KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bell

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Xnano, Módosítva: 2017. július 10.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A Bell HYPOAllergenic kipirosodás elleni primer halványítja a hajszálereket és a bőrhibákat. Hidratálja és optikailag egységesíti az arcbőrt, tartósabbá teszi a sminket.Nem tartalmaz alkoholt, parfümöt és olajmentes. Bőrgyógyászok által tesztelve.Érzékeny bőrűek is használhatják.

dzsungelszem

2018. november 25.

Fuh, eddig nem értettem ezt a primeresdit, de aztán hirtelen felindulásból megvettem ezt. Az egyik legjobb vásár volt az utóbbi évben. Nagyon szép rajta az alapozó és szépen kiegyensúlyozza a piros területek, eltünteti a pattanások után maradt foltokat. Biztos újraveszem ha elfogy!

dzsungelszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

danyadi77

2018. november 23.

Igazából akkor lehet látni némi hatását (hiányát), amikor nem használom. Ha rajtam van, mintha semmi nem történt volna. Nincs az a nagy "wow" hatás, akár elhagyható is lenne. Elég jó primernek is, bár én csak a piros részekre teszek, nem teljes arcra. Könnyed állagú, jól eloszlatható, kellemes viselet. Kiadós mennyiség, sokáig elég lesz.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

nora98

2018. október 29.

Ezt a termeket egyszeruen imadom! Valoban eltuntette a piros foltjaimat emellett pedig hidratal is. Kellemes a texturaja, egybol lehet ra sminkelni, szepen eltuntette a tag porusaimat es ennek a hasznala mellett az alapozo se emelte ki a szaraz reszeket az arcomon. Onmagaban is egysegesebbe tette a borom texturajat. Amugy catrice hd liquid alapozot hasznalok, ugyhogy annak a light beige arnyalataval kompatibilis. Ujravevos termek es nagyon tudom ajanlani!

nora98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

marlu

2018. szeptember 24.

Akkor szereztem be, mikor kiütéses lett az arcom. Nekem nem vált be, nem enyhítette a pirosságot az arcomon. Sajnos nem adott semmi pluszt a sminkemhez, viszont nem is rontott a bőrömön.

marlu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

tara95

2018. szeptember 16.

Csatlakozom a maxos tagokhoz, tényleg az egyik (ha nem a legjobb) drogériás primer. Könnyed állaga van, enyhén hidratál, halványítja a pirosságot és feltölti az egyenetlenségeket. Gyorsan lehet rá sminkelni, de bónusz trükk: ha túl sötét és pinkes az alapozóm, ezzel keverem és a zöld szépen segít rajta. A csodás inci plusz, pattanásokat nem okozott.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 7.

Nem irritálja a bőröm, a pirosságot halványítja, tartósabb lesz tőle a smink. Nagy kiszerelése miatt biztos sokáig elég lesz

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Spvirgi

2018. szeptember 6.

Huu, hát ez egy nagyon jó termék. Ha nem alapozók rá is szebbnek látszik a bőröm tőle. Imádom!!!! 💟

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

udyanna

2018. július 15.

Ez egy csoda!
Sajnos hiába használok drága alapozót (Estee lauder double wear) csúnyán meg volt kopva a nap végére az arcomon, ezzel viszont atombiztosan tartotta magát, még ebben a hőségben is. Nagyszerű érzés végre úgy a tükörbe nézni, hogy hibátlan a sminkem este is.
5* legjobb primer, mást nem is fogok már kipróbálni, ő a tökéletes.

udyanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Ez egy csoda!
5* legjobb primer, mást nem is fogok már kipróbálni, ő a tökéletes.

Horgidea

2018. június 17.

Szépen megalapozza a sminket. Nagyon érzékeny a bőröm, de ennél a terméknél tenyleg nem éreztem, hogy irritálna, kifejezetten kényelmes viselet, nem volt olyan érzésem, hogy húzza a vakolat az arcomat. Másnapra sem jöttek ki a pattanásaim tőle. Eddig tetszik.

Horgidea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Andibandi

2018. június 14.

Nemrég akciós volt a Müllerbe, egyből kettőt vettem belőle és milyen jól tettem! Önmagában is használom és szépen tompítja a pirosságot, a bőrömön nem üt ki a zöld szín, a smashboxal felveszi a versenyt!

Andibandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.