Best of Beauty 2019

Benefit

Ár:   €30   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _ca_, Módosítva: 2013. szeptember 30.

Ár:   €30
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Tartalmaz még egy BOI-ING korrektort is a 02-es árnyalatban, az összetevők a szemfestékekhez tartoznak.

Poppy5

2015. szeptember 12.

Reptéren vettem, ritkán kerül elő nálam, igazi kis utazó méret, szép színek, hétköznapra, az ecset nagyon jól használható, ellenben a korrektor a bőröm színével nem passzol, jobban örültem volna, ha helyette highlightert, vagy egy kis szemhéjbázist adtak volna!:) Elég drága így! :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

petra072

2015. április 20.

Még külföldről hozta nekem ezt a palettát az egyik rokonom, azóta is imádom. A színei nagyon szépek, tartósak, az applikátor is jó, amit adnak hozzá. A csomagolás is nagyon tetszik, mágnessel záródik, és egy tükör is van benne. Amiért levontam egy csillagot, az nálam is a korrektor, ami valóban szép lassan beszárad, kb. félév után már nem nagyon tudtam használni. Viszont a három szín, ami benne van, tökéletes és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Tvylvis

2015. január 22.

UD: Egy pontot le kell vonnom. Még mindig nagyon szívesen használom, a legvilágosabb szín hatalmas kedvenc (az is fogyott legjobban), a sötétbarna is nagyon jó. De valahogy a középső szín nem igazán jön be, teljesen átlagos. Ami hiba viszont, és ezt az elején is sejtettem, hogy a korrektor lassan teljesen beszárad, ráadásul akárhogyan is vigyázok, mindig megy bele egy kis szemhéjpúder. Igyekszem azért elhasználni. Mindig vonzanak a paletták, de elég sokszor rájövök, hogy az egyrészes szemhéjpúdereket jobban szeretem, mert ott tényleg csak azt a színt veszem meg, amit igazán szeretnék (még ha bonyolultabb is tárolgatni). Vagy hát ugye MAC paletta, saját összeállításban...

Nagy a szerelem! Az utóbbi időben sokkal megfontoltabban vásárolok sminktermékeket. Inkább kicsit spórolok, nem veszek meg minden helyes, olcsó kis újdonságot (ami ismeritek jól, sokszor csak a lelkemnek kell), viszont a minőségre akár többet is kiadok. Plusz fontos célom, hogy használjam is a termékeket, ne csak gyűjtögessem őket otthon.
Ez a paletta most a tökéletes mindennapi kísérőm. Lehet vele nagyon decens sminket készíteni (2-3 perc alatt, időhiányban szenvedés esetére), de a sötétebb barna színt bevetve dögösebb a hatás. A szemhéjpúderek minősége kiváló, alap nélkül is kibírnak simán egy munkanapot, alappal persze még jobb az eredmény. Nem porolnak, nem potyognak. Szép szaténos fényük van (én szeretem, ha a szemfestéknek van egy kis fénye, fiatalosabbnak érzem tőle a tekintetem). A három szín szerintem minden bőrtónushoz, szemszínhez passzolhat (én most vörös vagyok, zöld szemmel).
A palettában lévő ecsetek is jól használhatók, bár én inkább utazáskor használom, ha otthon sminkelek, kényelmesebbek a normális méretű eszközök.
Ja, és a korrektor. Nekem picit túl sárgás tónusú (alapból rózsásabb a bőrszínem), viszont púderrel orvosolható. Szem alatti karikákra egész jó (ott a MAC nálam jobban teljesít), viszont az apró bőrhibák elfedésére nagyon bevált. Meg fogom nézni, van-e rózsaszínesebb árnyalat belőle, gondolkodom a beszerzésén.
A csomagolás nagyon helyes, bár azt még nem tudom, hogy ez a keménypapír doboz hogy fogja bírni. A mágnes elég erős, de azért nem táskába bedobós darab. Viszont egy kis neszesszerben remekül és sérülésmentesen szállítható.
Egyetlen hibája ott van, hogy a korrektornak nincs külön teteje, és belehullhat a szemhéjpúder (a másik Benefit palettában a highligternek külön kis műanyag fedele van).
Összességében szerintem nagyon jól kihasználható (akár ajándékba is remekül adható), jól összerakott kis paletta. Nem olcsó, de összességében megérte. Most spórolok a másik palettára :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 22.

_ca_

2014. január 10.

A véleményem is a szemfestékre vonatkozik: kiváló. Alappal használtam, pontosan olyan maradt a nap végére (este 8), mint amilyen reggel 7-kor volt, mikor felvittem. A színei harmonizálnak egymással, könnyű is őket összedolgozni, és szépen kiemelik a szememet. Kénytelen voltam a palettához csomagolt ecsetkét használni: a kis mérete ellenére elég könnyű vele dolgozni, és természetesen bármilyen applikátort messze megelőz, de még az olcsóbb különálló ecseteket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 10.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.