Bayer

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: zengopitypang, az összetevőket feltöltötte: Arzen, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny - pl. ekcémára hajlamos - bőr mély, tartós és hosszútávú hidratálására kifejlesztett krém.

• Prebiotikus krém mindennapos használatra, mely a bőr védőrétegének teljeskörű védelmet biztosít
  • Hosszantartó hidratáló hatás
  • Prebiotikum tartalma segíti a bőrnek védelmet nyújtó egészséges mikroflóra fenntartását
  • B5 provitamin tartalma segíti a bőr regenerálódását
  • Klinikailag tesztelt

Sandragon007

2021. április 29.

A lábszáramon vízhiány miatt, nagyon kiszáradt a bőröm, és már enyhén hámlott. Kentem testápolóval is, de nem volt valahogy az igazi, feszült és égett. Véletlenül találtam rá, és mivel akciózva volt, megvettem. Annyira boldog voltam, mert felkenés után azonnal csillapította a feszülést/égést, másnapra pedig a bőröm felülete nem hámlott, majd harmad napra pedig teljesen puha és sima volt a bőröm. Elég hihetetlen, de tényleg azt hozza, amit igérnek! A férjem is kente a kézfejét ezzel, mert semmi más nem tette rendbe a kiszáradt bőrét (lakásfelújításban vagyunk). Annyira minimális az illata, hogy én szinte nem is érzem.
Allergiás vagyok elég sok mindenre, de ezzel nem volt gondom. Kicsit fénylik, és nem a leggyorsabban szívódik be, de én csak ilyen "vészhelyzetekben" használom és azt is csak lefekvésnél. Nagyon kevés kell belőle, szóval elég gazdaságosnak mondanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

Judy777

2021. március 30.

Tényleg jó krém. Főleg télen hasznos, a törzsön megjelenő makacs, száraz foltokra. Az összetevői is szépek, a mindenre érzékeny bőröm egyelőre nem talált kivetni valót benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 30.

raczdetti

2021. március 23.

Minden tavasszal nagy szerelem. Gyógyszergyári (Bayer) krém, mégis csodaszép zöld összetevőkkel, az egyetlen narancssárga benne az E-vitamin. :) Igazi kuriózum!

Pár alkalom után megszünteti a hideg időszakot követő rémes hámló szárazságot a lábszáramon, a fiam piros körökben előjövő tavaszi ekcémáját, de még Édesapám kérges, sebesre repedezett kezét is képes volt másfél hét alatt tökéletesen rendberakni.

A tubusban akkora mennyiség van hogy heti 4x használat mellett a fele sem fogy nyár kezdetéig, amikor is már nincs rá szükségem.

Benu-ban akciósan féláron szokott lenni.

Maga a krém 10 csillagos, viszont a tartás nélküli ormótlan tubusán azért még dolgozhatnának...összességében emiatt csak 5 csillagot adok. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 23.

Benu-ban akciósan féláron szokott lenni.

Jelizz

2021. március 2.

Nem a legolcsobb krem. Nagyon enyhe illata van. Csokkentette a viszketest ee a nagyon szaraz bort de nem hozza a maximumot . Talaltam egy jobb kremet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

lili2020

2021. február 11.

A legjobb testápoló, amit ekcémás bőrömre eddig próbáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

A legjobb testápoló, amit ekcémás bőrömre eddig próbáltam.

AstraNauta

2021. január 19.

