Beauty UK

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kinyi, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Kiszerelés:   3,7 g
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes, tápláló rúzsceruza, amit a Beuty UK márka egyik legkelendőbb terméke. Fedése fokozható, így a hétköznapokra és bulikba egyaránt használható. Tartós fedésű, és csomagolásának köszönhetően a termék 100%-át fel lehet használni, hisz annak ellenére hogy egy "ceruza" nem kell faragni.

katuc77

2017. január 16.

A Sugar plum fairy árnyalat van meg. Rúzsceruzának tuti nem nevezném, tehát ha valaki azt szeretne vásárolni, akkor ne ezt a terméket vegye meg.
A színe szép, nem feltűnő. Ad egy kis csillogást az ajkaknak. Nem ragadós, így szinte észrevehetetlen, hogy viseljük.
Viszont egyáltalán nem tartós. A nyoma ott marad azonnal mindenen, és étkezésnél úgy az első két falat után már nyoma sincs.
Használgatom, ha eszembe jut, de akár óránként lehetne újra kenni, ha azt szeretném, hogy legyen valami belőle a számon. Az egyetlen pozitívuma talán az, hogy kitekerhető, így az ember nem faragja el a termék felét.
Jóval olcsóbban vásároltam meg, úgyhogy annyira nem sajnálom az árát, de nem hiszem, hogy valaha is a termék végére fogok érni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

Kingucii

2016. április 4.

Hm..hmm. Hol is kezdjem..
Szerettem volna kipróbálni egy rúzsceruzát, erre esett a választásom. Színével nincs semmi bajom, szép, viszont hiába kenegetem a számra egyszerűen nem fogja be.
Amikor a kezemen megwatcholtam és elkentem hát egy húzással le tudtam törölni.
Illata is van, kb olyan mint a fogkrém,mentás.( ezzel sincs bajom,szeretem a menta illatát, de hátha valaki nem)Szájra nem jött be, kipróbáltam szemre, na ott gyönyörű színe volt. Viszont most hogy olvasom,hogy tartalmaz parabént nem fogom újravenni( bár amúgy sem) Nagy csalódás volt számomra. Egyébként a ''big pinkin' "( rózsaszín) árnyalatban van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

Hm..hmm. Hol is kezdjem..
Amikor a kezemen megwatcholtam és elkentem hát egy húzással le tudtam törölni.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Isopropyl Isostearate, Ethylhexyl Palmitate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Palmitate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77491, CI 77492, Red 6 / CI 15850, CI 45410, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Színezék. Piros.