Bell

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Xnano, Módosítva: 2017. július 10.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A Bell HYPOAllergenic kipirosodás elleni primer halványítja a hajszálereket és a bőrhibákat. Hidratálja és optikailag egységesíti az arcbőrt, tartósabbá teszi a sminket.Nem tartalmaz alkoholt, parfümöt és olajmentes. Bőrgyógyászok által tesztelve.Érzékeny bőrűek is használhatják.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2019. január 26.

Elfedi a pirosságot és egy jó alapot képez a korrektornak vagy alapozónak.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 26.

Elfedi a pirosságot és egy jó alapot képez a korrektornak vagy alapozónak.

anett76

2019. január 18.

Nagyon jó termék. Akkor is tudtam használni amikor kijött az ekcémám, sőt egyenesen jót tett neki, gyorsabban elmúlt, mint máskor és a primer fedő hatása miatt alig látszott. Nekem sokkal jobban bevált, mint a MAC Stobe, az irritálta a szemem és a bőrőm is csípte. Csak azt nem szeretem benne, hogy enyhén sápaszt, ezért inkább áttértem a mattító tesójára. Azt egy hete használom, kicsit tartottam attól, hogy szárítani fog, de eddig nem tapasztaltam, jónak tűnik az is.

anett76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Julcsiturkyy

2019. január 6.

Enélkül az arcom a megszokottnál is pirosabb lenne.
Szepen ellensúlyozza a pirosas területeket.
Bár néha atpirosodik az arcom,de ez nem a termék hibája.
Kitölti a pórusokat, kiegyenlíti az arcomat.
Sajnos gyorsan fogy de ennek ellenére újra veszem.

Julcsiturkyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Enélkül az arcom a megszokottnál is pirosabb lenne.
Szepen ellensúlyozza a pirosas területeket.
Bár néha atpirosodik az arcom,de ez nem a termék hibája.
Kitölti a pórusokat, kiegyenlíti az arcomat.
Sajnos gyorsan fogy de ennek ellenére újra veszem.

Hencs

2018. december 17.

Olyan primert kerestem ami eltünteti a pirosságot az arcomról és hidratál. A hidratációval megbirkózik, de nekem kell mellé zöld korrektor annyira piros az orrom körül. Ezt nem ennek a terméknek a hibájának tudom be, hanem az időjárásnak. Az alapozót sem tartja a nap végééig, arra a funkcióra van egy jobb primerem.

Hencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

dzsungelszem

2018. november 25.

Fuh, eddig nem értettem ezt a primeresdit, de aztán hirtelen felindulásból megvettem ezt. Az egyik legjobb vásár volt az utóbbi évben. Nagyon szép rajta az alapozó és szépen kiegyensúlyozza a piros területek, eltünteti a pattanások után maradt foltokat. Biztos újraveszem ha elfogy!

dzsungelszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

danyadi77

2018. november 23.

Igazából akkor lehet látni némi hatását (hiányát), amikor nem használom. Ha rajtam van, mintha semmi nem történt volna. Nincs az a nagy "wow" hatás, akár elhagyható is lenne. Elég jó primernek is, bár én csak a piros részekre teszek, nem teljes arcra. Könnyed állagú, jól eloszlatható, kellemes viselet. Kiadós mennyiség, sokáig elég lesz.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

nora98

2018. október 29.

Ezt a termeket egyszeruen imadom! Valoban eltuntette a piros foltjaimat emellett pedig hidratal is. Kellemes a texturaja, egybol lehet ra sminkelni, szepen eltuntette a tag porusaimat es ennek a hasznala mellett az alapozo se emelte ki a szaraz reszeket az arcomon. Onmagaban is egysegesebbe tette a borom texturajat. Amugy catrice hd liquid alapozot hasznalok, ugyhogy annak a light beige arnyalataval kompatibilis. Ujravevos termek es nagyon tudom ajanlani!

nora98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

marlu

2018. szeptember 24.

Akkor szereztem be, mikor kiütéses lett az arcom. Nekem nem vált be, nem enyhítette a pirosságot az arcomon. Sajnos nem adott semmi pluszt a sminkemhez, viszont nem is rontott a bőrömön.

marlu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

tara95

2018. szeptember 16.

Csatlakozom a maxos tagokhoz, tényleg az egyik (ha nem a legjobb) drogériás primer. Könnyed állaga van, enyhén hidratál, halványítja a pirosságot és feltölti az egyenetlenségeket. Gyorsan lehet rá sminkelni, de bónusz trükk: ha túl sötét és pinkes az alapozóm, ezzel keverem és a zöld szépen segít rajta. A csodás inci plusz, pattanásokat nem okozott.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Kence123

2018. szeptember 7.

Nem irritálja a bőröm, a pirosságot halványítja, tartósabb lesz tőle a smink. Nagy kiszerelése miatt biztos sokáig elég lesz

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.