Barnängen

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Svédországban hőn szeretett zabtejet és 5%-nyi Cold Cream-et tartalmazó formula selymesen hidratáló kényeztetést biztosít a normáltól egészen a száraz bőrtípusig.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Zsan21

2020. február 14.

Most fogyott el az első flakon, a rózsaszín változattal pótoltam. Borzasztóan száraz a bőröm télen-nyáron, nagyon sok testápolót, olajat, lotiont, testvajat kipróbáltam, de ez sokkal jobban hidratál mint az eddigiek. Nagy nehezen rájöttem, hogy az én bőröm vízhiány miatt száraz, ezért a kifejezetten erre kifejlesztett termékek jöhetnek szóba + heti egyszer testvaj. Ennek ellenére ez nem lesz nagy kedvenc, mert minden Barnangen terméknek fura szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

zita98

2020. február 9.

Tusfürdőit nagyon imádom, de ez sajna annyira nem jön be. Hamar beszívódik, illata nem a legjobb,de úgy voltam vele,hogy akkor hatásban hátha jobb, sajna annyira nem. Egy sima átlagos testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Luna1024

2020. február 7.

Sajnos egyet kell, hogy értsek az előttem szólóval... Teszem mindezt fájó szívvel, ugyanis mondhatni Barnangen-mániás vagyok: már hónapok óta csak a márka tusfürdőit használom, az Oil Intense az abszolút kedvenc. :)
A Caring változatot annyira nem szerettem, nekem túl "steril" az illata, ez a testápoló pedig még annyira se tetszik, mint a tusfürdő. Ennek fő oka a túl híg állaga: kb. mintha vízzel kenegetném magam, semennyit se hidratál, szó szerint mintha semmit nem kentem volna magamra... Azt mondjuk tegyük hozzá, hogy nekem extrém száraz, állandóan viszkető bőröm van, kb. mint a Szahara, így a legtöbb testápoló nem birkózik meg vele. :/ Szóval semmit nem ért, a bőröm ugyanúgy viszketett utána, de legalább illatos lettem... Apropó, az illata ugyanaz, mint a tusfürdőé: a legeslegtisztább "tisztaságillat", amit valaha éreztem, nekem már kissé túl semleges... Szerencsére rajtam nem tartós, max. egy órán át érzem.
Ami viszont kifejezetten tetszik, az a pumpás adagoló, mert higiénikus, könnyű vele eltalálni a mennyiséget, és az elfordítható fej miatt utazás-kompatibilis is, nem kell aggódnom, hogy esetleg kifolyik a táskámban.
Kevés kell belőle és könnyű elkenni, így sokáig elég. A flakon nagy, az ára picit magasabb, de még a "megfizethető" kategória.

Én egy semleges 3 csillagot adok rá, "nem használt, de legalább nem is ártott" alapon. Szerintem odaadom majd Anyának, mert az ő bőre kevésbé érzékeny, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

generalnagy

2020. február 6.

Érdekes, hogy amíg a tusfürdőjét imádom, addig ez egyáltalán nem jött be. Nem tetszik az illata és szerintem túl híg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

csyngo

2020. január 14.

Már régóta szemeztem vele, de valahogy túl drágának találtam a korábban használt, szintén nem rossz testápolómhoz képest. Karácsonyra kaptam ajándékba és teljesen beleszerettem. Kényelmes használni a pumpás kialakítás miattés az illata is nagyon kellemes. A hatása is remek, sokkal jobb a bőröm állapota, biztosan beruházok rá mostantól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

HevesPetra

2020. január 2.

Az első flakon testápoló elfogyasztása után most szettben, másik változattal teszek próbát. Mindenesetre ennek is nagyon jó az illata, egészen sokáig érezhető... Sűrű, krémes anyag, amivel jó kenegetni magam. A pumpás adagoló remekül működik. Jól hidratál, ápolja a száraz bőrömet, gyorsan beszívódik, hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Denny

2019. október 28.

Nekem ez jobban bejött, mint a Nutritive tesója. Kellemes, szolid mégis nagyon tartós illata van, még másnap is érzem magamon. Sőt, még a ruháimon is. Jól hidratál, még az én extra száraz bőrömet is selymessé varázsolja. Az állaga is tetszik, könnyen beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. Sokáig elég volt, nekem majdnem egy évig kitartott. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

Moony

2019. július 18.

Az előttem lévők már mindent elmondtak, újdonságot én sem tudok róla. Könnyű állag, kellemes illat. Nekem azért kell pár perc mire beszívódik, de utána a bőröm nagyon kis selymes lesz, nem ragadok. Szerintem ő lesz az első testápoló, amit újraveszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Yesnori

2019. július 5.

Karácsonyi csomagban kaptam tusfürdővel együtt. Nagyon szeretem. Könnyen beszívódik, kellemes az állaga, nem zsíros, nem ragacsos utána a bőröm. Az illata is tök jó, bár ez nekem inkább téli illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

olivia7

2019. június 14.

Egyszerűen imádom! A kedvenc testápolóm lett, már pár flakont elhasználtam belőle. Szépen beszívódik, kellemes az illata és száraz bőrön is megállja a helyét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.