Beauty of Joseon

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 7850 FT-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. október 13.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Cosibella.hu, 7850 FT

Könnyed, vízszerű textúrájú pigmentfolt-halványító és ragyogásfokozó szérum 68% rizskivonattal és 2% arbutinnal. Egyenletessé teszi a bőrtónust, csökkenti a pigmentfoltok és hegek láthatóságát.

Ár: 7850 FT , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 6 790 Ft , Eladó: Beauty Lab
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:GLS, Foxpost, Pick Pack Pont, saját átvevőpont
Ár: 4500 , Eladó: eszter2121
Állapot: 2-szer próbált , Helyszín: Budapest, XV., fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

rekavsz

2024. április 26.

Valóban ragad, szóval én smink alá egyáltalán nem tudom használni, így marad csak az esti rutinban. Ahhoz képest, hogy mennyire magas ára van, sokkal többet vártam tőle, mert érdemben nem halványította a pattanások után maradt foltjaim, ezért biztosan nem fogom újravenni miután elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 26.

Miane007

2024. április 1.

Szép fényt, egységes bőrképet ad. Nekem eddig bevált, nem tudnék negatívumot írni erről a szérumról. Ötcsillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 1.

CsLL1104

2023. december 9.

Egy hete használom, volt hogy reggel-este is, de a reggeltől végül el kellett búcsúznom, nagyon ragacsos maradt, mondjuk a ragyogással nem vicceltek, de azt feltételeztem hogy a bőröm fog ragyogni, nem a ragacs rajta. Estére viszont ez nem zavaró, így marad a rutinban és elhasználom, mintha már egy hét alatt is látszana hogy valamit használt az egységességben. Ez nem bántja a bőröm, pedig gyakorlatilag bármitől kipirosodik, végre összeraktam egy olyan rutint aminek minden lépése kíméletes hozzá és ez a szérum is nagyon jól beleillik ebbe, várom hogy hosszabb távon mit produkál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 9.

PotterAlexa

2023. november 18.

Pár napja használom. Nekem eddig nagyon tetszik, őszintén szólva véletlen vásárlás volt, a propolisos glow serumot szerettem volna, de véletlenül ez került a kosaramba. Végső soron nem bántam meg. Amit eddig el tudok róla mondani, hogy tényleg fényesít, hozza az instant glow hatást. Smink alá, lehet tényleg óvatosan kell, mert picit zsíros hatást lehet vele elérni pár óra után, de óvatosan vagy este teljesen jó. Puhább, hidratáltabb a bőröm tőle. Örömmel használom egyelőre, aztán meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 18.

violetti

2023. július 30.

Nyomába sem ér az Ordinary Arbutinjának sajnos, alig vártam, hogy elfogyjon és azt újra vehessem, mert maximum a stagnálás, amit ezzel el lehetett érni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 30.

inspiredina

2023. július 15.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, szerintem is szépen egységesíti a bőrt ez a szérum. Pigmentfolt halványító hatást én sem láttam, de felváltva használtam a nappali-esti rutinban egy másik szérummal, lehet ez sem segített. Ragyogásfokozó hatása viszont nagyon látványos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 15.

Lynmeril

2023. május 27.

Bőrtónus egységesítés, világosítás céljából vettem meg, de sajnos nem éreztem különösebb hatását. A ragyogást valóban fokozza, az én kombinált bőröm úgy nézett ki vele, mint ha zsírral kentem volna be, de száraz bőrön attól még jól működhet.
A felszívódása sem a legjobb, órákkal később is ragadt tőle az arcom.
Viszont, legalább irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 27.

A felszívódása sem a legjobb, órákkal később is ragadt tőle az arcom.
Viszont, legalább irritációt nem okozott.

Musil

2023. április 29.

Pigmentfolt halványítás céljából vettem meg, ilyen hatást azonban nem tapasztaltam, ezért nem fogom újra megvásárolni, kikerül a rutinomból. Problémát szerencsére nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 29.

maple

2023. április 9.

Én is szintén a Tinamus kit miatt próbáltam ki ezt a szérumot. Imádom az állagát, ugyan olyan, mint a többi BOJ szérumnak, tökéletes a bőrömnek. Este szoktam használni differin gél előtt, nagyon szépen hidratálja a bőröm és előkészíti a többi termékre. Mióta használom, azóta sokkal egységesebb és ragyogóbb a bőrképem, már be is szereztem a 30 ml-es változatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 9.

NovakneViki

2022. június 8.

A Tinamuban kapható szett keretein belül próbáltam ki ezt a szérumot. Remekül kiegészíti a Relief sun fényvédőt. Pigmentfolt halványító hatását annyiban tapasztaltam, hogy egységesíti a bőrt. Állaga nagyon érdekes, mert maga a szérum ránézésre olyan, mint a tiszta víz, mégis a pipettát használva nyúlik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 8.

Antioxidánsok: Arbutin, Arginine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Polyglycerin-3, Trehalose, Glyceryl Glucoside, Arginine, Glucose
Vitaminok: Panthenol

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.

Természetes eredetű cukorféle. A kozmetikumokban használva újrahidratáló, vízmegkötő és antioxidáns hatást tulajdonítanak neki. Az összetevő helyileg alkalmazva lehetővé teszi, hogy a bőr megtartsa azt a nedvességet, amelyet egyébként elvesztene a kiszáradása révén, vagyis potenciálisan növelné az öregedés látható jeleit. (forrás) Paula Begoun szerint az összetevő ezen kívül antioxidáns védelmet is nyújt a bőr számára.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Mungóbab kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló. A benne található vitaminok és fehérjetartalma miatt használt a kozmetikumokban.

Kukorica magjának a kivonata. A kozmetikumokat homogénné tevő és térfogatnövelő segédanyag.