Barry M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: ehemmaa, Módosítva: 2014. szeptember 30.

youdith

2018. február 12.

Tartós, nem kenődik fel a szemhéjamra, mint a legtöbb és nem hézagos vele a vonalhúzás. Szép fekete, könnyen lemosható. A tömzsi hegye miatt vastagabb vonal húzására alkalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

GNóri

2016. február 28.

Netes nézelődés közben láttam egy sminkes fotót, és megakadt rajta a szemem, hogy milyen szép, durván mélyfekete a tusvonal. Kiderült, hogy ezt a terméket használták hozzá, így lelkesen én is megrendeltem. Hát, nem rossz végülis, de azért kicsit jobbat vártam, főleg amiatt, hogy szuperfeketének és tetoválásszerűnek hirdetik. Legalább kétszer át kell húzni, hogy igazán fekete legyen, és elég nehéz vele szépen megrajzolni a tusvonal szélét. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újraveszem. Egy sima ecsetes tussal gyorsabban és precízebben tudok dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

Judith

2014. július 4.

Tartós, kicsit tömzsi a hegye, lehetne hosszabb vagy vékonyabb, így inkább vastagabb vonalat lehet ügyesebben rajzolni vele. Szerettem nagyon, de hamar kiszáradt, ezért vonok le egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Mütyesz

2014. június 14.

Teljesen véletlenül döntöttem úgy, hogy megveszem, épp egy webáruházban vásárolgattam, amikor megakadt rajta a szemem. Nem döntöttem rosszul, sőt egyszerűen nem tudok rosszat mondani róla. Annyira egyszerű vele dolgozni, képtelenség elrontani a vonalat. Reggeltől estig meg sem mozdul, olyan mint egy tetoválás, de lemosásnál simán lejön. Kánikulát is simán bírta. Persze sírni és esőben ázni nem ajánlatos, hiszen nem vízálló :) Alap, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

viktoriacsoke

2014. január 23.

Szeretem ezt a tust, ez az első olyan filces tusom aminek intenzív fekete színe van, nagyon tetszik, tartós és jó !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 23.

Sminkakademia

2013. november 13.

Nagyon erős fekete színű, nagyon könnyen lehet vele dolgozni. Én ecsettel annyira nem vagyok ügyes, ezért ezeket a tollakat jobban szeretem. Nekem nagyon tartós és lemosásig meg sem mozdult. Mindenképpen újra veszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

csillubaby

2013. március 21.

Nagyon jó a feje, tényleg szép intenzív fekete vonalat húz. Minimális kézügyességgel lehet vastag és vékony vonalat rajzolni. Gyorsan megszárad és a nap folyamán minimálisan veszít csak a színéből. Viszont nekem gyakran könnyezik a szemem és ilyenkor a belső szemzugban a festés leázik. Nem folyik le és nem is hagy nyomot, csak egyszerűen eltűnik, és olyan, mintha a szemzugba nem húztam volna vonalat. Ettől függetlenül imádom.
Könnyű lemosni, szépen lejön. Az izzadást is elég jól bírja, de határozottan nem vízálló!
Az ára nagyon baráti. Ha elfogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

Az ára nagyon baráti. Ha elfogy újra fogom venni.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.