bebe Young Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. június 28.

Kategória:   Hidratáló krémek

Segít fenntartani a bőr egeszséges nedvességszintjét. SPF 10-el.

fdorottya

2016. november 3.

A kék társát használtam elöszőr, az nyárra tökéletes volt. Most, hogy kicsit hidgebb van kell egy kicsit testesebb krém. Elsőre elég tömény krémnek tűnt, de nagyon gyorsan beszívódik, és nem hagy ragacsos, zsíros érzetet a bőrőn. Jól hidratál. Allergiát és pattanásokat, miteszereket nálam eddig nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

erilee

2016. június 14.

Könnyű krémet kerestem. Parrabénmentes, emiatt választottam. Ma kentem fel először, és egyfolytában folyik a könnyem. Nem kentem a szemem alá, egyszerűen csak bekentem az arcom, és így is alig győzöl pislogni, :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

aalexaa

2016. január 21.

Könnyed hidratálót kerestem, ami nem túl drága és fényvédős, végül alapos krémmániázás után őt választottam és célzottan indultam el megvenni. Elsőre kicsit megijedtem, mert testesebbnek tűnt, mint amire számítottam. A bőröm elég zsíros, így nagy hidratálás nem kell neki, csak annyi, hogy ne zsírosítsa túl magát. Erre tökéletes ez a krém, nekem így télen is elég. Könnyen beszívódik, nem hagy fura réteget maga után, jól lehet rá sminkelni. Puha lesz tőle az arcom, nem okoz mitesszereket. Minden reggel használom, néha este is, és még alig fogyott belőle. Nyárra nekem szerintem túl sok lenne, a fényvédő meg túl kevés, de őszi/téli krémként esélyes, hogy újraveszem.
Ja, és ha már nők vagyunk: iszonyú cuki a tégelye, eddig szekrényben tartottam az arckrémemet, de ezt ki kellett tennem a polcra, annyira kis szép. Öröm ránézni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

DorinaKallai

2015. október 1.

nagyon kis könnyű krém nyáron/tavasszal szeretem.!de a téli/őszi időszakban nem hidratál sajnos eléggé.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 1.

pappkacsa

2014. december 15.

Ha néha kicsit száraz az arcom, bekenem vele és szépen rendbe is hozza. Könnyed, nem zsírosít. Az illatát nagyon szeretem. Németországban vettem egy fél éve, de már lehet kapni itthon is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 15.

messin

2014. június 24.

Jó kis könnyű krém, az a fajta, ami szerintem semmi mást nem csinál a bőrrel, csak nem engedi húzódni, kiszáradni, tehát nem táplál, feszesít stb, csak úgy van. De azt jól csinálja, mert kellemes illata van, pillanat alatt beszívódik, és nem hagy fényes felületet. Tavaszi-nyári krémnek teljesen jó. Először Bécsben vettem, de itthon is találtam a Müllerben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 24.

Shea

2014. április 15.

Nagyon szuper kis krém. Könnyen felszívódik, jól hidratál! Újraveszem ha elfogy!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Alkoholok: Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Panthenol, C13-14 Isoparaffin, Lecithin, Glyceryl Caprylate, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Arachidyl Glucoside, Lecithin, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Steareth-2, Steareth-21, Cetearyl Glucoside, Steareth-20, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Ceteth-20, Laureth-7
Fényvédők: Homosalate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Arachidyl Glucoside, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol, Steareth-2, Steareth-21, Cetearyl Glucoside, Steareth-20, Ceteth-20, Laureth-7, PEG-75 Stearate
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Cinnamic Acid, Levulinic Acid, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.