Becca Cosmetics

Ár:   £15 és £32   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   15 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danyadi77, Módosítva: 2018. március 19.

Ár:   £15 és £32
Kiszerelés:   15 ml és 30 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Enyhén lilás tónusú primer fakó, fénytelen bőrre. Felfrissíti az arcszínt, hidratál, csökkenti a bőr egyenetlenségeit. Használható magában vagy alapozó alá. Olyan hidratáló és frissítő összetevőket tartalmaz, mint az ásványi eredetű forrásvíz, tüskés körtevirág és nátrium-hialuronát, gyömbér, friss citrusfélék.

3500Ft Becca First Light Priming Filter Instant Complexion Refresh
Ár: 3500 , Eladó: ILOVEMAKEUP1
Állapot: új/ 1x használt, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: posta/foxpost

Melpa

2019. október 8.

Én alapozót nem használok, így nekem látható az eredmény, szép bőrt csinál. Alapozó valóban elfedi. Ez a lila szín tényleg feldobja az arcot, csak úgy ragyog, de nincs sehol csillám meg ilyesmi. Ha még egy kis hourglass ambient lighting puderrel(mood light árnyalat) rámegyek, olyan szép lesz a bőröm, mint egy porcelánbabának (csak épp nem kripta sápadt árnyalatban). Amit még szeretek benne, hogy könnyű krém, és télen, nyáron jól tudom használni. Minden bőrszínhez passzol sztem. Lehetne mondjuk olcsóbb, de hát igazából minden lehetne olcsóbb, nem igaz? Az ára miatt nem lenne fair csillagot levonni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

mikkamakka75

2019. március 20.

Kis kiszerelésem van meg ès szerintem elèg is lesz belőle ennyi. Önmagàban hasznàlva hangyànyit tényleg frissíti az arcomat, de alapozóval ebből màr semmi nem làtszik. Ha valami, hàt a setting puder és spray tartósítja a sminkem, nem ez, az alapozót is ugyanolyan könnyen oszlatom el nélküle, mint vele. Egy kicsit talàn hidratàl, de ezt megteszi egy jó reggeli rutin is plusz arcpermet. Nekem ez a termék nem nélkülözhetetlen (ahogy pl. a Cover fx anti aging primer sem, mert kb. ugyanilyen hatàsàt làtom.. jobban mondva nem làtom 😅)
Nem rossz, csak éppen nem is jó. Közepes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 20.

Nem rossz, csak éppen nem is jó. Közepes

danyadi77

2018. április 6.

A 15 ml-s kis kiszerelést rendeltem külföldről. Még jó, hogy nem a nagyobbat. Kidobott pénz. HA viszonylag sokat használok, akkor mintha látható lenne valami, de az is csak natúr bőrön, alapozó alatt már semmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Maris Aqua, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.