Becca Cosmetics

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scorpionqueen, Módosítva: 2016. január 21.

Ár:   $38

Parabénmentes, krémes púder higlighter ultrafinomra őrölt gyönggyel.

editoma

2021. július 2.

Legjobb highlighter, könnyen felvihető és tartós! Csak imádni lehet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 2.

Legjobb highlighter, könnyen felvihető és tartós! Csak imádni lehet!

hgabriella97

2021. március 9.

Nagyon erős, fényes highlighter. Mini változatot vettem meg, az is bőven elég. Inkább a szememre meg az orromra szoktam rakni belőle mert arcra nekem már túl sok :"D Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

kinga53315

2020. június 12.

A Champagne pop utazó szett van meg (van benne egy folyékony highlighter is), önmagában is az eddigi leggyönyörűbb és legtartósabb highlighterem, ha még extrábbat szeretnék akkor alá teszem a folyékonyt, és még fényesebb lesz. Mindenképp szeretném majd megvenni a nagy méretűt is ha ez elfogy. Sajnos nekem is eltört, ez is, és a kis méretű Opal is, de alkohollal rendbe hoztam mindkettőt. Ezért nem vonnék le csillagot mert tényleg tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 12.

honeybya

2019. november 25.

Legjobb highlighter ☝️☝️ imádom, champagne pop árnyalat tökéletesen használható nyáron is amikor nagyon barna a bőröm és télen is csodaszép, amikor már fehér vagyok. Az utazó kiszerelést vettem meg de nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

adelviolin9

2019. augusztus 12.

A legszebb highlighter!! A színe szerintem minden bőrtónushoz illik! (Champagne Pop) Nekem az abszolút kedvencem!!! Sajnos csak azért 4 csillag, mert nekem a mini már 2szer tört el, pedig semmi indok nem volt rá, nem ejtettem le..stb :( Ezen kívül kifogástalan! Csodaszép fényt ad! Minden nap ezt használom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Julifoldvari

2019. július 14.

A Champagne pop miniben van még. Mínusz pont, hogy nagyon törékeny (Halleluja az alkoholnak!) Viszont nagyon szép maga a termék, kicsit talán túl csillámos néha (főleg a Moonstenohoz képest, ami lágyabb)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

szekia

2019. június 3.

Teljes kiszerelésben van meg, valószínűleg az unokám is használni fogja :-D egyszerűen imádom, könnyen eldolgozható, nem csillámos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

bugeyes

2018. december 7.

Itt krémmánián tettem szert rá és egyszerűen el vagyok ájulva! Őszintén nem vagyok egy nagy highlighter fan, van egy Tarte palettám és azzal el is voltam idáig, de ez az árnyalat nagyon piszkálta a fantáziámat, úgyhogy lecsaptam rá. Gyönyörű, csodás a textúrája, építhető, de kevesebbet használva is van egy wow hatása, egyszerűen tényleg megdobja a smink összhatását. Ennek a terméknek abszolút rajongója lettem! <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

mattmania

2018. december 4.

Opal árnyalat van meg Mini kiszerelesben de húha! Alig varom hogy nagyban is megvegyem és hogy több szint és beszerezzek!!
NEM csillamos es gyönyörű fényt ad az arcnak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 4.

NEM csillamos es gyönyörű fényt ad az arcnak!

anneshirley

2018. augusztus 15.

Nincs nagy tapasztalom highlighter ügyben (szerintem ez a 2. ilyen típusú termékem), de - az árát leszámítva - teljesen elégedett vagyok vele. Nagyon világos bőröm okán a Moonstone árnyalatot birtoklom, mégpedig kis kiszerelésben, mert a nagyobbikat valószínűleg egy emberöltő alatt sem tudnám elhasználni. Nem kelt poros hatást, szépen terül, tartós és mindenféle ecsettel működik. A legfontosabb, hogy diszkrét színt és fényt ad, nincs diszkógömbös csillogás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.