Bell

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Xnano, Módosítva: 2017. július 10.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A Bell HYPOAllergenic kipirosodás elleni primer halványítja a hajszálereket és a bőrhibákat. Hidratálja és optikailag egységesíti az arcbőrt, tartósabbá teszi a sminket.Nem tartalmaz alkoholt, parfümöt és olajmentes. Bőrgyógyászok által tesztelve.Érzékeny bőrűek is használhatják.

Ár: 2000 , Eladó: Bernini
Állapot: Nem sok hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Bubu68

2020. november 17.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a primerrel. Érzékeny bőrömet nem irritálja, nem szárítja. Bátran merem ajánlani száraz bőrűek részére. A pirosságot is szépen csökkenti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 17.

Sugarplumfairy

2020. június 5.

Pár használat után: gyógyult ekcéma utáni piros bőrfelületre kentem, sajnos a zöld színnel együtt inkább szembetötlően szürke lett az összhatás mint semleges. Ártani viszont nem ártott, kellemes, hidratálókrém-jellegű állaga van, illata nincs, puha, enyhén matt bőrt hagy maga után, nem ragadós. Az Ordinary Serum alapozójával párosítottam, nagyon jó kombináció, mert a Serum önmagában nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Clocleox02

2020. május 3.

Nagyon szerettem! Az ára közepes, de nagyon sokáig elég! Eltünteti a pirosságot az arcomról, néha még alapozót/korrektort sem viszek fel, mert felesleges.
Még kipróbálok más anti-redness primert is, de ez nagyon meggyőzött!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 3.

Még kipróbálok más anti-redness primert is, de ez nagyon meggyőzött!

Deepy

2020. március 12.

Nagyon érzékeny, rozaceás arcomon félve próbáltam ki, de nagyon jól teljesített. Csökkenti a pirosságot még nagy területen is, könnyen terül és nem okoz irritációt. Jól hozzáférhető, nem túl drága. Egyetlen hátránya, hogy pár óra után fénylik, pedig nincs zsíros bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 12.

Bambusz92

2020. március 12.

Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Az arcomra vettem elsősorban mert folyton piros (pirosítóra sosincs szükségem alapozó ellenére sem). Szóval átütött a pirosság mindig bármilyen alapozót is használok. Segít a dolgon viszont ha nem matt alapozót teszek rá akkor brutálul átfénylik és az amugy száraz arcom is zsirban tocsog. Nem irritál, nincs gond vele de megkell válogatni mit kenünk föléje!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Trixi

Korcsoport: >54
2020. március 3.

Ez egy pirosság elleni primer, szóval én azt várom tőle, hogy a pirossággal számoljon le, és ne a szem alatti karikáimmal. Eddig ezzel még egyetlen, általam próbált primer sem boldogult. Továbbá mivel primer, készítse elő az arcot az alapozásra (hidratálás, pórusok, stb), legyen szebben terülő az alapozás, és legyen tartósabb. Legyen kellemes viselet az arcomnak az újabb réteg, amit felviszek. Legyenek bőrbarát összetevői (illatanyag nélkül), érzékeny bőrre alkalmas legyen.
Pirosság: a piros erekkel egyáltalán nem tud semmit kezdeni, sőt, mivel sápasztja az arcbőröm, a piros erek még szembeötlőbbek. Magának a bőrfelületnek a pirosságát szerintem csökkenti valamennyire, de amint az alapozót felviszem már úgysem látszik semmi a bőröm pirosságából. Alapozó nélkül, csak a primertől nem lett szebb a bőrképem, önmagában nem használhatom.
Hidratálás, pórusok: a rengeteg szilikon miatt hamarabb zsírosodik a bőröm, így akár hidratáltabbnak is érezhetem, csak ne fénylene ennyire ettől a primertől. A pórusokat szerintem összehúzza. Persze hidratálókrém is van alatta, mivel önmagában nem hidratálna eléggé.
Alapozás: szebb az alapozott bőröm talán valamennyivel, de nem tartósabb az alapozó a zsírosítás miatt.
Viselet: nagyon tömény az arcon a sok szilikon miatt, fullasztó, főleg nyáron.
Összetevők: szilikon szilikon hátán, de legalább nincs benne parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. március 3.

Viselet: nagyon tömény az arcon a sok szilikon miatt, fullasztó, főleg nyáron.
Összetevők: szilikon szilikon hátán, de legalább nincs benne parfüm.

KatusBB

2020. február 5.

Ma akadt meg rajta a szemem, 1900ftért jutottam hozzá, gondoltam megér egy próbát, a zöld korrektorok is bejöttek eddig.
Korrektor alá vittem fel első körben csak a szemem alá, de a karikáimon látványosan javított.
Egész arcra még nem próbáltam, de szem alatti használatra biztos mindennapos lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Aerdna

2020. január 29.

eddig a legjobban bejövős primer ami zöld. csak bb krémet használok, de remekül megférnek egymással. illata finom szolid, nagyon jól egységesíti a bőrt, szuperpuha és nem ragacsos. magában nem ajánlom, borzasztó hulla színem lett. :)
egy hónap alatt használtam el, még semmi sem fogyott ilyen gyorsan

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

egy hónap alatt használtam el, még semmi sem fogyott ilyen gyorsan

MissKenedy

2020. január 9.

A jó vélemények hatására vettem meg, nekem is pirosságra hajlamos az arcom, az orrom környéke pedig sajna gyerekkorom óta véreres. Ezt persze az alapozón kívül nem tünteti el más, de gondoltam hátha előkészíti jobban a terepet:)
Abszolút meg vagyok vele elégedve, amit egy primernek kell, azt hozza. Egységesít, tényleg halványítja picit a pirosságot, kellően ragacsos alapot hagy ami alapozó előtt jól jön. Igazából e nélkül is fed annyira az alapozóm, hogy nem látom a plusz hatását a pirosság terén, de összességében szerintem egy primer sosem ad semmilyen hatalmas plusz érzést, inkább akkor jövünk rá, hogy csinált valamit, amikor nem használjuk :)
Bár a legdrágább primerem eddig a mac strobe cream volt, és azt is szerettem, szerintem ki fogom még próbálni ennek a márkának a pórus minimalizáló változatát is, mert nekem lenne mit minimalizálni :) Nem hinném, hogy egy tizen x ezres primer annyival többet adna a hétköznapokra, hogy megérje.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

nikyptk

2019. április 12.

Végre megtaláltam a tökéletes primert. Szinte az összes drogériában kaphatón túl vagyok már. Egyik rosszabb volt mint a másik...De ez! Csodás alapot képez az alapozónak. Nekem borzasztóan karikásak reggel a szemeim de ez a kis csoda ezen is segít. Számomra nagyon fontos, hogy egy primer hidratáljon is mert a T-zónámon kívül mindenhol kiszáradásra hajlamos a bőröm. Ez a primer ezzel a kombinációval maximálisan megbírkózik. Teljes mértékben megéri az árát. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.