Benefit

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ohmybrush, Módosítva: 2020. január 21.

Ár:   $30
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

• elfedi a arcbőr hibáit és egységesíti az árnyalatait
  • üde megjelenést kölcsönöz
  • tökéletes arcbőr hatását kelti

Ár: 8000 , Eladó: LBogi
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Postva / foxpost ( nincs benne az árba )
Ár: 5500 , Eladó: bodzasancsa96
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postázom

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

vtina85

2015. december 6.

Már nagyon régen kíváncsi voltam erre a bronzosítóra, és most végre az enyém lett a cheeky party szett részeként. Nagyon tartós és tényleg nem narancsos árnyalat, viszont a Naked Flushed bronzosítóját sokkal jobban szeretem, szebb az árnyalat, ugyanolyan tartós és az összetevői is jobbak. Ha azt nem próbáltam volna korábban, akkor lehet, hogy öt csillagot kapna, így viszont hezitálok a három és a négy között...na jó, legyen négy, mert mégis csak egy elég jó termékről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 6.

igarel

2015. november 24.

Kedvenc bronzosító-kontúrozó púderem, úgy használom ahogy a benefit oldalán a nő mutatja a videóban és imádom :) Nagyon tetszik a doboza és az ecsete is, elég nagy mennyiség és a doboznak köszönhetően szinte semmi nem vész belőle kárba.. :)
Egyetlen egy gond van vele, hogy nem árulják Magyarországon..... Barátom nővére hozta nekem Londonból és mondta, hogy ott kb. minden nőnek van ilyen, hiába a borsos ára, de az egyik legjobb, legnépszerűbb termék! Bárcsak itthon is lehetne kapni ... :)
A termék maga viszont 5 csillag az biztos!! «3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

A termék maga viszont 5 csillag az biztos!! «3

nora.hajdu91

2015. november 16.

Előre is bocsánat, de egy ici-picit le kell húznom. :D
Ami előny, hogy a púder jó minőségű,krémes és matt, szépen eldolgozható.
Ami nem tetszik,az az, hogy kontúrozni túl meleg barna ( nem narancssága, csak nem az a hideg barna ami szerintem kontúrozni jó.),ráadásul az ecsettel,ami jár hozza, nekem túl erős a kontúr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Előre is bocsánat, de egy ici-picit le kell húznom. :D
Ami előny, hogy a púder jó minőségű,krémes és matt, szépen eldolgozható.

murczinodett

2015. szeptember 14.

Imádom, gyönyörű barna szín, tartós, nem természetellenes és nekem a csomagolása is tetszik, mert így nem porol mindenhova:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

hreni

2015. július 2.

Én igazán bronzosító mániás vagyok, ha lehetne az összeset összegyűjteném, és használnám. Nos a legutóbbi vásárlásnál erre esett a választásom, mert akárhány helyen olvastam mindenki elvolt tőle ájulva, hogy milyen tökéletes. Hát nekem is ez a véleményem alakult ki róla :) Fantasztikus:) egy matt, gyönyörű barna színt kapunk az édes kis csomagolásban, amelyet még egy ecsettel dobnak fel amit én imádok használni. Bár az elején egy kicsit sokat hullott a szőre, de ez most már megszűnt. Ő beváltotta a hozzá fűzött reményeimet, még az arany ára ellenére is, csak ajánlani tudom!! :)
Talán ami egy ici picit elvesz tőle, hogy porol, de a doboznak köszönhetően ez nem veszik el, így nem akkora gond! Továbbra is gyönyörű matt barna, egyáltalán nem narancs sárgás, és szuper tartós. Régen semmit nem tettem a bronzosító/ pirosító alá és kb 1 órán keresztül maradtak meg. Így nyáron ez alá is csak egy hidratáló krémet szoktam felvinni, és abba ütögetem bele, és lám szuper tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

OAdrienn

2015. április 5.

A legjobb bronzpúder, amit használtam. Szép színe van, ami szerencsére nem sárgás és nem túl intenzív. Tartós is és könnyű elsatírozni. A hozzá kapott ecset jól használható, de sajnos borzalmas állat szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

szimi_makeup

2014. október 23.

Nagyon imádom, tartós, matt, kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 23.

Nagyon imádom, tartós, matt, kiváló.

rekag

2014. október 20.

Nyáron előszeretettel használom, szinte kizárólag csak őt, mert nagyon tartós, nem tűnik el. Szépen építhető, semmi narancsságra tónus nincs benne, gyönyörű matt szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 20.

LuciaNora

2014. augusztus 16.

Nagy kedvenc, szep arnyalat es jol eldolgozhato!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Nagy kedvenc, szep arnyalat es jol eldolgozhato!

bogirepcsin

2014. augusztus 7.

be kell vallanom, hogy elsősorban a hozzáadott ecset miatt vettem meg (a nars ITA hasonmás), és nem is bántam meg. maga a termék is nagyszerű, és tényleg évekig ki fog tartani, mert nagyon kevés kell belőle, és hát az ecsete tényleg valami nagyszerű, nagyon jól illeszkedik az archoz, és sokkal könnyebb vele dolgozni, mint egy kisebb pirosítóecsettel (eddig azt használtam).
lányok vegyétek vigyétek bátran, már csak az ecset miatt sem lesz pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

lányok vegyétek vigyétek bátran, már csak az ecset miatt sem lesz pénzkidobás.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Zinc Stearate, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Propylparaben, Butylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.