Barry M

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaimanna, Módosítva: 2018. április 18.

Kategória:   Sminkek szájra

Matt folyékony rúzs, amely intenzíven pigmentált, tartós és nem szárítja az ajkakat a formulában található E-vitaminnak köszönhetően.

5 árnyalatban kapható

gaimanna

2018. április 19.

Hű, hát ez baromi jó!! A No. 5. Minimalist árnyalatot vettem meg, illetve egy lip kitet, amiben összecsomagolták egy hozzá illő szájceruzával (Runway). Kicsit folyós, vizes állagú, de viszonylag hamar megszárad (kb. 5-10 perc), és valóban mattra, nem lesz ragacsos. Mindezek mellett nagyon tartós, kibírja az evést-ivást is (egyedül a zsíros kaját kell kerülni), nekem a hozzá adott szájceruzával pl. kibírta reggel 7-től este 10-ig igazítás nélkül. Igaz, késő estére azért már megkopott - egyenletesen! - picit, de akkor is elég lenyűgöző teljesítmény. Tizensok óra viseléssel persze szárítja is a szájat, de a - biztonság kedvéért olajos - lemosás utáni szájradírozás és Carmex helyrehozza. :)

Nincs túl sok tapasztalatom ugyan a folyékony matt rúzsokkal, de pl. a Bourjois Edition Velvetje nekem annyira nem jött be, pláne ehhez viszonyítva: nem vészes az sem, de nem szárad mattra teljesen, és kicsit ragacsos is marad, nem bírja az evés-ivást sem, ez viszont mindezeket tökéletesen tudja, és az ára is sokkal kedvezőbb. Zseni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.