Ben Nye

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a szepsegcenter-n megnézem

A krémet feltöltötte: nagyorsolya78, az összetevőket feltöltötte: Fashionlover, Módosítva: 2014. február 17.

Lelőhely:   Sminkbolt, online
Vedd meg online: szepsegcenter,

Préselt száraz tus, nedves ecsettel kell használni. Száradás után stabilan fennmarad. Préselt por állaga miatt hosszabban eltartható, nem szárad be.

Több árnyalatban kapható.

Ár: -- , Eladó: szepsegcenter
black, eggplant árnyalatok
kittiszimonetta

2018. október 30.

Nekem ez (volt/van/lesz) az igazi. 23 vagyok most, először kb. 14 évesen kaptam anyukám kozmetikusától a tippet, hogy ez a termék szuper. Kissé borsos ára volt már akkoriban is, de több évig használtam azt az egyetlen tégelyt, csak ecsetet cseréltem, mert pár csepp vízzel meg tudtam csinálni mindkét szemem. Gimiben is végig velem volt, bármi alapozás nélkül tesi órákat is többször túléltem vele. Most, hogy azóta sem találtam sajnos jobb terméket, mert 3 éve kísérletezek, amióta full elhasználtam, végre újrarendeltem és remélem pár napon belül újra használhatom. Nyilván ez csak az én véleményem, de nekem tényleg egy igazi kincs ez a termék! :)

UPDATE (2018.10.30.): sajnos nagyon nagy csalódás az új, kocka formájú formula ebből. Gondolom valamit újítottak rajta, merthogy nem ilyen volt régen, de már csak azt a változatot lehet kapni... Nem tartós, sőt, 1-2 órán belül a tusvonal szárnya szépen elkezd kenődni és jön a panda-effektus. Dolgozni sem olyan könnyű vele, mint régen, ha vékonyan viszem fel, akkor nincs színe, olyan, mint a fekete vízfesték, ha pedig erősebb színt szeretnék, akkor elkezd lepattogni szépen, vagy a már száradt réteget leszedni az új, szóval sehogy nem klappol. A már meglévő tusvonalnál viszont a szempillatőhöz jó választás lehet, az esetleg kihagyott kis részeknél szépen be tud folyni és teljessé tenni a look-ot, de csak mint kiegészítés. Önmagában nem használom, mert nem tartós sajnos. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Sz.Brigi

2017. április 7.

Nagy kedvenc! Tökéletesen tartós és akár egy átbulizott nap után is pont ugyanúgy néz ki a tusvonalam, mint amikor meghúztam!:) Nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

zsuzsu92

2016. május 19.

Nagyon jó kis termék, bár 5-6 óra elteltével felkenődik egy kissé, de ha van felette púder, akkor nem probléma az sem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Lityi1990

2015. július 11.

A sok pozitív vélemény hatására vettem meg ezt a tust, meg a sealert is. Hát én nem tudom, hogy mit csinálok rosszul, de nekem annyira nem működik....Egyrészt egyáltalán nem fekete, nem jön ki a szín. Másrészt, ha sötétíteni akarom egy következő réteggel, akkor az feloldja az előzőt. Harmadrészt, addig nem marad fenn, amíg befejezem a sminkemet. Maszatolódik, plusz elég egy minimális könnyezés és úgy folyik le, mint a tinta. Totálisan csalódtam, plusz kidobtam rá a pénzem is. Maximum fekete szemhéjpúdernek jó lesz, de jobban szerettem volna, ha tusként működik. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

Anettka

2014. július 21.

Én azért erősen ajánlom a sealert is mellé, mert vizesen vittem fel, napszemüveg, meleg, én meg izzadok, és úgy szétfolyt, hogy az valami rettenet! Komolyan. Az Ó utcában nincs, csak szeptembertől, úgyhogy szintén Makeup market, és ez a Kryolan terméke,nem a Ben Nye-é annak is van, de ezt ajánlották, mármint a sealert. Csak ezt szerettem volna. Még azért tesztelem, mert csak ma jött meg a Sealer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 21.

dannyke

2014. március 26.

Már több mint egy éve használom, imádok vele dolgozni, tökéletes!! Magamra is ezt használom vizes, hajlított végű tusecsettel (mert az a kedvencem) és simán kibír egy egész napot! Nagyon kevés fogyott még így egy év után is belőle, és beszáradni sem fog soha :D Ja és még annyi hogy szerintem felesleges hozzá sealer, (de persze akinek úgy jobb az vegyen) csak egy picit vizezed be az ecsetet, tökéletesen felvihető akár egy rétegben is koromfekete lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 26.

rowan

2014. február 12.

