Barry M

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: bizsuka, Módosítva: 2013. október 15.

Kiszerelés:   9,2 g

A paletta 6 szemhéjpúdert és egy pirosítót tartalmaz.

Ár: 1.500 Ft , Eladó: Milydom
Állapot: új, Helyszín: Budapest III., fizetés: Fizetés: előre utalással. Foxpost (automatába) díját vállalom. Egyéb szállítási mód is szóba jöhet, annak a költségét viszont a vevő állja. Személyes átvétel is lehetséges.

kata07

2020. március 5.

Mondhatni olcsó lének híg a leve. Sajnos ez a paletta nagyon nagy csalódás volt. A színek alig pigmentáltak.Csomagolás az még elmegy, de ezen kivül semmit nem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

Tücsike85

2014. december 28.

Azt gondoltam, milyen okosan-olcsón szerzek be egy használható természetes színekből álló sminkpalettát... Hát, tulajdonképpen a harmadik világosbarna színen (ez átmeneti színnek egész kellemes) kívül érintetlen az egész. A pirosító (? egyáltalán az?) nekem is zsákutca, a szemfestékszínek felkenve semmit sem mutatnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

Amea

2014. december 19.

Szerettem volna egy igazi natúr kollekciót, de nem ez lesz a megfejtés, csalódás ez a paletta.
A dobozban mutatós, de nem elég pigmentált, nem építhető, a bal szélső döglött lila árnyalathoz még nem találtam megfelelő bőrszínt, a pirosítót nem is értem.
Nagyon alá kell dolgozni, hogy eredménye legyen (pedig becsszó nem a füstös smink meg a nagyfellépéses karneváli arcfestés a cél) - és meg kell küzdeni a természetes hatásért.
Ja, utazni meg se próbálj vele, a csomagolás erre teljesen alkalmatlan, az applikátorok meg csak a helyet foglalják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 19.

farkasgaboc

2014. november 19.

Én nem tudom mit gondoljak róla.
Nagyon szépen néz ki. Ez tény, de valahogy nem olyan amilyennek lennie kellene, a színek nem erősek, és nem is mutatnak sehogy.
Tényleg nem tudom megmondani mi a gond vele, de valami nagyon az biztos. Nem venném meg még egyszer és a többi palettájukat sem fogom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 19.

Én nem tudom mit gondoljak róla.

Powderpuff Girl

2014. május 16.

Gyönyörűek a színei és nagyon tetszetős a csomagolása. Most jön a DE! Tényleg nem elég pigmentáltak a színek, alap nélkül gyakorlatilag használhatatlan. Alappal tartósabb, de direkt a Natural palettát vettem meg a hétköznapokra, gondoltam gyorsan feldobom a világosat, sötétet, satír, satír és kész. Az alapozás viszont lelassítja a folyamatot, így alig használom, egyedül talán a pirosító részét, amitől tényleg nagyon természetes, hamvas orcái lesznek az ember lányának, pár óráig :(. A hozzá adott applikátor túl kemény, ezzel való felvitelkor porzik az egész. Amit viszont abszolúte nem díjazok az az, hogy az arcpírt és a sötét szemhéjfestéket egymás mellé párosították. Nem egyszer jártam már reggel 6-kor, sminkeléskor úgy, hogy húztam egy szép Rambo-s csíkot a pofikámra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 16.

csanyi.reka91

2014. április 1.

Én is nagyon szeretem ezt a palettát. Világos bőröm van, úgyhogy nem annyira bánom, hogy nem brutálisan pigmentáltak a színek. A hozzá tartozó pirosító viszont tényleg használhatatlan. Highlighterként még elmenne, de ahhoz meg túl nagyok a csillámok. A bal oldalon lévő első színt sem tudom hova tenni. Szerintem egyik másikkal sem kombinálható, mivel hideg tónusú lilás, rózsaszínes (szerintem kifejezetten ronda) árnyalatról beszélünk, ami felkenve elég fura. Nekem az a benyomásom támadt, hogy egy múló monokli színét igyekszik utánozni.
A többi szín viszont szerintem nagyon jól kihasználható, nekem a matt fehér és a matt mogyorószín (2. & 3. a palettában) a kedvencem. Sötétebb, kreolos bőrűeknek nem ajánlom, mert tényleg semmit nem mutat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

Mesi

2013. december 27.

Én nagyon szeretem, szép színei vannak, rajtam ugyanolyanok az árnyalatok, mint a palettában. Szemhéjalappal használom, nincs rá panasz. Nem porzik, nem potyog felvitel közben.
Fehér bőröm van, rajtam a pirosító is üdén mutat. Jó választás volt, a Glamour Puss változatot ajándékba is megvettem.
Visszafogott, nude paletta, szóval füstös szemnek lehetőleg ne ezzel állj neki (max. sötét krémes alappal), de én ezt is vártam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Camilla_B

2013. december 19.

Nagyon szeretem, szépek és erősek a színek (mármint pigmentáltak) és a primerrel nagyon sokáig tartós, lemosásig. Az arcpír nekem azért jó, mert imádom az ilyen kellemes babarózsát. Abszolút az én színeim és a minőség is megfelel. Csak max. pontot tudok adni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 19.

Arian87

2013. november 29.

Én az Avon szemhéjalapozójával használom, egész nap kitart áll össze a szemhéjamon még egy kemény edzés után sem :) viszont a pirosítójával én sem vagyok megelégedve, gyakorlatilag olyan, mintha semmi sem lenne rajtam, ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

Glara

2013. november 26.

Ár-érték arányban nagyon jó ez a paletta! Szemhéjalapon minden szín nagyon szépen működik, és tényleg minimálisan porzik, szinte alig. Csak azért nem 5 csillag, mert a pirosító gyakorlatilag színtelen, kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 26.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.