Belico

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 22.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Hidratáló krémek

Megoldás zsírhiányos, érzékeny bőröknek

Az Intensive Care V egy gazdag 24 órás nyugtató, tápláló krém lett a nagyon zsírhiányos, érzékeny, irritált, ekcémás bőrökre. Bőrazonos lipidjei gyorsan feltöltik a feszülő, zsírhiányos bőrt. Nagyon jó, pozitív visszajelzések az arcon, nyakon, dekoltázson lévő atópiás dermatitisz esetén! Már 3 hét használat után! Magnóliakéreg kivonata a hagyományos kínai orvoslás tapasztalataira alapozva erősen nyugtató, ápoló hatású. Megnyugtatja a fájdalmas gyulladásokat és pirosodásokat a bőrön. Ezüstion tartalma hosszan tartó hatással csökkenti a viszketést, pirosodást és egyéb bőrirritációkat

wasp

2021. április 21.

Kb. egy hónapja brutális kontaktekcémát okozott a szemem és a szám körül egy (amúgy natúr, vegyszermentes, kézzel készített) krém, azt hittem lekaparom a falat úgy fájt és viszketett. Rengeteg (kifejezetten ekcémára ajánlott) készítménnyel próbálkoztam, mindhiába. Már azt vizionáltam konkrétan, hogy örökre így maradok. :D
Mintát kaptam ebből a krémből egy kozmetikustól és ugyan ki kellett várni a hatóidejét, de minden mással ellentétben (egyedül szteroidos krémet nem próbáltam és nem is vagyok hajlandó) ez használt! Azt hittem már tényleg, hogy sosem fog elmúlni, ám ez a krém lassan de biztosan rendbehozta a bőröm. Négy csillagot egyedül az ára miatt adok, mert meglehetősen húzós, legalábbis nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Magnolia Grandiflora Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Lactic Acid, Magnesium Stearate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.