Benefit

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ohmybrush, Módosítva: 2020. január 21.

Ár:   $30
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

• elfedi a arcbőr hibáit és egységesíti az árnyalatait
  • üde megjelenést kölcsönöz
  • tökéletes arcbőr hatását kelti

Benefit Hoola Bronzing Powder mini
Ár: 4000 , Eladó: szekia
Állapot: Új, Helyszín: Pécs, fizetés: Előre utalással postázom, személyes átvétel is lehetséges.
Ár: 8000 , Eladó: LBogi
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Postva / foxpost ( nincs benne az árba )

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

duchess_g

2021. szeptember 22.

Nyilván ki kellett próbálnom a nagy hype miatt. Az állaga szuper, nekem kicsit narancsos volt a színe, ezért nem használtam egy ideig. Aztán csak elővettem újra, és teljesen jól elhasználható a mindennapokban is, ha az embernek rááll a keze, hogy neki hogy áll a legjobban. Jó minőségű, de a színe miatt összességében azt hiszem nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

bbkriszta

2021. szeptember 16.

nem rossz, csak nem az én bőrszínemnek, rajtam sárga, kifejezetten elüt, koszos hatást kelt
jól lehet vele dolgozni, a mini változat ecsete is egész használható és a tartóssága is rendben van

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

diana75

2021. július 27.

A Hoola Caramel árnyalatot sikerült megvásárolnom. Az én bőrszínemnek pont tökéletes Eddig nem igazán szerettem magamon a bronzosítókat valahogy vagy nagyon "koszos" hatást keltettek vagy nem is láttam magamon, hogy rajtam van, de ezzel pont azt a hatást tudom elérni, amit szeretnék. A tartósságával is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 27.

snezi

2021. június 30.

Én a Hoola Caramel árnyalatot választottam, mert ebben nincs parabén, ami esetleg bántaná a pattanásra hajlamos bőrömet, valamint na..szerintem ennek a csomagolásnak van a legszebb színe a Hoolák közül.:)
Viszont a swatchom alapján sajnos nem az én színem, így megválnék tőle.:( Kár, mert egyébként pigmentált és szépen eldolgozgató. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 30.

Rebeka_R09

2021. június 14.

Kedvenc bronzosítóm, jól építhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

Kedvenc bronzosítóm, jól építhető.

Lilka

2021. február 21.

Nem értem a nagy hypot korulotte, de biztos vagyok benne, hogy Kim Kardashian már rég nem ezt a bronzosítot használja. Kozépsz....kategoria...Porzik, nem tartos és az árnyalata sem a legszebb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

Bettina0225

2021. január 13.

Eddig legjobb bronzosítóm. Tökéletes bronzos árnyalatot kölcsönöz. Matt bronzosító, úgyhogy aki a csillámosakat szereti annak ezt nem ajánlanám. A felvitele könnyű. Ami még jó benne, hogy multifunkcionális. Bronzosítóként, kontúrként és szemhéjfestékként is lehet használni. Praktikus a csomagolása így utazáshoz is tökéletes. Nagy a szerelem. 5/5

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

anikoannie

2021. január 10.

A legjobb bronzosító amit valaha használtam. Szemhéjra is tökéletes és kontúrozáshoz is abszolút elhagyható a paletta ha ez van. Szerencsére itthon is rábukkantam a notinon így nem kell mindig egy utazásra várni hogy vehessek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

claudia.nyilas

2021. január 6.

Kb. már 3 éve töretlenül ezzel kontúrozom az arcomat, a Too Faced Chocolate Soleil-jénél is szebbnek látom magamon. Újravevős, sőt még utazós méretben is megvettem, hogy a kisebb kiszerelést utaztassam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

Panni.w

2020. december 29.

Imádom. Több mint 1 éve van meg a mini, minden nap használom és még mindig van benne. Utazáshoz is tökéletes.

Ha újat vennék, itthonrol honnan tudom beszerezni?:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 29.

Ha újat vennék, itthonrol honnan tudom beszerezni?:)

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Zinc Stearate, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Propylparaben, Butylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.