Benefit

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ohmybrush, Módosítva: 2020. január 21.

Ár:   $30
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

• elfedi a arcbőr hibáit és egységesíti az árnyalatait
  • üde megjelenést kölcsönöz
  • tökéletes arcbőr hatását kelti

Ár: 8000 , Eladó: LBogi
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Postva / foxpost ( nincs benne az árba )
Ár: 5500 , Eladó: bodzasancsa96
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postázom

rebecca12

2018. december 5.

Már a harmadik nagy kiszerelésű termék végénél járok, óriási rajongója vagyok! Szivem szerint az egesz testem ebbe forgatnám, ha lehetne:D na jó, azért ez igy furan hangzik. Szuperül eldolgozható, építhető. Ha sietek a reggel, a szememre is feldobok belőle egy picit, oda is tökéletes. Szuper árnyalat, még az én világos bőrömhöz is tökéletesen passzol. Ódákat tudnék zengni róla, de most legyen elég az 5 csilllag.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

Anheszenamon

2018. november 27.

Utazó méretben van meg nekem, de így is elég sokáig fogom tudni használni. Nagyon megszerettem. Jó a színe, gyönyörűen el lehet dolgozni, egy-két ecsetvonás és kész is a bronzosítás. Elég tartós is, ami nálam hatalmas szó, mert valamiért rólam a pirosítók és bronzosítók szinte eltűnnek pár óra után. El tudom képzelni, ha egyszer elfogy a felhalmozott készletem, újra fogom vásárolni mert nagyon megkönnyíti a rohanós napokat is. Nem porzik, nem foltos és nem narancssárga, tényleg egy szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

nemethbe

2018. november 11.

Kedvenc. Nagyon világos bőröm van, de mégis csodaszépen mutat rajta, nem sárga. Nekem a kisebb kiszerelésben van meg, de ha lesz rá alkalmam mindenképpen be fogok ruházni a nagyra! Reggel felviszem az arcomra, este is látszik! Lassan fogy, ezért szerintem megéri az árát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Bog

2018. november 8.

Pozitív csalódás ez a bronzosító. Sokáig eszembe se jutott megvenni, mert túl világosnak találtam az én kreol bőrömhöz. Nem rég azonban Angliában járva vettem egyet a barátnőmnek és járt hozzá ajándékba egy mini szett, amiben benne volt ez is és a stick is, ezeket megtartottam magamnak. Itthon kiprobáltam és hatalmas meglepet okozott ez a termék, mert egyszerűen tökéletes! Az árnyalata, az állaga, a pigmentáltsága, a tartóssága... Tökéletes. Van több high end-es bronzosítóm is, de ez hamar az első helyre ugrott! Azt hiszem, hogy be fogom szerezni a nagyobb méretet is belőle.
Az egyetlen negatívuma, amit már leírtak előttem, hogy eléggé poroz és így sok termék elpazarolódik. Kicsit gyorsabban fogy, mint várnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

BarabasEdina

2018. október 2.

Imádom, tökéletes! Sokáig szemezgettem vele, mire megvásároltam, de nem bántam meg. Abszolút újra vevős darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

Nicole97

2018. szeptember 20.

A jó véleményeknek köszönhetően vettem meg, bár őszintén szólva kételkedtem benne, hogy ez tényleg annyival jobb lenne a többi bronzósítónál.
Nagyon boldog vagyok, hogy végül megszereztem, mert ez tényleg egy CSODA! Tökéletes a színe, az állaga, szuperül pigmentált és nekem a benne levő kis ecset is bevált, csak tudni kell jól használni.
Kicsit drága, de megéri, mert tényleg minőségi.
A csomagolása nekem nem igazán tetszik, kicsit gagyi hatású, de ettől függetlenül megkapja az öt csillagot, mert úgyis a tartalma a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Kicsit drága, de megéri, mert tényleg minőségi.

MaFa

2018. szeptember 5.

Ez a tökéletes bronzosító. A mini kiszerelést vettem meg belőle és szerintem ez is nagyon sokáig ki fog tartani. Nagyon szép a színe, könnyen eldolgozható,jól fed. A benne lévő ecset nem jó, nem lehet vele szépen dolgozni. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

EviKicsi

2018. augusztus 29.

Tökéletes
Színe , állaga , pigmentáltsága
Szinte hihetetlen , hogyan lehet egy termék ennyire tökéletes
Saját ecsete egy nulla, másik bronzosító ecsettel viszem fel

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Tökéletes
Színe , állaga , pigmentáltsága
Szinte hihetetlen , hogyan lehet egy termék ennyire tökéletes
Saját ecsete egy nulla, másik bronzosító ecsettel viszem fel

Moncsika73

2018. augusztus 10.

Tökèletes szín, nem sárgás, nem kelt piszkos hatást. Sajnos az ecsete használhatatlan😔 egyébként nagyon könnyű felvinni, szépen eldolgozható, de nagyon porol😔 Notinoról rendeltem, de a leírt negatívumok ellenére is biztosan újraveszem😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

rohremma

2018. július 26.

Nem tudom hogy csinaljak de tökéletes a színe! Nyáron kicsit vilagos, de évközben a világos boromre nagyon szép és tartós! Meg nem találtam meg a tökéletes alternativat sajnos, mert ez így drága és nem kapható mindenhol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Zinc Stearate, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Propylparaben, Butylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.