Benefit

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ohmybrush, Módosítva: 2020. január 21.

Ár:   $30
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

• elfedi a arcbőr hibáit és egységesíti az árnyalatait
  • üde megjelenést kölcsönöz
  • tökéletes arcbőr hatását kelti

Ár: 8000 , Eladó: LBogi
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Postva / foxpost ( nincs benne az árba )
Ár: 5500 , Eladó: bodzasancsa96
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postázom

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

K1Ani

2019. április 4.

3 g-os verzióban van meg, az ára katasztrófa, de arcon Physicians formulával összehasonlítva nagyon ugyanaz, az pedig ár-árték- métékben jobban megéri. kicsit narancsos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

SzL

2019. március 29.

Pár hónapja vettem meg mini kiszerelésben. Nem voltam sose nagy híve a bronzosításnak, volt 1 palettám több bronzosító színnel, de sose szerettem igazán használni. Ezt a terméket azért vettem meg, mert szerettem volna néhány termékből minőségibbet.
Eléggé fehér bőrű vagyok, így nagyon óvatosan viszek fel mindig csak egy kevés színt. Szeretem, enyhe mértékben felvíve szépen mutat és nem lesz rajtam se nagyon sötét. Szépen mutat a bőrön, tartós is. A felvitele könnyű, én a benne található kis ecsetet használom, én azzal teljesen megvagyok elégedve.
Azóta se tartozik bele a bronzosítás a mindennapi sminkrutinomba, inkább csak 1-1 nagyobb esemény, buli alkalmával használom. Így egyáltalán nem okoz gondot a kis méret, és ebben is bőven elég termék van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

herczeghedi

2019. március 28.

Egy Benefit csomag részeként jutottam hozzá utazó méretben. Ez majdnem 1 éve volt és így is minden napos használat mellett még rengeteg van benne. A színe tökéletes a világos bőrömhöz is, iszonyú pigmentált, nap végére is tökéletesen a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Soleils05

2019. március 21.

Az utazó kiszerelést vettem meg, kb 1 hónapja. Minden nap használom, nagyon természetes hatást tudok elérni vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

kingag

2019. március 21.

A legjobb bronzosító!! Már a másodikat használom, sokáig kitart. A színével nem lehet mellé lőni, mivel építhető a fedése.
Kezdő bronzer használók sem fognak csalódni benne, mivel nagyon könnyű applikálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Vanda234

2019. február 26.

Tényleg csodás a világos bőrön is remekel könnyű ledolgozni és egész nap látható szerintem minden pénzt megért ja és persze nagyon sokáig eleg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

lovecreams

2019. február 1.

Hófehérke vagyok, de rajtam is csodásan mutat. Pigmentált, szépen eldolgozható, tartós, sírásálló. Az Essence Ho Ho Ho! ecsetjével tökéletesen kiegészítik egymást. Én Lookfantasticról rendeltem, két nap alatt itt volt, soha többé nem kell másik bronzosító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

iifenopy

2019. január 27.

Kivàló bronzosító, a kedvencem. Világosabb a bőröm de így is szép színt ad, elveszi a sápadtságom. Könnyen kezelhető, nem foltosodik. Sajnos kicsit drága de nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

k0alaa

2019. január 9.

Imádom! Könnyű vele dolgozni, tartóssága és színe is jó. Bár én másik ecsettel szoktam felvinni, de a hozzá adott is jó kontúrozáshoz. Minden nap használom már kb. 1 éve és még mindig van benne, így ilyen árért is megéri megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Csillampor26

2018. december 9.

Sajnos nem lett a kedvencem. A minősége hibátlan, szépen eldolgozható, nem foltos, bár eléggé porzik. A problémám a színével van. Lehet, hogy mások bőrszínével jobban harmonizál, de engem tökéletes naranccsá változtat. Nem a termék hibája, viszont ennek fényében semmiképp nem ajánlanám a hasonlóan világos bőrűeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Zinc Stearate, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Propylparaben, Butylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.