Bettina Barty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofilia, Módosítva: 2012. január 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Teljes értékű ható- és ápolóanyagokat tartalmaz. Különös hatással a mindennapi használatra. Gondoskodik a bőr elegendő nedvességtartamáról. Simulékonnyá teszi a bőrt. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

carolinett33

2017. november 8.

nagyon finom és erős az illata, könnyű, gyorsan felszívódik, hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

nagyon finom és erős az illata, könnyű, gyorsan felszívódik, hatásos!

agi.greendaygirl

2014. január 21.

egyszer anyukámnak vettem ilyet, utólag már sajnálom. Nagyon finom, tömény édes csoki illata van, de mivel a legtöbb intenzív illatra, erre is hamar rá lehet unni, sőt, egy idő után gyomorforgató lehet. Ehhez viszont elég nagy adag.. Szóval utólag nem volt jó ötlet. :D Hidratáló hatása átlagos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

lausz

2013. szeptember 4.

viszont, amit elfelejtettem írni, és amiért nincs szívem megválni tőle (és amiért most kap négy *ot), hogy reggel rohanásban sminkalapnak tök jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

lausz

2013. szeptember 4.

gyorsan felszívódik, jól hidratál, bár kissé folyós, már többször lecsepegtettem magam. az illata kakaós, eleinte kellemes, ám mivel nagyon nagy a kiszerelése a krémnek (ami ár-mennyiség arányban egyébként abszolút pozitívum), már nagyon unooom. nem akar elfogyni, de már irritál a szaga :/

Andi17

2012. augusztus 16.

Nekem szedres van és valami fantasztikus az illata. A krém nagyon jól hidratál és könnyen beszívódik. Nagy adagot kapunk jó árért. Testápolóból csak ilyet veszek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Macska

2012. február 6.

Nekem kókuszosba volt. Annak is jó illata volt és tartós :-)

Én a müllerben vásároltam 900 ft körüli áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

Nekem kókuszosba volt. Annak is jó illata volt és tartós :-)

Én a müllerben vásároltam 900 ft körüli áron.

guapa

2012. január 30.

Egyszer névnapomra kaptam és nagyon megszerettem. Isteni, finom csokis illata van és jól hidratált is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.