bebe Young Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2012. február 26.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A testápoló frissítően könnyű illatával ápolja a bőrt. A könnyű textúra gyorsan, zsíros filmréteg hátrahagyása nélkül szívódik be, és egész nap hidratál.

svivko

2012. május 31.

Müllerben jutottam hozzá 2-3 hónapja, 1000 Ft körül. Tetszett a nagy kiszerelés(400ml), az ár, és az illat. Az illata tényleg nagyon finom. Nem hivalkodó, kicsit babás, kicsit parfümös, lágy.
Később tűnt fel, hogy normál bőrre való, az enyém inkább száraz, a könyököm, térdem, sípcsont körül, úgyhogy ezek után ne is csodálkozzak, hogy nem fordította vissza a szárazságot. Viszont ígéretéhez híven gyorsan beszívódott, nem maradt ragadós, csúszós filmréteg a bőrömön, csak hát, száraz bőrömnek naponta utánpótlás kellett ( meg voltam vele elégedve, nem találkoztam még olyan testápolóval ami több napig ápolt).
Az állaga elég folyós.
Ha valakinek normál bőre van , arra valószínűleg tökéletes.
Az biztos, hogy én voltam a szétszórt, de kérdem én hogy akinek normál bőre van (ami szerintem ritkán fordul elő, mert inkább hol száraz hol érzékeny), annak miért van szüksége testápolóra? Érzet, vagy illat?

szerk. : Igen, mondani sem kellett, letettem kb 1 hónap után úgy, hogy még a háromnegyede benne maradt... Leveszek még két csillagot, szép a csomagolás, meg az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

Az állaga elég folyós.
Ha valakinek normál bőre van , arra valószínűleg tökéletes.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Sodium PCA
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.