Berrywell

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illusia, Módosítva: 2014. február 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajfestékek

Már a festésnél értékes ápolásról gondoskodik a haj számára. A proteinek, C-vitamin és egyéb ápoló összetevői simává teszik a hajfelszínt és erősítik a hajszálak szerkezetét.
Az eredmény egy tartós, látványos és ápoló festés, selymes csillogással.

Kiszerelés: 61 ml

Meszti

2016. október 11.

Számtalan festék után ezzel vagyok maradéktalanul elégedett. Az 5.0-ás natúr barna végre szépen befogtam a hajam. Az első kb 3 mosásig azt a lágy fényességet is tapasztaltam. Sikerült eltüntetni a fakó, kopott, sárgás szénakazlamat. Van egy kis kopás, de teljesen tűrhető. Kicsit csíp. A tövem az igaz, hogy inkább fekete lett, de végre valami ami takar. Szeretem, újraveszem. Az árát megéri. 4%-os oxit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

balocint29

2015. augusztus 30.

Én nagyon szeretem ezt a hajfestéket.:) Életemben talán az egyik legjobb. A mélyfeketéjétől sem hullik a hajam, számomra önmagamhoz képest nagyon tartós! Az én hajamból (az eddig használt fekete hajfestékeknél) 2-3 mosás után sötét barna lett, ám ez a hajfesték heti 2-3x történő hajmosás után is másfél hónapig simán totál fekete volt, utána is nagyon sötét barna, pedig az én hajam aztán tényleg nem tartja meg a festéket. Fodrászok is mondták már, hogy nem lehet mit kezdeni a hajammal, mondjak le a sötét színekről, de mint mondtam már, ennél a festéknél máshogy van.:) Nem szárít, nem töri a hajamat sem, ráadásul pénztárca kímélő a maga 1100 forintjával (vagyis ahhoz képest, hogy mennyire bevált), legalábbis annál a fodrászkellékesnél ahol én veszem ennyibe kerül. Nekem az eddigi festékekből 2 doboz kellett a viszonylag sok hajamra, de ebből kicentizve 1 doboz is elég lenne, másfél doboz pedig bőven, kényelmesen elég.:) Én csak ajánlani tudom a saját tapasztalataim alapján! :) A többi színnel nincs tapasztalatom ennél a festéknél, csak a feketével.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.