Benefit

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ohmybrush, Módosítva: 2020. január 21.

Ár:   $30
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

• elfedi a arcbőr hibáit és egységesíti az árnyalatait
  • üde megjelenést kölcsönöz
  • tökéletes arcbőr hatását kelti

Ár: 8000 , Eladó: LBogi
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Postva / foxpost ( nincs benne az árba )
Ár: 5500 , Eladó: bodzasancsa96
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postázom

horvathlidiaa

2017. január 22.

Mikor megláttam hogy a Notino-n kapható a termék azonnal rácsaptam, màr 2-3 éve szemezek ezzel a termékkel, de külföldről nem akartam megrendelni. Izgatottan vártam a terméket, a futárt egész délelőtt az ablakban lestem hogy mikor hozza már az én csodámat! Elérkezett a pillanat és azóta hatalmas szerelembe estem ezzel a termékkel! A csomagolás pompás, ötletes. Szeretem a jó minőségű kis ecsetkéjét is ám én inkább a Sigma F20as vagy F30as ecsetét használom hozzá, hihetetlenül blendable, könnyen eldolgozható termék! Imádom a színét, az állagát, és nekem tetszik hogy nincsen semmiféle illata! Nekem nagyon világos bőrszínem van, a l'oreal true match foundationból a legvilágosabbat használom (ivoir ivory) sokszor még az is egy hangyányit sötétnek láttatja magát, és ennek ellenére ez a fenomális termék nem láttatja magát narancsosnak hanem csodaszép természetes színe van! Nekem általában reggel fél7-től délután 4ig vagy akár estig fennt van és semmit nem kopik, nagyon tartós! A mennyiség ugye 8 g nagyon lassan fogy szerintem szuper kb 1-1,5 hónapja használom, olyan mintha bele se nyúltam volna, ez is a szuper pigmentáltságának köszönhető, nagyon kevés kell belőle! Imádom, megéri az árát! Messze felülmúlta elvárásaimat! Csodás! Megéri az árát. Újravevős lesz! Mindenkinek bátran ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

rreeika

2017. január 12.

Télen a világos, és nyáron a kreol bőrömhöz is tökéletes bronzosító, kontúrozó. Mielőtt megvettem, egyetlen aggályom az volt, hogy meleg tónusú, de az első kipróbálás után már értettem, miért ilyen népszerű. Nem lesz narancssárga vagy természetellenes, számomra ez a tökéletes! (És nagyon tartós)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Anxiety

2016. november 7.

Nem igazán ájultam el tőle :( Első benefit termékem, bár nem csalódtam, de nem is igazán volt meg az a hűha (!)
Pozitívumok: A szín építhető, és remekül passzol az én világos bőrömhöz is. Mára már nyilvánvalóvá vált, hogy a néven kívül a tartósságot fizetjük meg. Van pár bronzosítóm, de soha nem volt még ilyen tartós.
Negatívum: Nekem a csomagolás nem nyerte el a tetszésem...A tetejének a sarka már az elején belefúródott a festékbe (bár ez lehet az én bénaságom...) és bár nem festőhengerrel kenem fel magamra, azért jobb lenne, ha néha nagyobb ecsettel is tudnám használni, mert a hozzá járó kontúrozót nem igen használom. ( egyébként aki rendelni szeretne "itthon"ról az a notino-n betudja szerezni, bár kicsit drága..)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

b.jucy17

2016. október 30.

Én kontúrozáshoz használom. Nagyon jól illeszkedik fehér bőrhöz, könnyű vele dolgozni, szép a színe és a csomagolása is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Stella8

2016. október 10.

Imádom!!!! Sajnos itthon nem kapható es igen drága, de szerintem minden pénzt megér!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

yslchanel92

2016. szeptember 28.

Imádom, tökéletes kontúrozáshoz, bronzosításra, nem sárgás. Pigmentált, ott marad a termék egésznap az arcunkon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Barbara92

2016. szeptember 19.

Gyönyörű színe van, nem tömeg termek, bár a hozza valo ecsetet kicsit kellemetlen használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

zoeyshy

2016. július 30.

Mint minden Benefit pirosító/bronzosító; az Isten:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Mint minden Benefit pirosító/bronzosító; az Isten:)

scisneros

2016. június 12.

Bronzosítóból sosem elég, természetesen ő még nagyon hiányzott a másik 10 mellé... Nagy rajongója vagyok a márkának, ezzel a termékkel sem lőttek mellé. 3 hónapja használom és mintha nem is fogyott volna belőle. Nagyon szép matt-mélybarna az árnyalat, ami picit sem hajlik át sárgába, könnyen építhető. Az ecsete kiemelkedően jó, bár az elején nagyon hullatta a szőrét. Negatívumként azt tudnám csak felhozni, hogy eléggé porol, de a szép és praktikus csomagolás miatt nem vész kárba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 12.

bagaela

2016. március 16.

Csak dícsérni tudom ezt a brinzosítót! Finoman kell vele bánni, főleg ha az ember fehérebb, de emiatt tényleg sokáig elég. Nekem a világosabb és a sötétebb 'arcomhoz' is tökéletesen illeszkedik. Az ecset pedig magasan felülmúlja az átlagos 'hozzácsomagolt' ecseteket, nagyon jó darab! Minden forintot (illetve tekintve, hogy nálunk nem kapható dollárt vagy eurot vagy bármit...:) ) megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 16.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Zinc Stearate, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Propylparaben, Butylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.