Beauty Kiss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Spar   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 24.

Lelőhely:   Spar
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Beauty Kiss termékcsalád természetes összetevőket tartalmazó vonalának, a "Natural"-nak a tagja ez a gazdag testápoló tej, mely alkalmas még a legérzékenyebb bőr ápolására is. A benne lévő értékes olajok mélyen ápolják a bőrt és hosszútávú védelmet biztosítanak a kiszáradás ellen. BDIH minősítésű.

Kiszerelés: 250ml

UnVraiAnge

2011. szeptember 25.

Ajándékba kaptam ezt a testápolót és egészen addig nem is hallottam erről a márkáról még véletlenül sem. Azt pedig végképp nem tudtam, hogy a SPAR-ban lehet kapni, ráadásul saját márkás termékük, így aztán végképp sokkolt, hogy még natúr is! Szóval maga a testápoló, inkább krém, mint tej, amit én pozitívumként könyveltem el neki, viszont elég ragadós, olyan akár a tapétaragasztó. Az illata ennek ellenére semleges, ami ez esetben szintén jó pont és természetes mivoltának tudtam be. A használata kissé nehézkes, mert nem szívódik be maradéktalanul, viszont nedves bőrre pedig teljesen lehetetlen felkenni! Leginkább arra hasonlít, mintha egy gyertyát akarnánk bevizezni. Szerintem ez egy egészen különleges tényező, én legalábbis több mint 20 éves praxisom alatt nem találkoztam még ilyen jelenséggel. Ettől függetlenül jól hidratál, csak én személy szerint nem szeretek reggelre egybeolvadni a lepedőmmel és tavaszi tekercsé változni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Glicerinből, cukorból és zsírsavból előállított természetes emulgeálószer, mely lehetővé teszi a víz és az olaj rész egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban.