Barry M

Ár:   1895 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: masnis, Módosítva: 2014. szeptember 9.

Kategória:   Sminkek szájra

A Genie lip paint zöld…  viszont az ajkakva felvéve varázslatos módon egy 'személyre szabott' rózsaszín árnyalatra vált. Ez pedig annak köszönhető, hogy alkalmazkodik az ajkak pH-jához. * Más szavakkal: midnen ember különbözik így midnen kinézet ezzel a rúzzsal egyedi! A Tartóssága 8 óra.

(A Genie a Barry M’s popular ‘Touch of Magic’ lip paint továbbfejlesztett változata)
*a makeuplaza oldal szerint az ajkak melegségéhez, míg a Barry M honlapján az Alkaline szó szerepel, ami lúgos kémhatást jelent

dudorka

2020. március 10.

Már régóta fájt rá a fogam. Tényleg jó kis rúzs, magentában úszik az ajkam, míg le nem mosom. Valóban, közel sem szárít úgy, mint az olcsóbb "mystic" rúzsok, és nincs olyan kellemetlen olajra hajazó illata, mint azoknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

karaibrahimgil

2019. szeptember 15.

Tényleg csodarúzs. Rólam minden rúzs és ajakbalzsam hamar lekopik, de ez a helyén marad. Nem szárítja az ajkaimat, az ára is kedvező. Az egyetlen dolog, amit sajnálok, hogy a fehér bőröm mellett természetellenesen pinknek hat az árnyalat, de ha többféle színben lehetne kapni (pl. narancsos, vörös), biztosan betáraznék belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

LydiaDeetz

2018. augusztus 19.

Valóban csillagos ötös a tartóssága. Nagyon szép, közepesen erős, málnás rózsaszín árnyalatot ad nálam és néha kell ennyi kis varázslat a mindennapokba, hogy ezt egy furi, zöld rúzzsal érem el. Picit szárít, de annyira tartós, hogy simán lehet fölé színtelen ajakbalzsamot használni, a színnek nem árt, evés-ivás közben is minimálisan és egyenletesen kopik. Nem gondoltam volna, hogy ennyire szeretni fogom ezt a rúzst :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Andrea1992

2018. augusztus 19.

Kétféle színben is rendeltem. Nagyon tartós alig bírom lerobbantani. Simán kenek rá ajak ápolót is ha kiszáradna a szám. mivel nem használom sűrűn sokáig elég lesz . Baratnőimnek is rendeltünk azóta nekik is nagyon megtetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Anheszenamon

2018. április 7.

Nem sikerült megszeretnem, túl is adtam rajta. Egy Pinkpandás rendelésem mellé kaptam ajándékba, de nem tetszett magamon a színe. Tényleg tartós, de ezen kívül nem tudok róla más pozitívumot elmondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

fdooori

2018. február 24.

Egyik kedvencem, nagyon nagyon tartós és szerintem a színe is nagyon szép, valamennyivel tényleg mindig kicsit más. Eltávolítani gyakorlatilag nem lehet..nekem lekopni szokott másnapra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 24.

kervivena

2017. december 28.

Az idei éve egyik kedvenc terméke!
Nagyon szép színű az ajkam tőle, egyenletesen kopik és eléggé tartós. Olyannyira, hogy a kozmetikusom alig tudta az egyik kezelésem alatt leszedni az ajkamról. Viszont érdemes előtte szépen hidratálni az ajkakat, mert akkor mutat a legszebben, amikor szép és ápolt. Én egy rétegben használom és szigorúan csak az ajkaimra kenem, nem húzom tovább a szám szélénél tovább, mert vicces hatást kelt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Az idei éve egyik kedvenc terméke!

sephora

2017. július 15.

Imádom!
Viszont körültekintően kell használni. Én úgy használom, hogy ajakírrel előhidratálom az ajkaimat. Majd ezt követően szigorúan 1 rétegben felviszem és szigorúan az ajkak vonalát követve.
Szerintem ez a rúzs arra nem alkalmas, hogy nagyobb, kontúron túlhaladó ajkakat fessünk magunknak, mert az ajakon túlhaladva más színt ad.
A tartóssága szuperjó, egyenletesen kopik.
SZERETEM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

Imádom!
A tartóssága szuperjó, egyenletesen kopik.
SZERETEM!

Lileycat

2017. március 7.

Nagyon szep szint ad. Eloszor erosnek tunhet de kb negyed ora utan kihozza a tokeletes visszafogott de megis mutatos malnas arnyalatot. Nem szarit, szepen lehet vele dolgozni es hihetetlen meddig birja. Most is ez van rajtam. Kb hat-het oraja es egy cseppet sem kopott pedig ettem ittam. Ez a mostani abszolut kedvencem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

skin

2017. január 20.

Nosztalgiából megvettem. Emlékszem régen szép giccses arany csomagolása volt,de szerettük. Használtuk,mert nem volt ennyi kozmetikum a piacon. Akkor is csak azért vettem meg ,mert a barátnőm száján gyönyörű mályvaszínt kapott,az enyémen meg fakó rózsaszínű lett és mégis tetszett.Érdekes most már inkább pirosas színt produkál . Néha használom ,nekem ez sem tartós nagy rúzsevő vagyok ,pedig istenbiz én nem nyalogatom,csak úgy elpárolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 20.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Barnás sárga.