Benefit

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ohmybrush, Módosítva: 2020. január 21.

Ár:   $30
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

• elfedi a arcbőr hibáit és egységesíti az árnyalatait
  • üde megjelenést kölcsönöz
  • tökéletes arcbőr hatását kelti

Ár: 8000 , Eladó: LBogi
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Postva / foxpost ( nincs benne az árba )
Ár: 5500 , Eladó: bodzasancsa96
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postázom

Anna-

2020. december 18.

Mini kiszerelésem van belőle, igazából csak utazáshoz vettem, meg hogy azért életemben 1x legyen Hoola bronzosítóm, de miután ripityára törtem a Fenty bronzosítóm ezt kezdtem használni a mindennapokra. Jó termék, de valahogy nem az a nagy szerelem. Nem tudom megfogalmazni, hogy i a bajom vele, egyszerűen csak nem az igazi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 18.

Ada_Nagy

2020. december 17.

Én imádom. Nagyon könnyen el tudom dolgozni. Bronzosítani, kontúrozni is tökéletes. Szeretem, hogy nincs tele csillámmal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 17.

schnau.adelle

2020. november 19.

1 éve használom (napi szinten) ezt a terméket (Mini verzióban) és a mai napon leértem egy kis ponton az aljára.
Nagyon sokáig elég a Mini verzió is!
Szerintem nem vegyétek meg a nagyot belőle.
Nekem tetszik a színe magamon, tudom hogy sok csajszi nem szereti.
Nekem nincs semmi bajom vele.
Ez volt az első bronzer amire azt tudtam mondani, hogy elviselhető a fejemen!.
Nagyon kevés is elég belőle.
Nem kopik le olyan hamar, hajlamos vagyok nap közben fogdosni az arcom, de nem kopik meg nagyon! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 19.

Nagyon sokáig elég a Mini verzió is!
Szerintem nem vegyétek meg a nagyot belőle.
Nekem tetszik a színe magamon, tudom hogy sok csajszi nem szereti.
Nekem nincs semmi bajom vele.
Ez volt az első bronzer amire azt tudtam mondani, hogy elviselhető a fejemen!.
Nagyon kevés is elég belőle.

alexkanagy

2020. október 26.

Legborzasztóbb bronzer ever! Az oriflame bronzosító golyócskái szebben eldolgozhatóak, mint ez 😂
Nem éri meg a hype-ot, hiaba használja minden második influencer...😒

Ha matt, akkor mac dark tan! Ha csillogjon, akkor too faced chocolate soleil! Nincs több kisérlet részemről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Nem éri meg a hype-ot, hiaba használja minden második influencer...😒

Liliq

2020. szeptember 26.

Csoda kontúr, egy csodálatos alap a highligterhez. Mindennapi sminkhez a Lovely Gold highligterét, az erősebb esti/ alkami sminkhez a TheBalm
Betty-Lou highlighterét használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Betty-Lou highlighterét használom.

candices

2020. augusztus 17.

Hosszú idő után most szántam rá magam, hogy beruházzak rá, de mivel idén nyáron sikerült elég jól lebarnulnom kb semmi nem látszik :D Télen ahogy kikopik a bőröm remélem jobban tudom értékelni. A doboz kialakítása és az ecset nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Geva74

2020. június 5.

Első bronzerem volt. El is használtam 80%-ban, de kialakítása miatt nem tudtam teljesen "elfogyasztani" a terméket mert széléről nem lehetett normálisan felvenni a terméket, így vége felé nem volt szép az összhatás. Színe számomra tökéletes volt, viszont drága ahhoz, hogy a széleit ne tudjuk kihasználni. Mondjuk a hozzá adott ecsettel az a rész is kihasználható, ami bronzosító ecsettel nem. Kialakítása miatt adok 4 pontot, amúgy a bronzer minősége, színe, eldolgozhatósága 5 csillagot is megérdelmelhetne.

Update. Lassan 1 éve pròbàlkozok hypolt bronzer tàrsaival. Vagyont költöttem el nevesebbnél nevesebb tàrsaira, de egyik sem volt az igazi. Télen pròbàltam a Lite vàltozatàt, ami arra az időre tökéletes is volt, de nyàrra kell ez az àrnyalat. Mivel alig van a dobozba, ùjraveszem. Mivel ez a legjobban bevàlt bronzer szinem megérdemli az 5 csillagot. Bőrszinem a nagyon vilàgos, vilàgos között van, neutràlis tònusù.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 5.

nusmanna

2020. május 28.

Nem rajongok a benefit termékek csomagolásáért, de legalább környezet barát. Szépen terül, lehet építeni, nem foltosan kopik, az illata is jó. Összetevők nem a legjobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 28.

Pumi

2020. május 11.

Nem ertem a korulotte kialakult hype-ot...ez nagyon sarga! Ha valaki szerint ez nem sarga akkor milyen lehet a tobbi bronzer? Nagyon rossz az eldolgozasa is, abbol a kis dobozbol kell kivajni ecsettel , raadasul porzik mint a hamvasztott hulla.Szerintem ez egy kezdo tininek valo jatszani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 11.

Sztellus

2020. április 16.

Eddig a the balm bahama mamáját használtam, de azt kissé narancsonak találtam ehhez képest. Mini változatban vettem meg, már használok 2-3 hónapja, de nyoma sincs, szerintem sosem fog elfogyni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Zinc Stearate, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Propylparaben, Butylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.