Benefit

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danna113, Módosítva: 2015. december 2.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

• közepes fedést biztosít
  • nedvességgel látja el a bőrt, és szabályozza a túlzott olajtermelését
  • nyugtatja a bőrt, és semlegesíti a szabadgyököket

imcsi

2017. augusztus 12.

Könnyed BB krém, közepesen fed és egész nap tart, de a zsíros bőröm pár óra után kifényesedik alatta, főleg nyáron. Ettől függetlenül szeretem, mert jó az állaga és természetesen néz ki az arcon, olyan mintha nem is lenne rajtam, és amúgy sem találtam még olyan csodaszert, amitől nem lesz fényes az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

greta333

2017. január 5.

Sajnos nekem nem vált be. Fair árnyalatban van meg, a szín maga elmegy, nem a legtökéletesebb,de elmegy... Ahogy eldolgozza az ember, púderes textúrájú lesz és emiatt az az én bőrömön egyáltalán nem természetes, szárít és minden száraz részt borzasztóan kiemel. Szerintem a közepes fedés is azért túlzás... El tudom képzelni, hogy zsírosabb bőrön jobban működik, mint az enyémen. Sajnálom, mert a Benefit termékek általában nagyon be szoktak jönni, de ezt nem nekem találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Percoon

2016. október 10.

Mini kiszerelésem van belőle, vásárlás mellé kaptam ajándékba, sokáig nem is foglalkoztam vele, végül egy random alkalommal hosszú hétvégére a táskámba dobtam, és nem kis meglepetés ért, ez valami csoda, matt a finishe, de nem emeli ki a szárazabb részeket, szinte közepes a fedése, mint egy alapozóé, de mégis természetes marad, jobb napokon még korrektort se használok mellé...most vadászom honnan szerezhetnék teljes kiszerelést...a mintát külföldön kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

zoeyshy

2016. július 30.

Sárgított:(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Sárgított:(((

kandrejja

2015. október 7.

Nagyon nagyon csalódott vagyok :( imádom a BB krémeket,és erről a termékről szinte csak jót olvastam. Sajnos nálam nem vált be..Egyszerűen nem tudtam szépen eldolgozni a bőrömöm,csíkos maradt és ilyen száraz foltokban beleült az anyag az arcomba! Próbáltam keverni szérumokkal,alapozókkal más BB krémekkel,végül feladtam és elajándékoztam! Azért adtam mégis 2 pontot mert a fedése egész jó lenne ha működne a bőrömöm... :( maradok a Missha BB krémnél az a legszuperebb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 7.

irislove

2014. augusztus 18.

Egyszer próbáltam, imádtam! Púderes finisht ad, ami a csillogásra hajlamos pofimra tökéletes. A fedése pedig nagyon jó, ahhoz képest, hogy csak BB. Kár hogy nem vettem meg, de sajnáltam rá azt a 36-38 eurót. Majd legközelebb.. Talán

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

LuciaNora

2014. augusztus 16.

Eddig a NARS Tinted Moisturiser volt a kedvenc BB kremem, de igy nyaron ez sokkal jobb. Tenyleg innovativ, BB krem ami puderes finish-t ad, az olajos boromre ezert pont tokeletes...de lehet masok szaraznak talalnak. En imadom, hiszen nem lesz tole napkozben olajos a T-zonam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Atelocollagen, Sodium Hyaluronate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.