Bayer

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: zengopitypang, az összetevőket feltöltötte: Arzen, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny - pl. ekcémára hajlamos - bőr mély, tartós és hosszútávú hidratálására kifejlesztett krém.

• Prebiotikus krém mindennapos használatra, mely a bőr védőrétegének teljeskörű védelmet biztosít
  • Hosszantartó hidratáló hatás
  • Prebiotikum tartalma segíti a bőrnek védelmet nyújtó egészséges mikroflóra fenntartását
  • B5 provitamin tartalma segíti a bőr regenerálódását
  • Klinikailag tesztelt

Honeyhair

2020. március 26.

Az utókor számára először is rögzítem, hogy ezen vélemény megírásakor tombol a koronavírus-járvány, ami érthetőbbé teszi majd, hogy miért is vagyok / voltam olyan hálás ennek a terméknek. A munkahelyemen nagyon durva vírusölő kézmosószert raktak ki, ami fájdalmasan kimarta a kézfejemet, olyan szinten, hogy a bőröm fehéresen érdessé változott (még radírozással sem simítható el), a csuklómon és az alkaromon pedig apró, piros, viszkető kiütések is megjelentek. A rendszeresen használt testápolók (még az Eucerin ureás testápoló krémje is) nagyon csípte és csak rontott a helyzeten.

Miután elhatároztam, hogy részt veszek a "Maradj otthon - fedezd fel a régit!" kihívásban (bár inkább csak a második részében, mivel sajnos dolgoznom kell), elkezdtem pakolászni, hogy mim van itthon, ami megmenthetne, és akkor találtam egy kis tasakos mintát ebből a Bepanthen SensiDaily krémből. Már az első felkenés után pár perccel hihetetlen megkönnyebbülést éreztem, az irritáció és a viszketés is lényegesen csökkent. Kb. egy óra múlva a kiütések visszahúzódtak. A kézfejem nagyjából másnapra rendbejött, a fehéres érdesség eltűnt, bár a szárazság akkor még nem teljesen múlt el.

Igen ám, de elfogyott a minta! A kihívást egy röpke órára felfüggesztettem, és mivel úgyis következett egy tervezett tisztítószer-vegyiáru beszerzés, a SensiDaily is a kosaramban landolt. Azóta ezt használom a sűrű kézmosások között, és nagyon jól fenntartja a normálállapotot. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 26.

BlindedByLipstick

2019. december 17.

Tudom, hogy a forró vízzel zuhanyozás nem tesz jót a bőrnek, ezt támasztják alá a hátamon és az oldalamon kialakult száraz foltok, de a vashiányos vérszegénység miatt képtelen vagyok hűvösebb vízzel fürödni, csak a hajmosás miatti pár percre szoktam átállítani a víz hőmérsékletét. Tavasszal a Mixa testápolója segített, most azonban hiába kentem, semmi eredménye nem volt. A TV-ben látta anyukám a reklámot, aztán volt olyan szerencsém, hogy a Benuban (?) féláron tudtam megvenni a 150 ml-es kiszerelést. 3 nap után a bőröm sokkal jobb állapotban van, kezdenek eltűnni a száraz foltok, és még a hideg miatt hámló homlokomat is sikerült rendbe hoznia. Sanszos, hogy újravevős lesz.

UP: Nem lesz újravevős, egy régi klasszikus sokkal jobban teljesít, mint ez, és árban is kedvezőbb. Kár érte, pedig eleinte szerettem, de az utóbbi napokban hiába kentem ezzel a bőröm, semmit nem csinált. Anya használja most kézkrémnek éjszakára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

dinadin

2019. december 5.

