Bell

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogik, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hidratáló és hűsítő hatású, zselés állagú alapozó, mely egészséges és természetes megjelenést kölcsönöz.

vizialexa

2019. május 3.

A Müllerben is beszerezhető. Nekem is bevált, nem tömít, nem nehéz az arcon, könnyen felvihető,és egész nap tart. Csak picit fényesedik,viszont nem fed teljesen,lehet több rétegben igen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

rosa.love

2019. március 20.

Update: most fogyott el az elso uveg. Meg mindig nagyon elegedett vagyok vele.Nekem 2 retegben mindent elfed, bar altalaban csak nagyon vekonyan kenem fel. Imadom, hogy nincs illata es hogy nem oxidalodik sargara. Viszont nagyon nehezen beszerezheto, konkretan eddig egy Rossmannban lattam csak. Egyelore maradok ennel, bar meg mindig keresem az álom alapozomat,mert ez jó, de azert nem tokeletes, nem erzem azt, hogy "masodik borom" lenne.. Ritkan, de elofordul, hogy kicsit idegennek, viaszosnak erzem a boromon.

Na EZ igen!
Eddig ugyanennek a markanak a "mattito" alapozojat hasznaltam (amirol kiderult, hogy se nem matt, se nem hipoallergen), de mivel fullasztotta a boromet es tobbszor is pattanast okozott, masik alapozo utan neztem, utolso eselyt adva ennek a markanak. A beszerzes nagyon nehezkes volt, a legtobb Rossmannban amit latogattam, nem volt elerheto, vegul az egyikben talaltam egy utolso darabot. Igazabol nem szamitottam tul sok jora... de az elso hasznalatakor kiderult, hogy ez az alapozo fantasztikus! Koze nincs a mattito valtozathoz, az viaszos, ez konnyu, abszolut nem erezni, hogy rajtam van. A szine szuper, a fedese nekem megfelelo. Barcsak nyaron talaltam volna ra erre a pihekonnyu viseletre! Azt hiszem, betarazok ebbol az alapozobol nehanyat, es a kovetkezo evekben ezt fogom hasznalni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 20.

Na EZ igen!

kissd

2019. január 11.

Hát hagyjuk...Gondoltam kipróbálok egy hipoallergén alapozót aminek könnyű az állaga. Nos ..az én arcom körülbelül egy óra elteltével átfényesedik, majd 3 óra után konkrétan TOCSOG!!! Valaki meg is kérdezte tőlem, hogy tán siettem-e, hogy így leizzadtam, és még nem volt déli 12 óra.....!!! (kb. 3-4 órája viseltem az alapozót). Mentségére legyen, hogy kipróbáltam előtte szintén ennek a márkának a pirosság elleni zöld primerét, és az még jobban felturbózta a zsírosodást....Kipróbáltam primer nélkül is, sajnos akkor is átfényesedett elég gyorsan. A fedése borzalmas...A Garnier BB krémemnek jobb a fedése, mint ennek a terméknek, amit "alapozónak" neveznek....Tisztában vagyok vele, hogy egy hipoallergén alapozó sosem lesz teljes fedésű és nem feltétlen fogja elfedni az én pattanásaim...úgyhogy ezért adok két csillagot, mert valószínű nem az én bőrtípusomnak találták ki.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Bloom

2018. november 5.

Imádom! A használata előtti időszakban borzasztóan vörös volt az arcom, mindenféle sminkre érzékenyen reagált, amikor eldöntöttem, hogy kipróbálom ezt az alapozót. Lassan egy hónapja használom, hetente többször, és abszolút nem okoz kipirosodást, irritációt. Könnyű viselet. Ugyanezen márka púderét szoktam rátenni, s szinte egész nap matt marad, vagy csak nagyon picit fényesedik az arcom a T-vonalban. Nagyon megérte az árát (Glamour napokon vásároltam akciósan), s csak ajánlani tudom mindenkinek, főképp az érzékeny bőrűeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propanediol, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.