Bell

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabo123, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Normál

Highlightert és kontúrt tartalmazó paletta.

Ár: 1500 ft , Eladó: Dortya
Állapot: Új, Helyszín: Jászberény, Budapest, fizetés: Posta/FoxPost
random

2019. április 26.

érdekes koncepció, és meglepően jól is teljesít! tény, hogy a kontúrnak elég erős a színe, de ha lekoppintom az ecsetről a felesleget, akkor azért nem lesz túlzás (pedig nekem is nagyon világos bőröm van). viszont nagyon könnyű elsatírozni, és nekem tartós is, nem tűnik el pár óra alatt. a világosító meg nagyon jól mutat a szem alatt is, arccsonton is, de elég pigmentált ahhoz is, hogy ha a szemüveg nyerge alatt megkopik az alpozóm, akkor azt a "lyukat" elhalványítsa. ja, és gyakorlatilag, ha választok mellé még egy szemhéjfestéket (monót), akkor egy egyszerűbb szemsminket is össze tudok vele dobni. külön öröm, hogy masszív, strapabíró a csomagolása, nyugodt szívvel tudom utaztatni, nem törik el. picit talán sokallom az árát, a lélektani határom felett van, de egyszer sem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 26.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2019. január 26.

Talán egy kicsit túlságosan is pigmentált, szóval vigyázni kell vele. Szeretem használni, a nagyon fehér bőrömre tökéletes csontosító szín a barna része, a világos púderrel pedig ezen szoktam élesíteni. (Ez utóbbi is nagyon pigmentált)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 26.

szabo123

2019. január 10.

Nagyon szep szine van,lehet finoman is banni vele es lehet “durvan” is. Nagyon pigmentalt! A highlighter reszet en puderkent probaltam,bevallt,foleg szem ala.A doboza eleg masszivnak tunik.Nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate