Barry M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. április 28.

Kitűnő finish púder, nem maszkosít, jól alkalmazkodik minden bőrszínhez. Jól alkalmazható a verejtékezés elnyelésére. A száraz bőrt nem szárítja, a zsírosabb, olajosabb területeket szépen és hosszan mattítja.

Mya

2012. október 16.

Nekem nem vált be. Direkt a kompakt változatát vettem meg, hogy véletlenül se kerüljön több az arcomra mint amennyit szeretnék, volt már por állagú finish púderem, de sosem tudtam annyit felvenni az ecsettel, amennyire épp szükségem lett volna. Ennél a terméknél viszont hiába veszek fel többször kis mennyiséget, a végeredmény mindig ugyanaz. Totális maszk hatás... Az alapozóm önmagában gyönyőrű, természetes hatású ragyogó arcbőrt eredményez, finish púdert csak akkor használok ha tudom nem csak 2-3 órára kell tökéletes sminknek lennie az arcomon, de több kárt csinál mint hasznot. Amíg a termék nélkül megdícsérik a bőröm mennyire szép, természetes, ha ezt a finish púdert használom ( nagyon keveset szoktam feltenni, mindig figyelek a mennyiségre), megkérdezik hány réteg smink van rajtam, nagyon természetellenes. Én is észrevettem, valamint hogy öregíti az arcom, hatása pedig kb. 1-2 órát tart, azután újra kellene púderezni, mivel pár helyen fényleni kezd a bőröm.
Azt hiszem maradok a jól bevált alapozónál púder nélkül...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 16.

Azt hiszem maradok a jól bevált alapozónál púder nélkül...

Alkoholok: Lanolin Alcohol
Emolliensek: Isodecyl Oleate, Lanolin Alcohol, Stearic Acid