Bell

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2018. február 8.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Göndörítő hatású, tartós szempillaspirál argánolajjal.

kecskesszuszu17

2020. március 10.

Annyi, de annyi jót hallottam erről a spirálról, és nagyon boldog voltam, mikor be tudtam szerezni, de én ezt hogy megbántam. Maga a formula még egész használható lenne, de a kefe egy rémálom. Olyan kemény, hogy szabályosan szúr és karistol. Ezek után az, hogy nem lehet vele szépen szétfésülni a szálakat és még sok festéket is vesz fel, már fel sem tűnik. Nem íveli meg a pillákat, pedig elvileg erre lett kitalálva. Borzalmas, kidobott pénz volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

szeszterl

2018. október 5.

Eddigi legrosszabb spirálom. :( Nagyon lassan szárad és borzasztóan ragacsos az állaga. Érzetre olyan, mintha ragasztóval kentem volna be a szempilláimat. Nagyon nagy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

Spvirgi

2018. július 25.

Nagyon jó ez a szempillaspirál... Eddig azt hittem a maybelline lash sensational a legjobb, de határozottan mondhatom hogy ez a legszuperebb. (az eddig próbáltak közül ami jó sok féle 😁)
Imádom!! Szépen szét választja és hosszabbítja a pilláimat.. 💕 Egyáltalán nem kenődik semerre sem még 30 fokban sem 😘

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Kence123

2018. július 16.

Tartós,nagyon szépen hosszabbítja a pillákat és azt hiszem megtaláltam a szempillaspirált amivel a legkönnyebben lehet spirálozni az alsó pillákat.(Ez a vékony kefének köszönhető)Nagy valószínűséggel újraveszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

nellik

2018. május 23.

Még glamour napokon vettem a nagyon érzékeny szememre. Nem csinál nagy csodákat, viszont tartós és nem kenődik, könnyen lemosható, nem irritálja a szemet. Műszempillahatásról szó sincs, azoknak ajánlom akik a természetességet szeretik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, PEG-8
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0