Beckham

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, Módosítva: 2012. augusztus 6.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Aromás, Fougere férfi illat.

Ár: 4500 Ft postával , Eladó: vicuskat
Állapot: 75 ml - 2 fújás, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: fizetés banki átutalással, postán maradóra/Foxposttal küldöm, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Carlito

2020. május 8.

Ma vettem ebből a szépségből jó áron vakon.Nem bántam meg eddig ez a legjobb Beckham illat.Nem egy sima sport illat fűszeres friss férfias ! Nálam ez 5 !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Zsuzsi91

2016. december 4.

A férjem használja évek óta, erős, férfias illata van, de nem tolakodó. Tartós parfüm, nagyon kevés is elég belőle. Szomorúan olvasom, hogy már nehezen elérhető, mindenképpen újravennénk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Erina

2016. július 17.

Már csak neten találtam meg de ott is elég sokáig kutakodtam utána. Egyszer ajándékba vettem tesómnak. Bíztam benne hogy jó illata lesz és nem okozott csalódást. Tartós,férfias illat. Minőségi mint az összes Beckham parfüm

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

csokilany

2016. május 16.

Nagyon finom illat, férfias, de nem tolakodó vagy erőszakosan fűszeres, hanem csak szimplán függőséget okozó. Kár, hogy boltokban, parfümériákban már nem elérhető, csak egy helyen találtam meg neten is... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.