Bell

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Xnano, Módosítva: 2017. július 10.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A Bell HYPOAllergenic kipirosodás elleni primer halványítja a hajszálereket és a bőrhibákat. Hidratálja és optikailag egységesíti az arcbőrt, tartósabbá teszi a sminket.Nem tartalmaz alkoholt, parfümöt és olajmentes. Bőrgyógyászok által tesztelve.Érzékeny bőrűek is használhatják.

Ár: 2000 , Eladó: Bernini
Állapot: Nem sok hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: --
MissKenedy

2020. január 9.

A jó vélemények hatására vettem meg, nekem is pirosságra hajlamos az arcom, az orrom környéke pedig sajna gyerekkorom óta véreres. Ezt persze az alapozón kívül nem tünteti el más, de gondoltam hátha előkészíti jobban a terepet:)
Abszolút meg vagyok vele elégedve, amit egy primernek kell, azt hozza. Egységesít, tényleg halványítja picit a pirosságot, kellően ragacsos alapot hagy ami alapozó előtt jól jön. Igazából e nélkül is fed annyira az alapozóm, hogy nem látom a plusz hatását a pirosság terén, de összességében szerintem egy primer sosem ad semmilyen hatalmas plusz érzést, inkább akkor jövünk rá, hogy csinált valamit, amikor nem használjuk :)
Bár a legdrágább primerem eddig a mac strobe cream volt, és azt is szerettem, szerintem ki fogom még próbálni ennek a márkának a pórus minimalizáló változatát is, mert nekem lenne mit minimalizálni :) Nem hinném, hogy egy tizen x ezres primer annyival többet adna a hétköznapokra, hogy megérje.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

nikyptk

2019. április 12.

Végre megtaláltam a tökéletes primert. Szinte az összes drogériában kaphatón túl vagyok már. Egyik rosszabb volt mint a másik...De ez! Csodás alapot képez az alapozónak. Nekem borzasztóan karikásak reggel a szemeim de ez a kis csoda ezen is segít. Számomra nagyon fontos, hogy egy primer hidratáljon is mert a T-zónámon kívül mindenhol kiszáradásra hajlamos a bőröm. Ez a primer ezzel a kombinációval maximálisan megbírkózik. Teljes mértékben megéri az árát. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

bgabryellla

2019. március 23.

Eddig ez az egyetlen primer, aminek valóban látom a hatását. Bár az eredeti funkciója (zöld szín-pirosság tompítása) nálam nem igazán érvényesül, viszont csodás alapot képez az alapozónak. Szépen hidratálja a bőrömet, sokkal szebben terül rajta az alapozó és szerintem tartósabb is. Valószínűleg ha elfogy, akkor újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

lexyweaver

2019. január 26.

Elfedi a pirosságot és egy jó alapot képez a korrektornak vagy alapozónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Elfedi a pirosságot és egy jó alapot képez a korrektornak vagy alapozónak.

anett76

2019. január 18.

Nagyon jó termék. Akkor is tudtam használni amikor kijött az ekcémám, sőt egyenesen jót tett neki, gyorsabban elmúlt, mint máskor és a primer fedő hatása miatt alig látszott. Nekem sokkal jobban bevált, mint a MAC Stobe, az irritálta a szemem és a bőrőm is csípte. Csak azt nem szeretem benne, hogy enyhén sápaszt, ezért inkább áttértem a mattító tesójára. Azt egy hete használom, kicsit tartottam attól, hogy szárítani fog, de eddig nem tapasztaltam, jónak tűnik az is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Julcsiturkyy

2019. január 6.

Enélkül az arcom a megszokottnál is pirosabb lenne.
Szepen ellensúlyozza a pirosas területeket.
Bár néha atpirosodik az arcom,de ez nem a termék hibája.
Kitölti a pórusokat, kiegyenlíti az arcomat.
Sajnos gyorsan fogy de ennek ellenére újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Enélkül az arcom a megszokottnál is pirosabb lenne.
Szepen ellensúlyozza a pirosas területeket.
Bár néha atpirosodik az arcom,de ez nem a termék hibája.
Kitölti a pórusokat, kiegyenlíti az arcomat.
Sajnos gyorsan fogy de ennek ellenére újra veszem.

Hencs

2018. december 17.

Olyan primert kerestem ami eltünteti a pirosságot az arcomról és hidratál. A hidratációval megbirkózik, de nekem kell mellé zöld korrektor annyira piros az orrom körül. Ezt nem ennek a terméknek a hibájának tudom be, hanem az időjárásnak. Az alapozót sem tartja a nap végééig, arra a funkcióra van egy jobb primerem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

dzsungelszem

2018. november 25.

Fuh, eddig nem értettem ezt a primeresdit, de aztán hirtelen felindulásból megvettem ezt. Az egyik legjobb vásár volt az utóbbi évben. Nagyon szép rajta az alapozó és szépen kiegyensúlyozza a piros területek, eltünteti a pattanások után maradt foltokat. Biztos újraveszem ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

danyadi77

2018. november 23.

Igazából akkor lehet látni némi hatását (hiányát), amikor nem használom. Ha rajtam van, mintha semmi nem történt volna. Nincs az a nagy "wow" hatás, akár elhagyható is lenne. Elég jó primernek is, bár én csak a piros részekre teszek, nem teljes arcra. Könnyed állagú, jól eloszlatható, kellemes viselet. Kiadós mennyiség, sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

nora98

2018. október 29.

Ezt a termeket egyszeruen imadom! Valoban eltuntette a piros foltjaimat emellett pedig hidratal is. Kellemes a texturaja, egybol lehet ra sminkelni, szepen eltuntette a tag porusaimat es ennek a hasznala mellett az alapozo se emelte ki a szaraz reszeket az arcomon. Onmagaban is egysegesebbe tette a borom texturajat. Amugy catrice hd liquid alapozot hasznalok, ugyhogy annak a light beige arnyalataval kompatibilis. Ujravevos termek es nagyon tudom ajanlani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.