bebe Young Care

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hannabeutygirl, Módosítva: 2016. november 14.

Kategória:   Hidratáló krémek

Keményen küzd a pattanások ellen, de gyengéd a bőrhöz. Szalicilsavat tartalmaz megelőzés céljából, ugyanakkor kellően hidratál.

Bozizu

2020. június 29.

Semmit nem csinál a bőrrel, csak kellemesen hidratál, de amire való, arra nem vált be. Semmit nem javít a pattanásos bőrön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

somogyikitti04

2019. október 23.

Jelenleg ilyet használok, most keresek helyette mást. Nyárra nagyjából jó, amikor felkenem hűsítő érzés az arcomnak, de nincs pattanásellenes hatása.Az én bőrtípusomnak nem vált be, de gyorsan beszívódik, ez tény, és könnyű állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

Baloghvivi

2018. december 22.

Nos egy nagy pattanas kijott az arcomon. (A tobbi mellett)
Es pont pattanasokra valo hidratalo kremet kerestem, meglattam ezt a cuccot es gondoltam kiprobalom.
Mar is hasznalatba vettem es azt a nagy sebet osszehuzta, es 1 nap mulva mar begyogyult.
Meg piros volt azert, de most mar 1-2 het hasznalat utan nagyon szep a borom, mar eleg regen lattam ilyen allapotban.
Nagyon szeretem, alapozo ala is szoktam hasznalni, olyan mint egy primer. Es nem fenyesiti ki a fejem😂
Husito erzese van, gondolom a savtol, az csip, de husito erzest ad, nem csiposet.
Nagyon keves eleg belole egy hasznalatra, tuti sokaig fog tartani.
Nagyon ajanlom, pici es nagyobb pattanasokra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 22.

Nos egy nagy pattanas kijott az arcomon. (A tobbi mellett)
Nagyon keves eleg belole egy hasznalatra, tuti sokaig fog tartani.
Nagyon ajanlom, pici es nagyobb pattanasokra is.

littlefox91

2018. november 25.

Könnyű állagú, közepesen hidratál, hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzést a bőrön. Kisebb pattanások ellen is hasznos, és nagyon szeretem. Csak ezt a krémet vagyok használni mióta kipróbáltam. Száraz pattanásos bőrre tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

b0rzi

2017. október 7.

Különösebben nem pattanásos a bőröm, nagyon ritkán jön elő alig feltűnő pattanáska, szóval nem pont én vagyok a célcsoport.
Első pár használatnál, amíg a bőröm nem "szokta" meg, előfordult, hogy az amúgy is izzadós részén az arcomnak jött egy pici pattanás, ami másnapra el is múlt.
Amióta oda nem/alig kenek, tökéletesen működik.
Ráadásul első használat után megjegyezték, hogy milyen kipihent az arcom :D
A krém szuper állagú, folyékony, nem érzem úgy, hogy tocsog tőle a fejem, nem fényes, néha még hűsít is, nagyon puha lesz tőle az arcom, meg ahogy írtam, egységesít, szépít, stb.
Nem használom sokszor, mert nem akarok a ló túloldalára esni (meg mint mondtam, nem vagyok célcsoport), de nagyon szeretem, és ilyen áron naná hogy csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Amióta oda nem/alig kenek, tökéletesen működik.
Ráadásul első használat után megjegyezték, hogy milyen kipihent az arcom :D

Sztella

2017. augusztus 27.

Könnyű, vizes és valóban nem kíméli a pattanásokat! Nagyon jó krém, heti 3-4 alkalommal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2016. november 16.

Jelenlegi kedvenc nappali arckrémem. Az ára nagyjából 1000 ft körül mozog és már ha jól tudom 7-8 hónapja használom és még mindig van benne. Avagy gazdaságos. De ami benne van az egy csoda. Egy nagyon könnyű krémes és vizes krémről van szó ami lehűsíti a gyulladt patikat. Mivel ilyen könnyű nem vártam tőle sok hidratálást de nagyon meglepett. A vízhiányomat csillapította és egy frisebb éberebb arcképet biztosít. Én mindenkinek nagyon ajánlom tényleg nagyon nagy kedvencemmé vált. Mindenképpen újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. november 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.