Benefit

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ohmybrush, Módosítva: 2020. január 21.

Ár:   $30
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

• elfedi a arcbőr hibáit és egységesíti az árnyalatait
  • üde megjelenést kölcsönöz
  • tökéletes arcbőr hatását kelti

Ár: 8000 , Eladó: LBogi
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Postva / foxpost ( nincs benne az árba )
Ár: 5500 , Eladó: bodzasancsa96
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postázom

Sztellus

2020. április 16.

Eddig a the balm bahama mamáját használtam, de azt kissé narancsonak találtam ehhez képest. Mini változatban vettem meg, már használok 2-3 hónapja, de nyoma sincs, szerintem sosem fog elfogyni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

peanutbuttercup

2020. április 1.

Gyönyörű, természetes hatást lehet vele elérni és elég csak nagyon kevés belőle. A lebarnult és a világos bőrszínemen egyaránt jól mutat. Megéri az árát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 1.

milkasttar

2020. március 12.

Angliába egy repülőtéren vettem meg a mini változatot 19£-ért. Egyszerűen nem találok rá szavakat. Tökéletes. Maga a termék és a hozzá járó ecset is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 12.

MLotti

2020. március 3.

1 hónapja használom, majd' mindennap, és eddig szuperül bevált! Számomra a legnagyobb pozitívum, hogy ha épp a reggeli lámpafényben sminkelek, az utcára kilépve akkor sem nézek ki bohócnak. Nagyon szép, természetes hatást biztosít. Kíváncsian várom, hogy a nyári lebarnult bőrömhöz hogy passzol majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

SchmitterBettina

2020. február 19.

Szeretem nagyon ezt a terméket, de csak akkor, ha van egy kis alap szinem. Ilyenkor télen nagyon fehér vagyok,és narancsosan hat a bőrömön, de ahogy van egy kis szinem, már tökéletes. Nagyon pigmentált, vigyázni kell, porol, engem nem zavar. Jó kis bronzer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 19.

lulley93

2020. február 9.

Szep a szine, tartos, pigmentalt. Talan tulsagosan is. Szerintem ezy bronzositonal jobb, ha nem annyira pigmentalt, de epitheto. A gagyi csomagolas nem igazan tetszik, de a Benefit mar csak ilyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

orsikimi

2020. január 5.

Első bronzosítóm. Lassan 2 éve használom, és azóta végre van arcom!:))) Hogy nézhettem ki előtte?!
Viccet félre téve nagyon megszerettem, tökéletes kis termék, nem lehet mellé lőni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

rekucccc

2019. november 18.

Broznosító mániás lévén végül én is csak elcsábultam. Sokáig nem akartam megvenni, annyi más bronzerem van, de nagyon örülök, hogy végül megvettem, mert ez magasan veri az összeset amit eddig próbáltam. Sajnos csak kis kiszerelésben vettem meg, ha elfogy, egészen biztos, hogy a nagyot fogom újra venni. Kontúrnak használom, nagyon pigmentált, könnyen eldolgozható, tartós és szép a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

Oila

2019. október 8.

Amit sminkelős gyakorlatom során nagyon megtapasztaltam, az az, hogy egy jó sminket egy rossztól elsősorban a választott színek, a technika, és másodsorban a termék és az eszközök minősége különböztet meg. A Hoola a színével hódít elsősorban. Lélegzetelállítóan jól eltalálták ezt a természetes napsütötte bőr-színt! A megfelelő ecsettel és megfelelő technikával úgy lehet felvinni a bőrre, hogy teljesne láthatatlan marad a festék maga, a minőség ott jön, hogy egyáltalán nem porzik, és elég hozzáérni az ecsettel. És ezek fontos dolgok, mert hiába olcsóbb jóval egy bronzer, ha porzik és a fele a doboz tetejébe kerül, onnan pedig csak elpazarlódik, vagy ha nagyon sokat kell felvinni belőle, és pár hónap alatt elfogy, miközben a fentiek miatt egy Hoola akár évekre is elég lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

amazing

2019. május 10.

Imádom! Évekig ácsingóztam utána, és így is, amikor a mini kiszerelést vettem meg (kb. 5-6 ezer Ft-ért, nem emlékszem pontosan) vérzett a szívem, de abszolút megérte. A szín nagyon természetesen áll az arcomon, nem porzik, szuperül satírozható, gyönyörű a végeredmény. Gyakran használom a mélyítő vonalamra is, sokoldalú termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Zinc Stearate, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Propylparaben, Butylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.