Barnängen

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Svédországban hőn szeretett zabtejet és 5%-nyi Cold Cream-et tartalmazó formula selymesen hidratáló kényeztetést biztosít a normáltól egészen a száraz bőrtípusig.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

rekav11

2022. augusztus 5.

Őt és az Oil Intense párját vettem meg. Nekem ez jobb. Az Oil Intense-nek számomra kellemesebb az illata (ennek vmi enhye kis púderillata van tán - ez is
kellemes), ez viszont egy sokkal testesebb, táplálóbb krém, gyorsabban szívódik be és kevesebb kell belőle. Nem csodaszer, de ezen márkából ha veszek testápolót, akkor nekem ez lesz az, biztos kerül még ő a kosaramba, leginkább, ha akciós. 5 csillagot nem adok, mert nem csodaszer, de egy nagyon jó testápoló, 4 és fél mehetne. (Az Oil Intense amúgy ezzelszemben egy nagyon könnyű krém, nekem az 4 csillag.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 5.

Annamariie

2022. március 1.

Kicsit csalódás volt a Barnangenhez képest. Nem hidratált eléggé pedig kenegettem vele szorgalmasan reggel-este. Így nem újravevős, de a márka más termékeivel nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 1.

Nik0letta

2021. december 10.

Szerintem nagyon finom illata van , ami sokáig érezhető . Újabban nem szívódik be azonnal és ragacsos érzetet hagy maga után . Ezért 1 * mínusz .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 10.

Kovape

2021. október 6.

Már 3x vásároltam újra, az én száraz bőröm nagyon szereti!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 6.

Már 3x vásároltam újra, az én száraz bőröm nagyon szereti!:)

Januaria

2021. október 1.

Véletlenül,szagolatlanul vettük meg, az összetevők (zab) és hogy vegán, amiatt. Nem jött be egyáltalán, híg, nem eléggé hidratált a használata után a bőr, és -bár ez ízlés dolga- borzasztó illata van... Amolyan mű-krém illat, brrrrr! Valami olyasmi,mint a régi, csípős,egyensampon illata, gyerekkoromból. Valaki majd elhasználja a családban, bár így ez túl drága "rányúlás" volt. Még a katalógus testapolók is sokkal jobbak.

Update: lehet, hogy csak szoknom kellett ezt az illatot. Nem olyan rossz, ha beszívódott, ezt más családtagon vettem észre, használat után. Kellemes, na. Az adagoló, pumpás megoldás meg praktikus, gyors. Mehet fel a csillagozás :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 1.

maow

2021. március 4.

Normál/enyhén száraz bőrre tök jó krém, mert gyorsan beszívódik, nem ragad és hidratál, viszont akinek extrém száraz a bőre, annak szerintem kevés lesz. Nagyon visszafogott illata van, könnyen kenhető, és a pumpás adagolónak köszönhetően kényelmes a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

Puccos

2020. október 19.

Könnyű, gyorsan beszívódó testápoló. Az illata is kellemes. De ehhez az árhoz egy hosszabb ideig tartó hidratálást várna el az ember lánya. Másnapra már ugyan olyan száraz a lábszáram. Véleményem szerint nagyon száraz bőrre ez a testápoló kevés. Fele ilyen árú testápoló is tud ennyit. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

KoVerocsenko

2020. október 1.

Egy kicsit a természetesebb vonalról szerettem volna testápolót választani, ezért esett rá a választásom. Első tapintásra vizesebb az állaga, szerintem nem egy sűrű krém. Viszont (ami nekem nagyon fontos) maradéktalanul beszívódik és a hidratáltság érzetét adja!!! Szeretem hogy NEM marad a bőrömön utána ez a sikamlós érzés. (biztos a szilikon hiánya teszi) Látom a felsorolt összetevők közt az illatanyagokat... az én bőröm nem érzékeny rá, nem zavar és az illata is diszkrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

virumiru

2020. július 5.

eszméletlenül jó állaga van!! tömör, "zsíros", de nagyon bársonyos, krémes, könnyű eloszlatni. selymessé, puhává teszi a bőrt, az illata is nagyon kellemes. a kiszerelése nagyon kényelmes😀 így leírva ez bármelyik jó testápolóra igaz, de sokat kipróbáltam már, de lehettek bármilyen jók, nem tudták megszeretettni velem a használatukat. ezzel élmény testápolózni😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

Serpentina

2020. május 7.

Ajándékba kaptam, de valami elképesztően jó ez a testápoló! Mindent (IS 😄) tud, amit az ember ilyen jellegű termékektől elvár, - nem is kell ragozni: ott van a legjobbak között. Nagyon puha, bársonyos textúrát kölcsönöz a bőrnek, nem okoz irritációt és negatív mellékhatásokat. Borotválkozás után lábra is fantasztikus, - amikor ezzel kenem be, soha nem pattog ki. Azt is imádom, hogy enyhén hűsít, - egyáltalán nem zavaró mértékben, nagyon jó érzés. Biztos vagyok benne, hogy újra fogom venni.
Az egyetlen negatívuma, hogy a vége felé nehéz kipumpálni belőle az anyagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

Az egyetlen negatívuma, hogy a vége felé nehéz kipumpálni belőle az anyagot.

Antioxidánsok: Tocopherol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Behenyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate
Emulgeálószerek: Sodium Stearoyl Lactylate, Xanthan Gum, Cetearyl Glucoside
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Tisztítószerek: Xanthan Gum, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Pentadecalactone, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Methylparaben
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.