz, de ez egy egészen világos szürke. Az illata és állaga teljesen rendben van, gyorsan le lehet öblíteni. Kellemes, puha érzetet hagy maga után.

b5bea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).