Baxter of California

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: ddominikaa, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. június 19.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Díjnyertes, hidratáló borotválkozó krém férfiaknak.

Kókusz kivonatos lágy formulával biztosítja a védőréteget a bőr és a borotva között a pír és irritáció nélküli borotválkozásért. Olyan fertőtlenítő növényi kivonatokkal frissíti az arcot, mint a menta és teafaolaj.

kovacsdaniel

2017. május 5.

Anno még az USA-ban vettem ilyet, nagyon szerettem! Sokáig nem volt kapható Mo.-on, de most végre igen.
Sokkal-sokkal jobb, mint egy borotvahab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Sokkal-sokkal jobb, mint egy borotvahab.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.