bebe Young Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2012. július 3.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

LadyLatte

2015. július 19.

Nagyon szeretem, hamar beszívódik, az illata finom csajszis és egyszerűen jó ránézni, rózsaszín szívecskés... :D A hatásával tökéletesen elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 19.

azoszlardori

2013. szeptember 24.

Finom az illata, könnyen beszívódik és jól hidratál. Sajnos az én bőröm száraz és érzékeny, szóval gyakrabban kell kenegetnem, de nem bánom.
Mivel ajándékba kaptam azt hiszem azért mégsem fogom újra megvenni, inkább maradok az én bőrtípusomra bevált krémnél. :)
Ez persze nem jelent csillaglevonást, normál bőrűeknek bátran ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

Ez persze nem jelent csillaglevonást, normál bőrűeknek bátran ajánlom!

Dius

2012. november 18.

Nagyon kellemes illat, rögtön szerelem volt! Jelenleg is ezt használom, most ez a favorit!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

sugar bunnie

2012. október 12.

Nagyon szeretem, az illatába szerelmes vagyok, jól hidratál, nem hagy ragacsos, zsíros érzetet, és gyorsan felszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Sodium PCA
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.