Megérkezett! :)
A száraz tus, a sealer és egy vékony ecset. Hát egy álom! A sealerből tényleg elég egyetlen csepp (még sok is), kipingálom vele mindkét szemhéjam. A makeup marketből rendeltem az ecsetet is egyébként és nagyon jó (Ben Nye RS-0), puha a sörtéje, nem bántja a szemhéjam, és szép vékony vonalat lehet vele húzni.
Na de a lényeg, a tus.
Olyan fekete árnyalatot festek vele, amilyet jólesik. Ezt próbálgattam most, lehet vele trükközni, de azért maradok a nagyon mély, nagyon feketénél. :) Gyönyörű szép, stabilan fent van, és kipróbáltam, ha elfeledkeznék magamról és megdörgölném a szemem, akkor sem történne nagy tragédia. :) Vízzel viszont lemosható, ami jól jön, ha S.O.S. gáz van, és nincs nálam sminklemosó éppen. A 24 órás teszten még nem vagyok túl, de eddig maximálisan beváltott minden reményt (egyelőre korrektor sem volt alatta)! Az is tetszik, hogy több rétegben felvihetem, nem szedi le a második réteg az elsőt, legalábbis ezzel az ecsettel nem. :)
Kicsit aggódtam amúgy, hogy miután a sealeres ecsettel belemászok a száraztusba, a teteje megkeményedik és használhatatlanná válik, de nem így van. Rendesen feloldódik a rögzítő folyadéktól a tus, nem kell izgulni. Az ecsetet viszont nem árt kimosni sminkelés után, ami egy kis macera... De megéri. :)

Update: mintegy 8 órás viselés után kezd kopni, peregni, de azért lássuk be... 8 óra szép teljesítmény. Nem vonok le ezért csillagot, már csak azért sem, mert egyáltalán nem irritálja a szemem ez a tus - ami az általam korábban próbált termékekről nem mondható el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 12.

Megérkezett! :)
Na de a lényeg, a tus.

Akane

2014. február 2.

A legjobb tus, amit valaha használtam. Talán a fehér és a kék változatát nem használtam még. Rendszeresen a feketéjét és a sötétbarnáját használom. Alapozó nélkül is megmarad, olyan színűre csinálom, amilyenre akarom. Szép éles vonalat lehet vele húzni és a satírozás is remekül megy vele. Én csak vízzel használom és úgy is kibír egész napokat. Sose cserélném le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

letta

2013. november 3.

Kérem szépen, ő a T U S ! ! ! Így, csupa nagybetűvel! FANTASZTIKUS!!!!
A kapcsolatunk úgy kezdődött, hogy elegem lett abból, mennyi pénzt költök zselés tusokra amiatt mert előbb-utóbb mind beszárad. Vagy csak elkezd száradni, megváltozik az eredetileg szépen sikló krémes-habos állag, és amikor fölvinném a szememre húzza a szemhéjamat, ráncol, és a végeredmény nem olyan amit szeretnék.
Igaz hogy szinte naponta használtam a zselés tusokat, de néhány hónapnál egy se tartott tovább, ha elkezdett beszáradni már elő se vettem.

Pedig tényleg próbálkoztam a high end darabokkal is (MAC, Bobbi Brown), csakúgy mint az olcsóbb drogériás változatokkal (Maybelline Lasting Drama, Essence, Catrice, Manhattan, L'Oreal...)
A másik problémám a zselés tusokkal az volt, hogy az extrán zsírosodó szemhéjamon néhány óra után elkenődött a farkinca, mert hát a vízálló tus sem zsírálló.

Aztán egyszer belefutottam egy youtube videóba, ahol a Ben Nye Caked eyelinert tesztelték. Miután több fórum is ódákat zengett erről a tusról, elhatároztam hogy kap tőlem egy esélyt, bár őszintén szólva nem igazán bíztam benne...
Aztán leesett az állam, de nagyon!!!

Iszonyatosan pigmentált, nagyon-nagyon könnyű vele dolgozni, a legfinomabb vonaltól kezdve a vastagig, BÁRMIRE alkalmas, úgy, hogy reggel fél 8-kor ha fölteszem, és este 6-kor belenézek a tükörbe, ugyanolyan!!!! Nincs szétkenődött farkinca, fekete festék a szemhéjamon, pontosan úgy néz ki mint reggel.

Ami azonban nagyon fontos, hogy mindenképpen kell hozzá egy sealer (én a Kryolan Cake Eyeliner Sealer-t vettem meg hozzá ami 15 ml, évekig elég lesz!), ez egy vízszerű lötyi, amiből 1 cseppet teszek az Eyeliner kupakjára, ebbe mártom az ecsetet, és így veszem föl a festéket, nem vizes ecsettel. Vízzel is próbálkoztam, de sem pigmentáltságában, sem tartósságában nem lehet összehasonlítani, ég és föld.
Most tervezem beszerezni a fekete mellé a szürke és lila árnyalatokat is.
Nagyon ajánlom mindenkinek aki szereti a tust, nem is értem miért sztárolják ennyire a zselés tusokat (biztos azért hogy jó sokat vegyünk belőlük), a száraz tus teljesen mást nyújt, sokkal minőségibb munkát lehet végezni vele, és nagyon-nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 3.

Kérem szépen, ő a T U S ! ! ! Így, csupa nagybetűvel! FANTASZTIKUS!!!!

Aztán leesett az állam, de nagyon!!!

Most tervezem beszerezni a fekete mellé a szürke és lila árnyalatokat is.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-8

PVP 0 0
Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Nem szabványos INCI név. A Cetearyl Alcohol, Polysorbate 60, PEG-150 Stearate és Steareth-20-t tartalmazó összetevő elegyet hívják így, amit emulgeálószerként használnak a kozmetikumokban.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.