Benefit

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ohmybrush, Módosítva: 2020. január 21.

Ár:   $30
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

• elfedi a arcbőr hibáit és egységesíti az árnyalatait
  • üde megjelenést kölcsönöz
  • tökéletes arcbőr hatását kelti

Ár: 8000 , Eladó: LBogi
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Postva / foxpost ( nincs benne az árba )
Ár: 5500 , Eladó: bodzasancsa96
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postázom

bugeyes

2018. július 25.

Nyaralásom során szereztem be a mini kiszerelést, és azt kell, hogy mondjam magával a termékkel meg vagyok elégedve. A kis ecsetke használatával nem igazán lehet szépen eldolgozni a terméket, viszont egy rendes ecsettel szép végeredményt kapunk. Pigmentált, jól satírozható, építhető, de ha keveset használunk, akkor persze természetesebb az eredmény. A szín szerintem szinte bármilyen bőrtónushoz tökéletes. Én kontúrozáshoz is bátran merem használni, az én tapasztalatom az, hogy arra is tökéletesen használható, sőt ha jobban belegondolok arra többet használom. :) Szóval örülök, hogy végre meg tudtam venni, régóta szemeztem már vele, és úgy gondolom, ha egyszer elfogy, újravevős lesz. A szinte használhatatlan ecset ellenére is 5*, mert a termék maga nagyon klassz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

greta333

2018. július 7.

Volt egy benefites szettem, amiben volt Hoola bronzosító is. Akkor nagyon nem szerettem, soha nem használtam, ki is dobtam. De nemrégen adtam neki még egy esélyt, vettem egy mini kiszerelést. Azt kell hogy mondjam, hogy nem utálom. Sőt, kimondottan szeretem és használom. Nem a kedvencem, de jó kis termék. Egy picit lehetne hidegebb tónusú, de egyébként nincs okom panaszra. Egyenletesen lehet felvinni, szépen eldolgozható, természetes bronzos hatást kelt,nem túl pigmentált. Nem fogom újravásárolni, de nagy örömmel elhasználom ezt a mini kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

DorothyHK

2018. június 23.

Mivel a fehér bőrömhöz nehézkes olyan bronzosítót találnom amely nem túl sötét, úgy gondoltam, hogy a mini változat ideális lesz a termék kipróbálására. A mini méret ez esetben teljesen pozitív csalódás volt számomra, ugyanis biztos vagyok benne hogy legalább egy évig elegendő lesz. Ha el fogy, később is ebben a méretben fogom megvásárolni. Már jó pár hónapja használom és egyre inkább megszerettem - tényleg elég tartós és könnyű eldolgozni. Egyetlen negatívum, hogy a hozzá tartozó kefe teljesen használhatatlan (lehet a full size ecsete már jobb de ez olyan apró, hogy csak hosszas ügyeskedéssel lehet egyenletesen felvinni a terméket). Emiatt megvásároltam a benefit hivatalosan ehhez a termékhez szánt hoola bronzing ecsetét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

kdorci

2018. június 19.

Csak a mini kiszerelés van meg, de ez is elég lesz egy életre :D Nekem valamiért eléggé porzik, de ez engem nem zavar. A színe tényleg se nem túl narancsos, se ne, túl szürkés, de naagyon kevés kell belőle. Gyönyörű. Örülök, hogy végre kipróbálhattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Buttercupcosplay

2018. június 12.

Nagyon szép színe van, imádom ezt a kissé sárgás árnyalatot, nagyon megy a bőrömhöz. Elegem volt, hogy minden bronzosító narancssárga és világos, de ez fantasztikus. Nem túl pigmentált, ami nagyon jó, mert könnyű vele dolgozni, és nem lesz véletlenül túl sok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Szlilla19

2018. május 26.

A legjobb bronzosító, pigmentált, és nagyon sokéig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

A legjobb bronzosító, pigmentált, és nagyon sokéig elég.

mellcsiii

2018. május 13.

Kis kiszerelésben van meg, de ez is nagyon sokáig elég lesz, mert nagyon kevés kell belőle. Igazából mindent leírtak előttem már: tökéletes a színe (szolizott világos bőrszín), nagyon könnyű eldolgozni, természetes a hatása. Bronzosítónak nekem kevés, ezért inkább kontúrnak használom és utána feldobok egy enyhén fényes bronzert (melegebb hatásút). Van más hasonló cuccom is, nyilván, nem egyedülálló, de mégis annyira minden szempontból tökéletes, hogy szinte csak ezt használom már február óta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

dorothyk

2018. április 4.

Barcelonában a Sephorában vettem, igazából nem tudok többet elmondani, mint más, talán annyit,hogy nekem a mini változat van, meg szerintem ez is tökéletesen elég és elég sok pénzt spóroltok vele. Szép a színe, pigmentált, fenn is marad, viszont vigyázzatok azzal, hogy olyan alapozóra ne kenjétek rá, amely még nem száradt meg teljesen, mert utánna aztán nem lehet vele mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

angyalreka89

2018. március 20.

A Bootsban billegtem amikor megláttam a 3 mini for £25 polcon.Gyorsan be is dobtam 3 primert, de aztán egyet kicseréltem a Hoolara, hogy végre kipróbálnám...tényleg olyan jó-e.Imádom!! Abszolút nem mű, pont jó az enyhe szolis színemhez! Már csak azt bánom, hogy nem a normál kiszerelést vettem meg. Egyébként szerintem lassan 2hónapja vettem, szinte naponta használom és még nem látom a doboz alját :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

marcsi12

2018. március 17.

Imádom ezt a bronzosítót. Gyönyörű színe van, pigmentált. Az egyik kedvencem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Zinc Stearate, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Propylparaben, Butylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.