Baviphat

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lilla.golden98, az összetevőket feltöltötte: angib, Módosítva: 2014. február 11.

Kiszerelés: 4 g

2 színben.

Harmony29

2012. október 1.

Először a csomagolásába szerettem bele, annyira cuki :) De maga a termék is kiváló, én nagyon szeretem, korábban teljesen matt pirosítót nem használtam, ez az első ilyen,de nagyon jó, teljesen természetes hatást lehet vele elérni, fehér bőrön nagyon szépen mutat...a végétől még messze vagyok,de ha egyszer elfogy szerintem beszerzek belőle még egyet...Szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 1.

angib

2012. július 12.

Nekem a világos rózsaszín árnyalatú van meg. Elsősorban azért vettem meg, mert rettentően cuki, egyszerűen nem tudtam ellenállni neki.:) A színe egy kellemes matt rózsaszín, világos bőrön nagyszerűen mutat. A kis púderpamacsot is jól lehet használni hozzá. Szépen pigmentált a termék, elég egy kicsit felvenni az ecsetre, vagy a pamacsra, és szép üde pofit varázsolhatunk vele magunknak. Én nagyon szeretem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Cyclomethicone

Kaolin 0 0

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.