Barnängen

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Svédországban hőn szeretett zabtejet és 5%-nyi Cold Cream-et tartalmazó formula selymesen hidratáló kényeztetést biztosít a normáltól egészen a száraz bőrtípusig.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

hamireni

2019. május 16.

Nagyon szeretem! Ajándékba kaptam, rögtön megtetszett. Finom az illata, jól hidratál, hibátlan. :)

Update:
Azóta kipróbáltam az Oil Intense testápolót is a márkától, azt is ajánlom mindenkinek, nekem az még jobban bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Update:

creammaniac

2019. május 1.

Karácsony után vásároltam csomagban a tusfürdőjével együtt féláron, szerencsére. A tusfürdővel nem volt különösebb problémám, egynek elment, semmi extra, viszont ez a testápoló számomra szörnyű.

Na de kezdjük a pozitívumokkal: pumpás, így könnyen használható, bár a vége felé gondolom nehéz lesz kiszedni a krémet a tubusból, az illata kellemes, visszafogott. Negatív: szárazabb a bőröm vele, mint nélküle. Nem értem.... Bekenem magam, megvárom, hogy beszívódjon és teljesen kiszárad a bőröm, nagyon kellemetlen érzés. :( Volt, hogy rákentem másik krémet, hogy hidratáltabb legyen a bőröm. Sokszor próbálkoztam vele, de most feladtam és családon belül elajándékoztam, hátha másnak beválik, mert itt is csak pozitív véleményeket olvastam róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Petbeata

2019. április 30.

Imádom ezt a testápolót. A bőröm elég száraz volt a használata előtt, egy ideig szinte minden nap használtam, és azt vettem észre, hogy rendbe jött , elmúlt a szárazság. Most már ha kimarad egy-két nap, akkor is megmarad a bőröm jó állapota. Nagyon szeretem az illatát, ha nem rakok magamra dezodort, akkor nagyon sokáig érzem magamon. Nem zsíros, könnyen kenhető, a pumpás adagolója pedig nagy előny .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 30.

Kise

2019. április 23.

A bőröm jó állapotban volt, amikor elkezdtem használni, mert a fehér Garnier rendbe szedte.Mikor elkezdtem használni, örültem a könnyed állagának, a gyors beszívódásának, mert már untam a zsíros téli krémemet. Illata finom, sokáig megmarad a bőrön. Pumpás adagolója praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.

IravenI

2019. április 21.

A legjobb testápoló amit valaha használtam. Nagyon hamar beszívódik tehát akár indulás előtt is magamra kenhetem, egyáltalán nem érzem zsírosnak a bőrömet utána. Az illata eléggé semleges, de ezt leszámítva nagyszerű termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

Esztibarby

2019. április 10.

Tavaly kaptam először meg ezt a testápolót, nagyon tetszett, hogy zabtejből készül. Az illata nagyon kellemes, egyáltalán nem tolakodó, mégis sokáig lehet érezni. Könnyen beszívja a bőröm, és nem lesz után zsíros érzetem, én nagyon szeretem, így másnak is szívből ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

flamingo25

2019. április 4.

Szuper testápoló, nekem nagyon bevált! A téli hidegben naponta egyszer használtam és szépen helyrehozta a száraz bőrömet. Szeretem benne, hogy nem csap arcul az illata, csak diszkréten lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

niki123

2019. március 29.

Imádom ezt a testápolót. Mostanában csak a pumpás testápolókat keresem, eléggé elkényeztett az előző Garnierem ebből a szempontból. A csomagolás nálam csillagos ötös, minden szempontból. Maga a krém selymes, gyorsan felszívódó, nem hagy ragacsos érzetet. Az illata kellemes és rettentő sokáig tart. A párom is használja és rajta szoktam érezni, ha reggel bekeni magát, néha még este is meg-meg csap az illata. Nekem nem okozott eddig semmilyen irritációt és megfelelően hidratál. Nincs is szükségem a mindennapi használatára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Krisztina527

2019. március 25.

Termékmintán keresztül találkoztam vele először, és szerelem volt azonnal! Az illata fantasztikus, hidratál, gyorsan beszívódik és sokáig érezni a puhaságot. Nem is használnék mást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

baadri

2019. március 21.

Ajándékba kaptam a tusfürdővel és a kézkrémmel együtt. Ez a testápoló isteni. Ugyan nem erre való, de ősz/tél időszakban nagyon kiszárad a szám, így reggel az ajakbalzsamom (más márka) alá felkenem és éjszakára csak ezt. Gyönyörűen rendbehozza :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.