Beauty UK

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cintia4, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2090 Ft

10 elképesztő szín egy palettában. Pigmentált, élénk és nem potyog a felvitelkor.

Ár: 2090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

nanne

2016. október 21.

Vagy 1 éve, hogy megvettem a Festival elnevezésű palettát, ami jó minőségű, szemhéjalappal vagy inkább fehér szemceruzával teljesen szuper, de a színeket elég nehéz kihasználni a hétköznapokban, de még egy fesztiválra sem biztos, hogy citromsárgát használok. Maga a csomagolás tetszik, van benne egy kicsi tükör, az mondjuk szerintem felesleges. Mivel nem egy mindennapi paletta, biztos nem lesz nálam kihasználva...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Hidratálók: Magnesium Stearate