Bell

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mila85, az összetevőket feltöltötte: Mariann1987, Módosítva: 2019. május 6.

Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Hosszantartó hatás, matt finish, természetes megjelenés, puha és selymes bőr. A kompakt egy beépített tükröt és szivacsot is tartalmaz. Érzékeny és irritációra hajlamos bőrre is alkalmas.

3 árnyalatban kapható

Judy1

2020. október 27.

Az SPF50 miatt vettem meg. A púder nem egy komoly teljesítményű termék, nem mattít igazán, nem is fed, problémamentes bőrre lehet a legjobb. De mivel ilyen jó áron nehéz találni fényvédős púdert, biztosan elhasználom és lehet újra is veszem, nyáron pedig tutira mindig a táskámban lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Dicci

2020. szeptember 21.

Sokat válogattam Müllerben, végül erre esett a választás az SPF50 és bőrérzékenység miatt. Csodát nem kell várni tőle, sajnos száraz bőrüeknek nem a legjobb, de azért nem katasztrófa.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

hahota

2019. július 18.

Véletlenül vettem meg ezt a kompakt púdert, igazából kompakt alapozót kerestem napvédelemmel. De ha már megvan, hát használom. Szerintem az ár és érték aránya teljesen jó, nagyon jó a fedése, de természetes a hatása, tényleg mattít (sajnos így némileg szárít is - de ezt én több aláhidratálással próbálom ellensúlyozni), jó a finishe. Én adok neki 4 csillagot, nekem a szárító hatás miatt nem ötös, de egy zsírosabb típusú vagy kombinált bőrre szuper lehet. Az én bőröm már nem kombinált, hanem inkább szárazabb lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology