Beauty Formulas

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szonja_z, az összetevőket feltöltötte: dreammiyss, Módosítva: 2020. február 13.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros

Agyagmaszk aktív szénnel. Természetes kaolin agyag és aktív faszén kombinációjával. Felszívja a felesleges olajat és mélyen tisztítja a bőrt. Kihúzza a mélyen gyökerező szennyeződéseket, emiatt bőrét mélyen megtisztitott és ragyogóvá varázsolja.

Memeke

2019. október 28.

Lassan elhasználtam már egy tubussal, én úgy vagyok vele, hogy ezért az árért ez a megfelelő számomra, hogy újra vásároljam. Miután felviszem az arcomra 10 perc múlva már látom ahogyan a krém szárad szó szerint kiszivja a zsírt az arc bőrömből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

HDorina

2019. június 21.

Rendeltem egy terméket és amellé kaptam vagy akciósan vehettem meg, már nem is emlékszem pontosan. Ezt a márkát nem ismertem előtte. Maga a terméket akkor használtam amikor eszembe jutott, de maradt még benne a fele kb. Krémes állagú, szürke színű. A felvitel után nem szilárdul meg, egy 10-15 perc után lemostam. Változásban talán annyi, hogy puhább lett a bőröm tőle. De szépségrutinba felesleges lenne beépíteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

exhocmomento

2018. augusztus 7.

Véletlenül rendeltem meg ezt a terméket, rossz helyre kattintottam és beletettem a kis virtuális kosaramba. :D Ki meg már nem vettem, mert akciós volt és úgy éreztem egyefene, az ég is azt akarja, hogy hozzám kerüljön.
Nem csodaszer, de nem is rossz. Jó állagú, jó illatú, könnyen kezelhető pakolás. Lemosás után tisztább a bőröm, valamint puha és selymes. De úgy ennyi, hosszabb távú hatását nem észleltem. Hozzá kell tenni, hogy nem is épült be igazán a rutinomba, nem használom rendszeresen, csak amikor épp eszembe jut. Ennek az az oka, hogy nem igazán szimpatizálok az összetevőivel és nem merem hosszabb távra, gyakran használni, van a bőrömmel épp elég problémám további károkozás nélkül is. El fogom azért kenegetni nagy ritkán, de újravételre nem látok esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.