Bayer

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: zengopitypang, az összetevőket feltöltötte: Arzen, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny - pl. ekcémára hajlamos - bőr mély, tartós és hosszútávú hidratálására kifejlesztett krém.

• Prebiotikus krém mindennapos használatra, mely a bőr védőrétegének teljeskörű védelmet biztosít
  • Hosszantartó hidratáló hatás
  • Prebiotikum tartalma segíti a bőrnek védelmet nyújtó egészséges mikroflóra fenntartását
  • B5 provitamin tartalma segíti a bőr regenerálódását
  • Klinikailag tesztelt

dinadin

2019. december 5.

Nem használom túl régóta. Kellemes az állaga, jó, hogy nem igazán van illata, könnyű felvinni, és szinte azonnal enyhíti a viszketős-irritált-száraz érzést. Meglepően könnyen felszívódik, nem ragadok utána és nem kell használnom mindennap, hogy meglegyen a hidratált érzés, ami nálam bónusz pont, mert lusta vagyok minden este testápolózni. Férjem lábán volt egy piros, száraz folt, ami nem reagált igazán sem a nyers aloe verára, sem más krémre, ez a krém szó szerint 2-3 éjszakai bekenés után eltűntette! Biztosan újra veszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

Nabi

2019. december 3.

Eléggé érzékeny és problémás bőröm van, testápolóként használom és eddig nagyon bevált. Nem irritál, nem okoz problémát bárhova kenem és kellően hidratál is. Viszont nagyon drága. Hozzám véletlen folytán jutott el valakitől egy teljes tubus, de még gondolkozom hogy ha elfogy megvegyem e. A tubusa amúgy szörnyű és ha már ennyibe kerül igazán csinálhatták volna valami masszívabbra. Csak emiatt és az ára miatt mínusz 1 csillag, egyébként szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Lolychan

2019. november 17.

A legjobb krém kipirosodásra. Szinte azonnal kifejti hatását, hűsít, gyógyít és hidratál. Elég tömör krém, lassabb felszívódással. Biztos, hogy újraveszem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

BlindedByLipstick

2019. november 12.

Tudom, hogy a forró vízzel zuhanyozás nem tesz jót a bőrnek, ezt támasztják alá a hátamon és az oldalamon kialakult száraz foltok, de a vashiányos vérszegénység miatt képtelen vagyok hűvösebb vízzel fürödni, csak a hajmosás miatti pár percre szoktam átállítani a víz hőmérsékletét. Tavasszal a Mixa testápolója segített, most azonban hiába kentem, semmi eredménye nem volt. A TV-ben látta anyukám a reklámot, aztán volt olyan szerencsém, hogy a Benuban (?) féláron tudtam megvenni a 150 ml-es kiszerelést. 3 nap után a bőröm sokkal jobb állapotban van, kezdenek eltűnni a száraz foltok, és még a hideg miatt hámló homlokomat is sikerült rendbe hoznia. Sanszos, hogy újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Varacskos

2019. október 22.

Én is testápolóként használom, tökéletesen működik. Gyorsan beszívódik, ami nálam nagyon fontos szempont. Nem hagy zsíros érzetet maga után. Kellemes, visszafogott illata van, remekül hidtatál. Ár-érték arányban is megéri megvásárolni. Rossmann-ban szoktam beszerezni. Kíváló termék. Nagyon jó szolgálatot tesz a hideg téli időszakban ( is ).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.

nekoSX

2019. június 26.

Testápolóként használom, a Rossmannban ott is találtam a testápolós polcon és annyira jók voltak az összetevői, hogy ki kellett próbálnom. Igazság szerint, mivel elég horror az ára a mennyiségéhez képest, csak azokra a területekre kenem, ahol megkap a nap és kicsit bepirosodik. Erre tökéletes! Nyári ápoló, bőrregeneráló szernek csak ajánlani tudom: egyrészt kellemesen könnyű sárgás krém, nem sűrű, szinte hígan folyós és szuperül beszívódik, másrészt nagyon szépen enyhíti a bőrpírt másnapra. Egyedül a tubusa kicsit utálatos, mivel puha műanyagból van, cseklik-nyuklik a kézben, megnyomni csak a kupak közelében érdemes, mert különben ömlik kifele az egész. De most ezért sem fogok pontot levonni, mert annyira jó a beltartalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 26.

saethara

2019. március 20.

Mindennapos használattal egy hét alatt szépen segített rendbehozni a túlhámlasztott, kipirosodott, megkínzott arcomat (Bioderma Cicabio krémmel együtt használtam). Úgy olvastam több helyen is hogy a B3 + B5 vitamin kombó és a ceramid sokat segít a bőrön és ebben mindkettő van, ezért is esett erre a választásom.
Rossmannban kuponnal 2700 forintért tudtam megvenni és ha csak arcra használom rengeteg ideig elég, szóval egyáltalán nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Jucuus

2019. március 2.

Tetkóra használom, teljesen jó cucc, kicsit drága, de inkább ezt vettem meg, mint a kis 20ml-est 2000 ft-ért.
Állaga, illata tök rendben van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

Állaga, illata tök rendben van!

messin

2019. február 10.

Hetek óta használom, de nem merem minden este, mert úgy vettem észre, h a túl gyakori használat mellett valahogy megszűnik a jótékony hatása.
Így 3 naponta használom és nagyon jó, mondjuk engem egyáltalán nem emlékeztet a Bepanthen kenőcsre (szerintem az jobb hatású, de ezt még könnyebb használni mert ez beszivodik).
Nem egy csodaszer de azért a téli időszakban a fűtéstől és a hidegtől szenvedő arcomnak jót tesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 10.

Hecate

2019. február 5.

Végre nagyobb mennyiség, mint a kenőcs. Igaz ez hidratálásra való és meg is felel rá, ám az ára így is borsós. Én sem adhatok többet négy csillagnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.