Becca Cosmetics

Ár:   $19 és $38   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,4 g és 8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: theo, Módosítva: 2017. október 5.

Ár:   $19 és $38
Kiszerelés:   2,4 g és 8 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Több árnyalatban kapható por alapú highlighter. A hagyományos préselt por alapú highlighterekkel ellentétben ez az egyedi formula felvitelkor páratlan, krémes érzetet teremt, tökéletesen eldolgozható a bőrön.

Becca Fine Pressed Powder "Nutmeg"
Ár: 3.000ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: 2-3 alkalommal próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

Mse

2020. augusztus 24.

Hogy tudtam én enélkül élni?! Alapvetően MAC Soft & Gentle fan vagyok, és az Hourlgass highligter-éért vagyok oda, ami a porcelán bőrömhöz tökéletes, de a Becca lett az új kedvencem.
Vettem belőle Opal árnyalatot, és mivel azonnal szerelembe estem, máris rendeltem egy Rose Gold-ot is.
Biztos fogok még belőlük venni. Csodálatos. Este is ugyanúgy ott marad, ahova reggel tettem. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

snezi

2020. július 5.

Nekem egy limitált változat van meg jelenleg, a Pearl Glow Luster Glow Powder. Volt szerencsém korábban a "hagyományos" Opal árnyalathoz is, így van egy kis összehasonlítási alapom.
Természetesen színben teljes mértékben különböznek és véleményem szerint textúrailag is. Ez a highlighter egy gyönyörű, világos rózsaszín darab, aminek nagyon finom tapintása van. Nincsenek benne glitterek és különösebben csillámokat sem fedezek fel, így meg nem mondom, hogy mitől van mégis ilyen erős fénye. Nem az a glitteres féle vakító fény, - hiszen, mint mondtam, azok nincsenek benne - viszont ahhoz képest eléggé látható, hogy ott bizony tündököl valami.
Azonban nyár lévén valami aranyosabb highlighterre vágyom, - amit már ki is néztem - így megválnék ettől abban a reményben, hogy mire késő ősszel veszítek a színemből, még elérhető lesz valahol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 5.

maow

2020. március 29.

A legjobb highlighterem! Moonstone árnyalatban van meg, ami tökéletesen passzol a világos bőrömhöz (NC13). Próbáltam a legnépszerűbb Champagne Pop és az Opal árnyalatokat is, de azok túl sötétek lettek volna, azok inkább kissé kreolos bőröm mutatnak jól.. A Moonstone egy gyönyörű világos pezsgőárnyalat, szépen egybeolvad a bőrömmel, és csodás, egészséges bőrfényt ad, csillámok nélkül. A tartósságára sincs panaszom, még az ln kombinált bőrömmel is remekül együttműködik. Nagyon szofisztikált, szépen feldobja az arcot, főleg ha matt alapozót/púdert használunk. Tetszik, hogy építhető, már kevés is látszik, de ha többet viszek fel, akkor sem lesz túl sok. Bár por állagú highlighterről beszélünk, mégis nem az a száraz, kemény por, hanem kissé "krémesebb" tapintású. Lassan fogy, szóval évekig elég lesz, de ha egyszer elfogyna, nem kérdés, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Teo

2020. február 29.

Utazó kiszerelésben, Opal árnyalatban vásároltam meg szettben, a folyékony highlighterrel együtt. A folyékony egyből szerelem lett, míg ez a termék nem. Akárhogy vittem fel, akármilyen ecsettel, nem igazán tetszett. Most viszont kipróbáltam egy teljesen másféle, szintetikus nagyfejű highlighter ecsettel, és ez olyan szépen viszi fel, oszlatja el és fekteti rá a bőrre, hogy tényleg mesés lesz a végeredmény. Az én tapasztalatom alapján nem mindegy mivel és hogyan használom a terméket, ami körülményesebbé tette a használatát, így nekem ez ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

viragszonja

2020. január 10.

Opal árnyalatban van meg, és nagyon imádom, igazi brutál highlighter egy rétegben is. Az árnyalat pedig gyönyörű pezsgő, és nagyon jól mutat a fehér bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 10.

Lina14

2019. november 29.

Én is minit szereztem be Vanilla Quartz árnyalatban, ez volt az én fehér bőrömhöz elég világos. Arany és egy minimális pink fénye van, de elég világos és nekem. A texturája nagyon krémes, azonban leginkább lazább, de kissebb fejű ecsetekkel működik a legjobban. Nekem nem mozdul el napközben és nem nagyon durván fényes, nem is csillámos, van benne egy kis belülről sugárzó csillogás, ami nagyon különlegessé teszi. Szerintem a mini is nagyon sokáig elég lesz, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

LadyMarga

2019. október 21.

Szuper termék. Finom elegáns hatást lehet vele elérni. Nekem az utazó mini változata van meg azt hiszem az is jó sokaig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Redhead

2019. szeptember 8.

Sephora mini csomagot vettem meg Opal árnyalatban. Kicsi, de szerintem bőven elég lesz egy darabig. Az árnyalat a világos, meleg tónusú bőrömhöz nagyon passzol. Óvatos felvitellel a zsíros bőrön is szép, természetes ragyogást lehet vele elérni, ha elkerülöm a kifényesedésre hajlamos területeket.Az állaga maga a csoda, nagyon finom, selymes por, amivel jól lehet dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

florcsiii

2019. augusztus 16.

Már régóta szemeztem ezekkel a highlighterekkel, többször is kipróbáltam őket, de végül sosem ruháztam be egyre sem. Amelyik árnyalat al egjobban tetszett és érdekelt, a Lilac Geode volt, és pont azt tette fel valaki a piactérre, úgy örültem neki (innen is köszönöm Brigi). A külemme: masszív tok, ami biztos védelmet nyújt a termék táskában való kinyitódása ellen. Beltartalom: lilás-rózsaszínes highlighter arany fénnyel. A highlighter extra pigmentált, könnyen túzásba lehet vele esni, de kellő figyelemmel gyönyörű végeredményt lehet vele elérni. Tartóssága is kiváló, nap végén ugyanott van és ugyanúgy fénylik. Mindig boldogan nyúlok érte, szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

dilly

2019. június 16.

Világos bőrű vagyok, a Champagne pop árnyalatban vásároltam meg több Youtube videó megnézése után. Nagyon természetes és szemnek kellemes színe van, egyáltalán nem hivalkodó vagy glitteres, mégis teszi a dolgát, a mindennapokra tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.