Nem használom túl régóta. Kellemes az állaga, jó, hogy nem igazán van illata, könnyű felvinni, és szinte azonnal enyhíti a viszketős-irritált-száraz érzést. Meglepően könnyen felszívódik, nem ragadok utána és nem kell használnom mindennap, hogy meglegyen a hidratált érzés, ami nálam bónusz pont, mert lusta vagyok minden este testápolózni. Férjem lábán volt egy piros, száraz folt, ami nem reagált igazán sem a nyers aloe verára, sem más krémre, ez a krém szó szerint 2-3 éjszakai bekenés után eltűntette! Biztosan újra veszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

Nabi

2019. december 3.

Eléggé érzékeny és problémás bőröm van, testápolóként használom és eddig nagyon bevált. Nem irritál, nem okoz problémát bárhova kenem és kellően hidratál is. Viszont nagyon drága. Hozzám véletlen folytán jutott el valakitől egy teljes tubus, de még gondolkozom hogy ha elfogy megvegyem e. A tubusa amúgy szörnyű és ha már ennyibe kerül igazán csinálhatták volna valami masszívabbra. Csak emiatt és az ára miatt mínusz 1 csillag, egyébként szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Lolychan

2019. november 17.

A legjobb krém kipirosodásra. Szinte azonnal kifejti hatását, hűsít, gyógyít és hidratál. Elég tömör krém, lassabb felszívódással. Biztos, hogy újraveszem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Varacskos

2019. október 22.

Én is testápolóként használom, tökéletesen működik. Gyorsan beszívódik, ami nálam nagyon fontos szempont. Nem hagy zsíros érzetet maga után. Kellemes, visszafogott illata van, remekül hidtatál. Ár-érték arányban is megéri megvásárolni. Rossmann-ban szoktam beszerezni. Kíváló termék. Nagyon jó szolgálatot tesz a hideg téli időszakban ( is ).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.

nekoSX

2019. június 26.

Testápolóként használom, a Rossmannban ott is találtam a testápolós polcon és annyira jók voltak az összetevői, hogy ki kellett próbálnom. Igazság szerint, mivel elég horror az ára a mennyiségéhez képest, csak azokra a területekre kenem, ahol megkap a nap és kicsit bepirosodik. Erre tökéletes! Nyári ápoló, bőrregeneráló szernek csak ajánlani tudom: egyrészt kellemesen könnyű sárgás krém, nem sűrű, szinte hígan folyós és szuperül beszívódik, másrészt nagyon szépen enyhíti a bőrpírt másnapra. Egyedül a tubusa kicsit utálatos, mivel puha műanyagból van, cseklik-nyuklik a kézben, megnyomni csak a kupak közelében érdemes, mert különben ömlik kifele az egész. De most ezért sem fogok pontot levonni, mert annyira jó a beltartalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 26.

saethara

2019. március 20.

Mindennapos használattal egy hét alatt szépen segített rendbehozni a túlhámlasztott, kipirosodott, megkínzott arcomat (Bioderma Cicabio krémmel együtt használtam). Úgy olvastam több helyen is hogy a B3 + B5 vitamin kombó és a ceramid sokat segít a bőrön és ebben mindkettő van, ezért is esett erre a választásom.
Rossmannban kuponnal 2700 forintért tudtam megvenni és ha csak arcra használom rengeteg ideig elég, szóval egyáltalán nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Jucuus

2019. március 2.

Tetkóra használom, teljesen jó cucc, kicsit drága, de inkább ezt vettem meg, mint a kis 20ml-est 2000 ft-ért.
Állaga, illata tök rendben van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

Állaga, illata tök rendben van!

messin

2019. február 10.

Hetek óta használom, de nem merem minden este, mert úgy vettem észre, h a túl gyakori használat mellett valahogy megszűnik a jótékony hatása.
Így 3 naponta használom és nagyon jó, mondjuk engem egyáltalán nem emlékeztet a Bepanthen kenőcsre (szerintem az jobb hatású, de ezt még könnyebb használni mert ez beszivodik).
Nem egy csodaszer de azért a téli időszakban a fűtéstől és a hidegtől szenvedő arcomnak jót tesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Alpha Glucan Oligosaccharide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

Squalane eo 1 0

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.