Dove

Ár:   649 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2010. október 28.

Kategória:   Tusfürdők

hetesiedit

2019. július 10.

Régebben ajándékba kaptam, elhasználtam, Tetszett az illata. Most, látva az összetevőket, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

laczayzita

2019. május 23.

Nagyon finom illata van! Igazán nem csalódtam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Nagyon finom illata van! Igazán nem csalódtam!

csakmoni

2018. november 15.

Tizenéve szappant használok, most valamiért elcsábultam, és ez tetszik nekem! Finom illatú, tényleg krémes, nem szárít, maradhat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 15.

Dorothy951

2017. augusztus 7.

Több pozitívumot is feltudok hozni evvel a tusfürdővel kapcsolatban. Szeretem a krémes állagát, úgy gondolom kevés is elég belőle, jól habzik. (néha fürdőrózsára rakom, így ez a tapasztalatom.) Fürdés közben, kellemesen körbeölel az illata, ami utána is sokáig érezhető a bőrömön. Puhává varázsolja a bőrömet, ami nem utolsó szempont. Szerintem egész jó termék. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Kriszta72

2016. április 28.

Szeretem, mert kellemes illata van és jól hidratál. Mostanában már nem használom, de pozitív emlék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 28.

spavanilly

2016. április 22.

Finom illatú, igazi tisztaságillatú tusfürdőről beszélünk.
Nem köthető évszakhoz, de én melegebb időben szívesebben nyúlok érte.
Mindenképp megéri az árát.
Amit nem szeretek benne, az a flakonja alakja, de mivel ez huszadrangú dolog, meg kell adjam a maximális pontocskát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 22.

Finom illatú, igazi tisztaságillatú tusfürdőről beszélünk.
Nem köthető évszakhoz, de én melegebb időben szívesebben nyúlok érte.
Mindenképp megéri az árát.

Reana

2016. április 22.

Nagyon jó tusfürdő! Nem szárít (még az arcomat sem), szuper jó az illata, igazi kedvencem lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 22.

lillubillu

2016. február 12.

Nagyon jól táplál, az illata finom és jó vele zuhanyozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 12.

Nagyon jól táplál, az illata finom és jó vele zuhanyozni

Zellerlevel

2016. február 10.

Anyukám egyik kedvenc tusfürdője :) Én is szeretem, mert jó illata van, de ha tehetem inkább szappant használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

halasiedit78

2014. november 20.

Nagyon jó az illata, bársonyossá teszi a bőrömet. Hosszú órákon át lehet érezni az illatát és nagyon gyengéden tisztít. Néha veszek másmilyet is, de ez a kedvencem!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 20.

Antioxidánsok: BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate