Barnängen

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Svédországban hőn szeretett zabtejet és 5%-nyi Cold Cream-et tartalmazó formula selymesen hidratáló kényeztetést biztosít a normáltól egészen a száraz bőrtípusig.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Januaria

2021. február 8.

Véletlenül,szagolatlanul vettük meg, az összetevők (zab) és hogy vegán, amiatt. Nem jött be egyáltalán, híg, nem eléggé hidratált a használata után a bőr, és -bár ez ízlés dolga- borzasztó illata van... Amolyan mű-krém illat, brrrrr! Valami olyasmi,mint a régi, csípős,egyensampon illata, gyerekkoromból. Valaki majd elhasználja a családban, bár így ez túl drága "rányúlás" volt. Még a katalógus testapolók is sokkal jobbak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 8.

Puccos

2020. október 19.

Könnyű, gyorsan beszívódó testápoló. Az illata is kellemes. De ehhez az árhoz egy hosszabb ideig tartó hidratálást várna el az ember lánya. Másnapra már ugyan olyan száraz a lábszáram. Véleményem szerint nagyon száraz bőrre ez a testápoló kevés. Fele ilyen árú testápoló is tud ennyit. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

KoVerocsenko

2020. október 1.

Egy kicsit a természetesebb vonalról szerettem volna testápolót választani, ezért esett rá a választásom. Első tapintásra vizesebb az állaga, szerintem nem egy sűrű krém. Viszont (ami nekem nagyon fontos) maradéktalanul beszívódik és a hidratáltság érzetét adja!!! Szeretem hogy NEM marad a bőrömön utána ez a sikamlós érzés. (biztos a szilikon hiánya teszi) Látom a felsorolt összetevők közt az illatanyagokat... az én bőröm nem érzékeny rá, nem zavar és az illata is diszkrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

virumiru

2020. július 5.

eszméletlenül jó állaga van!! tömör, "zsíros", de nagyon bársonyos, krémes, könnyű eloszlatni. selymessé, puhává teszi a bőrt, az illata is nagyon kellemes. a kiszerelése nagyon kényelmes😀 így leírva ez bármelyik jó testápolóra igaz, de sokat kipróbáltam már, de lehettek bármilyen jók, nem tudták megszeretettni velem a használatukat. ezzel élmény testápolózni😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

Serpentina

2020. május 7.

Ajándékba kaptam, de valami elképesztően jó ez a testápoló! Mindent (IS 😄) tud, amit az ember ilyen jellegű termékektől elvár, - nem is kell ragozni: ott van a legjobbak között. Nagyon puha, bársonyos textúrát kölcsönöz a bőrnek, nem okoz irritációt és negatív mellékhatásokat. Borotválkozás után lábra is fantasztikus, - amikor ezzel kenem be, soha nem pattog ki. Azt is imádom, hogy enyhén hűsít, - egyáltalán nem zavaró mértékben, nagyon jó érzés. Biztos vagyok benne, hogy újra fogom venni.
Az egyetlen negatívuma, hogy a vége felé nehéz kipumpálni belőle az anyagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

Az egyetlen negatívuma, hogy a vége felé nehéz kipumpálni belőle az anyagot.

maxblack

2020. április 25.

Kedvenc!!! Egész nap nyomogatom a kezemere is, nagyon kellemes illata van. Nem kìsérletezek mással, ez tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

mautika

2020. április 11.

Imádom, hogy könnyű az állaga mégis elkepesztoen hidratál. Az illata is meses és tartós. Nagyon megszerettem ezt a márkát, biztosan ujra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Zsan21

2020. február 14.

Most fogyott el az első flakon, a rózsaszín változattal pótoltam. Borzasztóan száraz a bőröm télen-nyáron, nagyon sok testápolót, olajat, lotiont, testvajat kipróbáltam, de ez sokkal jobban hidratál mint az eddigiek. Nagy nehezen rájöttem, hogy az én bőröm vízhiány miatt száraz, ezért a kifejezetten erre kifejlesztett termékek jöhetnek szóba + heti egyszer testvaj. Ennek ellenére ez nem lesz nagy kedvenc, mert minden Barnangen terméknek fura szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

Luna1024

2020. február 7.

Sajnos egyet kell, hogy értsek az előttem szólóval... Teszem mindezt fájó szívvel, ugyanis mondhatni Barnangen-mániás vagyok: már hónapok óta csak a márka tusfürdőit használom, az Oil Intense az abszolút kedvenc. :)
A Caring változatot annyira nem szerettem, nekem túl "steril" az illata, ez a testápoló pedig még annyira se tetszik, mint a tusfürdő. Ennek fő oka a túl híg állaga: kb. mintha vízzel kenegetném magam, semennyit se hidratál, szó szerint mintha semmit nem kentem volna magamra... Azt mondjuk tegyük hozzá, hogy nekem extrém száraz, állandóan viszkető bőröm van, kb. mint a Szahara, így a legtöbb testápoló nem birkózik meg vele. :/ Szóval semmit nem ért, a bőröm ugyanúgy viszketett utána, de legalább illatos lettem... Apropó, az illata ugyanaz, mint a tusfürdőé: a legeslegtisztább "tisztaságillat", amit valaha éreztem, nekem már kissé túl semleges... Szerencsére rajtam nem tartós, max. egy órán át érzem.
Ami viszont kifejezetten tetszik, az a pumpás adagoló, mert higiénikus, könnyű vele eltalálni a mennyiséget, és az elfordítható fej miatt utazás-kompatibilis is, nem kell aggódnom, hogy esetleg kifolyik a táskámban.
Kevés kell belőle és könnyű elkenni, így sokáig elég. A flakon nagy, az ára picit magasabb, de még a "megfizethető" kategória.

Én egy semleges 3 csillagot adok rá, "nem használt, de legalább nem is ártott" alapon. Szerintem odaadom majd Anyának, mert az ő bőre kevésbé érzékeny, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

generalnagy

2020. február 6.

Érdekes, hogy amíg a tusfürdőjét imádom, addig ez egyáltalán nem jött be. Nem tetszik az illata és szerintem túl híg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.