Ez egy csodaszer! Folyamatosan istenítem a Bepanthen Plust, tökéletes vágásokra, horzsolásokra stb. Konkrétan ledöbbentem, hogy óráról órára láttam, ahogy gyógyul a vágásom. Nem csalódtam, ez a SensiDaily is alap, hogy legyen itthon! Nagyon szépek az összetevői! Mindenképpen illat- és alkoholmentes krémet kerestem, ekkor maradt bent abban a nagyon szűk körben, amikből (a Plusból kiindulva) ezt választottam. Nagyon jó döntés volt! Elég drága, de sok is. Ha csak egy-egy testrészre megy, sokáig elég. Halmozottan hátrányos az arcbőröm: száraz, vízhiányos, nagyon érzékeny és ekcémára hajlamos. Kicsit fényes lesz tőle a bőröm, és kicsit lassan szívja be, de a hatása miatt ez egyáltalán nem érdekel, ezért nem vonok le csillagot, végülis nem kimondottan arckrém. Sminkelni nem szoktam, max. a szememet, úgyhogy nem tudom az alatt hogyan viselkedik, de gyanítom, hogy nyáron pláne nem jó alá, mert kicsit ragadós. De aki arcra használja, ott már van probléma, és szerintem jobban jár, ha nem is sminkel, inkább hozza rendbe :) Ha valakinek ekcémára hajlamos a bőre vagy kiszáradt, mindenképpen ajánlom! Reggel és este használva már másnapra sokkal jobb lesz a helyzet! Imádom! Mindig lesz itthon a Plus-szal együtt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

i.napcsi

2021. január 17.

Sajnálom hogy hamarabb nem mertem kipróbálni pedig sokkal többet kidobtam semmire!Ez egy szuper krém száraz bőrre,jelenleg reggel este ezt használom.Annak ellenére hogy testes könnyen eloszlik és beszívódik,estére vastagabban kenem vele az arcom,testre is nagyon jó de én elsősorban téli,illatmentes,érzékeny bőrre való táplálókrémnek vettem és ez 10 csillag!Tuti hogy állandóan lesz itthon!megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 17.

ztk

2020. október 20.

Ekcémás bőrömre vettem utolsó próbálkozásként, hogy ne a hormonos krémeket kelljen használnom. Felkenéskor csíp, de 1-2 perc és elmúlik. Eddig jó. Vissza húzni nem fogja az ekcémát, de nem viszket és nem lesz száraz. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

wildrose

2020. szeptember 13.

Illatmentes, könnyű állagú krém, én testápolóként vetettem be. Egyszerű eloszlatni, gyorsan és maradéktalanul felszívódik, és elég jól táplálta az extra száraz bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Honeyhair

2020. március 26.

Az utókor számára először is rögzítem, hogy ezen vélemény megírásakor tombol a koronavírus-járvány, ami érthetőbbé teszi majd, hogy miért is vagyok / voltam olyan hálás ennek a terméknek. A munkahelyemen nagyon durva vírusölő kézmosószert raktak ki, ami fájdalmasan kimarta a kézfejemet, olyan szinten, hogy a bőröm fehéresen érdessé változott (még radírozással sem simítható el), a csuklómon és az alkaromon pedig apró, piros, viszkető kiütések is megjelentek. A rendszeresen használt testápolók (még az Eucerin ureás testápoló krémje is) nagyon csípte és csak rontott a helyzeten.

Miután elhatároztam, hogy részt veszek a "Maradj otthon - fedezd fel a régit!" kihívásban (bár inkább csak a második részében, mivel sajnos dolgoznom kell), elkezdtem pakolászni, hogy mim van itthon, ami megmenthetne, és akkor találtam egy kis tasakos mintát ebből a Bepanthen SensiDaily krémből. Már az első felkenés után pár perccel hihetetlen megkönnyebbülést éreztem, az irritáció és a viszketés is lényegesen csökkent. Kb. egy óra múlva a kiütések visszahúzódtak. A kézfejem nagyjából másnapra rendbejött, a fehéres érdesség eltűnt, bár a szárazság akkor még nem teljesen múlt el.

Igen ám, de elfogyott a minta! A kihívást egy röpke órára felfüggesztettem, és mivel úgyis következett egy tervezett tisztítószer-vegyiáru beszerzés, a SensiDaily is a kosaramban landolt. Azóta ezt használom a sűrű kézmosások között, és nagyon jól fenntartja a normálállapotot. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Alpha Glucan Oligosaccharide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

Squalane eo 1 0

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.