Beyoncé

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. június 26.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online

Illatkategória: virágos

Fejjegyek: bergamot, bazsalikom, sárgabarack

Szívjegyek: orchidea, jázmin, frézia

Alapjegyek: kasmír, pézsma, vetiver, fás jegyek

Ár: 5600 , Eladó: Zsolikapecs
Állapot: Új bontatlan fóliás, Helyszín: Pécs, fizetés: Előteutalás után postán maradó,postapont.fox,személyes átvétel

kissagi19

2021. május 4.

Rajtam kasmírfás, krémes barack.
Túlérett sárgabarack meleg, mély, picit balzsamos illata. Nagyon emlékeztet a Premier Jourra, de ebben megvan az a plusz, amit abból hiányolok. Kb 5-6 órát bír a bőrömön, utána fel kell frissíteni. A projekciója diszkrét, csak aki közel áll, ő érzi. Életem egyik legjpbb cseréje volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 4.

Rajtam kasmírfás, krémes barack.

anita763

2021. február 7.

Ha tetszik a Manifesto by YSL, de túl drágának vagy talán túl édesnek találja valaki, és nem akar pénzt pazarolni az edt verzióra, a Rise by Beyonce remek alternatíva, viszont nagyon hasonlít a Michael Kors Sexy Amber-jére is azzal a krémes, megnyugtató illatával. Édesen, ugyanakkor kicsit fűszeresen finom illat. Nagyon nőies, tökéletes irodai viselethez is. Nem szintetikus és zavaró másokra nézve, nagyon jó minőségű parfüm. Nekem eléggé tartós a bőrömön, kb. 4-5 óra hossza, viszont a ruhákon még másnap is érezni.
A Rise by Beyonce egy szép őszi / téli parfüm. Meleg fás jázminja van. Erről a parfümről senki nem mondja meg, hogy celeb illat. Alkalmakra is használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 7.

Csillu9803

2020. február 22.

Imádom. Páromtól kaptam körülbelül 2 éve valentin napra.
Én nagyon szeretem, sokáig érzem az illatát magamon. 😊❤
Tuti újra vásárolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

Imádom. Páromtól kaptam körülbelül 2 éve valentin napra.
Én nagyon szeretem, sokáig érzem az illatát magamon. 😊❤
Tuti újra vásárolom.

MissScorpio

2019. december 28.

Édes, citrusos illat, szeretem. Nekem az egyetlen Beyoncé parfüm amit tetszik. Sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Mohamama

2019. július 7.

30 ml-es parfümöt kaptam. Én kevés ideig érzem magamon. De kolléga megjegyezte, milyen finom az illata. Egyébként nyári illat, enyhln barackos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 7.

dorika7619

2019. március 14.

Tetszik az illat, de sajnos egyáltalán nem tartós.Ha egy nap ötször hatszor befújom magam vele akkor isteni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 14.

mellesleg

2018. december 25.

Ajándékba kaptam. Imádom! Tiszta Chanel Allure. Rajtam tartós is, mindenki dicséri. 100 ml-t kaptam, ugyh egy darabig elég lesz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 25.

wildrose

2018. november 28.

Friss, citrusos-barackos indítást követően virágossá, púderessé válik. Kellemes, de nem kiemelkedő illat. Ami viszont negatívum, hogy nem túl intenzív és nem is tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 28.

dalma92

2018. szeptember 5.

Nem értem mi ez a lepontozás mindenkitől... én is húzom a szám a sztárparfümökre. De azért azt el kell ismernem, hogy finom illat. Elsőre az Allure edp jutott eszembe, pont az a finom krémesség bújkál benne, ráadásul szintén citrusos kezdéssel.
Szóval nem olyan rossz ám ez a parfüm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Szóval nem olyan rossz ám ez a parfüm...

b5bea

2018. június 23.

Ajándékba kaptam. Először erőteljes, már-már szúrós illata volt. Szívesen használtam, de nem volt szupertartós, a 30 ml bőven elég volt pár hónapra, a végén már alig vártam, h elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)